320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betclub.ee - kõik spordiennustamisest, parimad tipid, uudised, foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas DeploY Vaata postitust
    neid tulebki ära tihti karistada, et võimalikult palju "tasuta raha" ära noppida.
    Ma võib-olla kujutan ette, aga sellise filosoofiaga kasutajad jäävad liiga kergelt silma. 9/10 läheb liiga ülbeks ja uhkeks.

    Kui minu ainus sissetulekuallikas oleks panustamine, siis ma raudselt näeks meeletult vaeva, et suurtest liigadest aru saada ja neid mängida. Minna algusest peale suurelt üüberväikestesse ja nišiliigadesse on kasutaja kamikazelik enesetapp.

    NB! Jutt ei käi kasutajast Deploy, kuna teda ma ei tunne.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Ma võib-olla kujutan ette, aga sellise filosoofiaga kasutajad jäävad liiga kergelt silma. 9/10 läheb liiga ülbeks ja uhkeks.

      Kui minu ainus sissetulekuallikas oleks panustamine, siis ma raudselt näeks meeletult vaeva, et suurtest liigadest aru saada ja neid mängida. Minna algusest peale suurelt üüberväikestesse ja nišiliigadesse on kasutaja kamikazelik enesetapp.

      NB! Jutt ei käi kasutajast Deploy, kuna teda ma ei tunne.
      No nippe, et bookie kasutajad ka kauem kestaksid kasutan ka erinevaid ja mis puudutab suuri liigasid, siis nagu mainitud neid mängin enamasti aasias, kuna koefid ja limiidid on seal suuremad. Bookied ongi just ideaalsed, et väiksemate n-ö "mudaliigade" väärtusi krabada, kuna väärtusi leidub seal kordades rohkem. Nõustun muidugi sellega jah, et kui suurtemate liigadega kasumit teenida ei suuda, siis peaks korralikult vaeva veel nägema jah.

      Kommentaar


        #63
        Mind huvitaks Deploy tööpäeva kirjeldus kyll ja ymberkäimine bankrolliga ja kõik muu seonduv. Põnev et keegi ainult sellega elatist teenib!

        Kommentaar


          #64
          Olen ka Deploy-ga nõus. Ega bookiesid koguaeg juurde teha/osta vms ei ole mingi probleem. Tihedamal ajal on kulunud nt bet365 kontosid ca 5-10 nädalas. Panedki mudaliigades maxpanuseid, nt Eesti esiliigat ühte liini saab ca 400, teed muid alternatiivseid liine ka ja saadki 1000-1500 kokku. Sama palju teed veel teiselt kontolt ja ongi korralik summa peal. See tähendab küll limiteerimist, aga mõne minutiga saad uued kontod valmis. Eks see jube tüütu ole, aga kõigega harjub.
          Kindlasti on omad nipid ka, kuidas kontod kauem kestavad. Teed mõned kombod, mõned panused Inglise vms kõrgliigat jne. Aga üldjuhul kui teenida tahad, siis pole vahet.. kui näed väärtust, siis paned kõik sisse. Mingi hetk jõuab ainult piirini, kus ei saa peale panna nii suuri summasid kui oleks soovi. Muidugi saab väga kenasti nii ära elada, aga kui tahad suuremaid summasid teenida, siis pead hakkama aasia kontoreid üle mängima. Keerulisem kõvasti, aga on võimalik.

          Kommentaar


            #65
            Kunst ei ole pigem see, kui palju kontosi suudad osta vaid pigem selles, palju sa seal käivet teha saad, enne kui limiteeritakse.
            Teiseks see (albaania,serbia)kontode ostmine(räägin ikka 100des ja tuhandetes ja pole nende isikutega mingit kokkupuudet) see väga hall ala juriidilises mõttes, võib halvasti lõppeda. Teiseks eriti nagu pole julgust ka mingi "mohamedi" konto alla 10k depoda, et panuseid panna, teadmata, kas üldse väljamakset saab teha.Nokk kinni saba lahti

            Kommentaar


              #66
              Oot, hüppan ka sekka.

              Esiteks sellest nö 50-50 mängu liigutamisest, eriti Euroopa-mudelil põhineva kontori kontekstis.

              Ma ei mõista ei telekavaataja esitist pointi, et see on turu solkimine/tema jaoks halb ega ka mujalt välja toodud arvamust, et bookie peaks hinda hoidma, kui ta arvab, et see õige on.

              Üks asi on seda rääkida nendest võtmemängudes, mis võivad arvamust mõjutada, teine asi neist teise ja kolmanda ja muda kategooria mängudest ja sportidest. Ei tea siit kedagi, aga eeldan, et viimane on see, millega rohelises olevad oma elu toetavad.

              Kontorit võiks ka vaadata kui lihtsalt eelisega panustajata. Sellele mõeldes - antud olukorras, kus me ei räägi mingist matemaatilisest tõest, mida spordiennustuses on vähesed osad, on rahaga kaasa minemine bookie jaoks reeglina kõige kasulikum.

              Kui ma olen panustaja, siis ma tahan oma panusele saada kõige suuremat hinda. Keerata see teistpidi - kui ma kontorina tean, et terve rida inimesi tahab kindlale stsenaariumile panustada, siis oleks rumal mitte tõsta oma kasum nii suureks kui vähegi võimalik - muidugi tuleb siin pidada silmas üldist positsioneerimist turul, konkurentsi ja seda, et mida suurem volüüm, seda rohkem peaks sa teenima. Kui oled piisavalt kogenud oma ametis, siis suudad ilmselt aru saada ka, kus on piir, et ikka raha vastu võtad ja kliente ära ei hirmuta, aga samas oma kasumi maksimaalseks teed ilma teist poolt väärtuseks muutmata.

              Teiseks tuleb sinna juurde ka see element, mida telekavaataja mainis, et raha tuleb austada. Ei saa sa arvata, et tead kõigi oma raamatus olevate tuhandete turgude kohta kogu infot ja kõiki nurki. Igal inimesel on aega individuaalse mänguga palju kauem tegeleda ja palju rohkem infot koguda kui kontoril, eriti kui räägime kvalitatiivsest infost. Kontori kõige suurem info ongi reeglina see, kuhu raha läheb. Oma arvamus võib olla, aga ma kahtlen sügavalt, et ükski katse teha kontorit, mis jääb oma arvamusele jäärapäiselt truuks, on kunagi õnnestunud.

              Kui me räägime Aasiast või Pinnacle'ist näiteks, siis ei ole tegu müstiliste inimestega, kes teevad megasuurepärased liinid ja teavad juba päevad enne mängu, kuidas midagi lõppeb. Nende suurim oskus ongi see, kuidas kasutada raha koefitsientide liigutamiseks. Ja see on ka nende ärimudel - pakkuda madalat marginaali ja saada võimalikult suur volüüm, et madal marginaal end ära tasuks. Selleks on neil vaja aktsepteerida ka teravat raha. Aga teravale rahale peab ka reageerima. Ja see on ka see, mis nende turud lõpuks nii efektiivseks teeb. Hinna osas nad midagi erilist ei tee - sisuliselt töötab Euroopa turg hinna välja ja Aasia võtab mingist hetkest selle hinna kontrollimise üle.

              Euroopa kontorites rääkida tasakaalus raamatust on ka muidugi natuke naljakas. Sellist asja pole olemas, eriti kui me räägime jalgpallist, aga ka mujal.
              sigpic

              Kommentaar


                #67
                põhimõtteliselt saab igaüks ise ka bookiet mängida - Betfair, Matchbook jt

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Oot, hüppan ka sekka.

                  Esiteks sellest nö 50-50 mängu liigutamisest, eriti Euroopa-mudelil põhineva kontori kontekstis.

                  Ma ei mõista ei telekavaataja esitist pointi, et see on turu solkimine/tema jaoks halb ega ka mujalt välja toodud arvamust, et bookie peaks hinda hoidma, kui ta arvab, et see õige on.

                  Üks asi on seda rääkida nendest võtmemängudes, mis võivad arvamust mõjutada, teine asi neist teise ja kolmanda ja muda kategooria mängudest ja sportidest. Ei tea siit kedagi, aga eeldan, et viimane on see, millega rohelises olevad oma elu toetavad.

                  Kontorit võiks ka vaadata kui lihtsalt eelisega panustajata. Sellele mõeldes - antud olukorras, kus me ei räägi mingist matemaatilisest tõest, mida spordiennustuses on vähesed osad, on rahaga kaasa minemine bookie jaoks reeglina kõige kasulikum.

                  Kui ma olen panustaja, siis ma tahan oma panusele saada kõige suuremat hinda. Keerata see teistpidi - kui ma kontorina tean, et terve rida inimesi tahab kindlale stsenaariumile panustada, siis oleks rumal mitte tõsta oma kasum nii suureks kui vähegi võimalik - muidugi tuleb siin pidada silmas üldist positsioneerimist turul, konkurentsi ja seda, et mida suurem volüüm, seda rohkem peaks sa teenima. Kui oled piisavalt kogenud oma ametis, siis suudad ilmselt aru saada ka, kus on piir, et ikka raha vastu võtad ja kliente ära ei hirmuta, aga samas oma kasumi maksimaalseks teed ilma teist poolt väärtuseks muutmata.

                  Teiseks tuleb sinna juurde ka see element, mida telekavaataja mainis, et raha tuleb austada. Ei saa sa arvata, et tead kõigi oma raamatus olevate tuhandete turgude kohta kogu infot ja kõiki nurki. Igal inimesel on aega individuaalse mänguga palju kauem tegeleda ja palju rohkem infot koguda kui kontoril, eriti kui räägime kvalitatiivsest infost. Kontori kõige suurem info ongi reeglina see, kuhu raha läheb. Oma arvamus võib olla, aga ma kahtlen sügavalt, et ükski katse teha kontorit, mis jääb oma arvamusele jäärapäiselt truuks, on kunagi õnnestunud.

                  Kui me räägime Aasiast või Pinnacle'ist näiteks, siis ei ole tegu müstiliste inimestega, kes teevad megasuurepärased liinid ja teavad juba päevad enne mängu, kuidas midagi lõppeb. Nende suurim oskus ongi see, kuidas kasutada raha koefitsientide liigutamiseks. Ja see on ka nende ärimudel - pakkuda madalat marginaali ja saada võimalikult suur volüüm, et madal marginaal end ära tasuks. Selleks on neil vaja aktsepteerida ka teravat raha. Aga teravale rahale peab ka reageerima. Ja see on ka see, mis nende turud lõpuks nii efektiivseks teeb. Hinna osas nad midagi erilist ei tee - sisuliselt töötab Euroopa turg hinna välja ja Aasia võtab mingist hetkest selle hinna kontrollimise üle.

                  Euroopa kontorites rääkida tasakaalus raamatust on ka muidugi natuke naljakas. Sellist asja pole olemas, eriti kui me räägime jalgpallist, aga ka mujal.
                  Ma ei tea kumb meist siin valesti aru saab, kuid mulle telekavaataja turusolkimise näide tundus just sellisena, et seal käsipallimängus oli ta sunnitud pakkuma ühele meeskonnale väärtust kuna raha liikus ainult teises suunas. Näeme siin eesti liigades ju koguaeg kuidas mingi meeskonna moneyline kõigub 2-5 vahel suht suvaliselt enne mängu. Aga sellisel juhul kontor ju kaotab raha kuna on üks tuhandest teisest kes pakub samu koefe mis kõik teised, aga selle suvalise tipsteri pakutud variandile lõpetatakse panustamine kuna koefitsienti on alandatud ja pigem minnakse sinna teisele poole kuhu on väärtus tekkinud. Kõik selleks, et selle konkreetse mängu pealt riski minimaliseerida. Aga mis oleks, kui kontor laristaks natuke raha, tooks sisse tõelised spetsialistid, kes suudavad publicu üle mängida ja jääks enda arvamusele kindlaks? Samal ajal kui kogu ülejäänd maailm pakuks 50/50 mängus ühele meeskonnale 1.6 koefi, võiks betsafe pakkuda endiselt oma 1.85 vms, tuua ligi kogu maailma value-ja surebettorid, teenida oma marginaal ja seda tavalise 1k käibe asemel 100k-ga. Siinkohal juurde arvestada veel kaudsemad kasud, nagu see, et kõik need uued signupid ja arberid suures enamuses ei ole ju ka elukutselised, vaid tavalised gamblerid, kes leidsid koha tasuta raha veidi teenida ning kuu lõpuks kulutaks selle slottides jackpotti püüdes, manu+barca combole panustades või pühapäevasele 200eurisele pokkeriturnale. Põhimõtteliselt kahekordne kasum kontorile.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                    Ma ei tea kumb meist siin valesti aru saab, kuid mulle telekavaataja turusolkimise näide tundus just sellisena, et seal käsipallimängus oli ta sunnitud pakkuma ühele meeskonnale väärtust kuna raha liikus ainult teises suunas. Näeme siin eesti liigades ju koguaeg kuidas mingi meeskonna moneyline kõigub 2-5 vahel suht suvaliselt enne mängu. Aga sellisel juhul kontor ju kaotab raha kuna on üks tuhandest teisest kes pakub samu koefe mis kõik teised, aga selle suvalise tipsteri pakutud variandile lõpetatakse panustamine kuna koefitsienti on alandatud ja pigem minnakse sinna teisele poole kuhu on väärtus tekkinud. Kõik selleks, et selle konkreetse mängu pealt riski minimaliseerida. Aga mis oleks, kui kontor laristaks natuke raha, tooks sisse tõelised spetsialistid, kes suudavad publicu üle mängida ja jääks enda arvamusele kindlaks? Samal ajal kui kogu ülejäänd maailm pakuks 50/50 mängus ühele meeskonnale 1.6 koefi, võiks betsafe pakkuda endiselt oma 1.85 vms, tuua ligi kogu maailma value-ja surebettorid, teenida oma marginaal ja seda tavalise 1k käibe asemel 100k-ga. Siinkohal juurde arvestada veel kaudsemad kasud, nagu see, et kõik need uued signupid ja arberid suures enamuses ei ole ju ka elukutselised, vaid tavalised gamblerid, kes leidsid koha tasuta raha veidi teenida ning kuu lõpuks kulutaks selle slottides jackpotti püüdes, manu+barca combole panustades või pühapäevasele 200eurisele pokkeriturnale. Põhimõtteliselt kahekordne kasum kontorile.
                    liigne risk, parem steady aga väiksem profit

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      Aga mis oleks, kui kontor laristaks natuke raha, tooks sisse tõelised spetsialistid, kes suudavad publicu üle mängida ja jääks enda arvamusele kindlaks? Samal ajal kui kogu ülejäänd maailm pakuks 50/50 mängus ühele meeskonnale 1.6 koefi, võiks betsafe pakkuda endiselt oma 1.85 vms, tuua ligi kogu maailma value-ja surebettorid, teenida oma marginaal ja seda tavalise 1k käibe asemel 100k-ga. Siinkohal juurde arvestada veel kaudsemad kasud, nagu see, et kõik need uued signupid ja arberid suures enamuses ei ole ju ka elukutselised, vaid tavalised gamblerid, kes leidsid koha tasuta raha veidi teenida ning kuu lõpuks kulutaks selle slottides jackpotti püüdes, manu+barca combole panustades või pühapäevasele 200eurisele pokkeriturnale. Põhimõtteliselt kahekordne kasum kontorile.
                      1. Defineeri mõistet "tõeline spetsialist".
                      2. Mõtesta lahti, kui palju peaks olema "tõelisi spetsialiste".
                      3. Kui palju sinu meelest on need summad, mis igasugu mudaliigadele panustatakse?
                      4. Kas sa arvad, et bookied on megalollid, et järjest koefide automatiseerimise suunas liiguvad?

                      Üldiselt mu välja toodud pool on selles äris megautoopiline.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Ma ei tea kumb meist siin valesti aru saab, kuid mulle telekavaataja turusolkimise näide tundus just sellisena, et seal käsipallimängus oli ta sunnitud pakkuma ühele meeskonnale väärtust kuna raha liikus ainult teises suunas. Näeme siin eesti liigades ju koguaeg kuidas mingi meeskonna moneyline kõigub 2-5 vahel suht suvaliselt enne mängu. Aga sellisel juhul kontor ju kaotab raha kuna on üks tuhandest teisest kes pakub samu koefe mis kõik teised, aga selle suvalise tipsteri pakutud variandile lõpetatakse panustamine kuna koefitsienti on alandatud ja pigem minnakse sinna teisele poole kuhu on väärtus tekkinud. Kõik selleks, et selle konkreetse mängu pealt riski minimaliseerida.
                        See ei ole riski minimaliseerimine vaid kasumi maksimeerimine. See kõikumise näide on sul mingite üksikute erandite pealt tuletatud eksiarvamus, üldiselt see asi nii ei toimi. Inimesed kipuvad ikka panustama ühele stsenaariumile ja pigem sellele, mida nad tõenäolisemaks peavad, mitte sellele, mis on väärtus. Eriti kui räägime tipitud mängudest, kus väga suur osa rahast ei ole tegelikult hinnatundlik ja on palju inimesi, kes tippe valesti tõlgendada suudab.

                        Aga mis oleks, kui kontor laristaks natuke raha, tooks sisse tõelised spetsialistid, kes suudavad publicu üle mängida ja jääks enda arvamusele kindlaks?
                        Need spetsialistid on ju olemas, eriti kui räägime suurtest sportidest. Need, kes panevad esialgse hinna paika. Neid hindu ei tulistata puusalt ja suures osas on ka need alghinnad üsna täpsed. Aga reaalsuses ei saa teha palju enamat modelleeritud hinnast ja manuaalsest loogikakontrollist, millele on kvalitatiivne teadmine abiks.

                        Kerge loogikaring:

                        1. Kulutad megasumma, et palgata endale totaalsed eksperdid, kes teevad sulle sellised hinnad, et saad tugevalt turust erineda ja kangelt sellest kinni hoida.
                        2. Erinev hind toob sulle sisse tugevama suure volüümi inimestelt, kes hindavad seda, et su hind on kõrgem (hinnatundlikke inimeste hulk on aktiivsemate panustajate seas reeglina väga ülehinnatud). Võib-olla ka arbitraaži. Samas õigetest hindadest kinni hoidmine tähendab, et saad populaarsetel panustel palju madalama marginaali kui konkurendid. Teist poolt vaadetes - võid oma arvamust hoides populaarsetel panustel sattuda turust madalama hinna peale ja saada madalama volüümi. Samal ajal on su personalikulud palju kõrgemad, sest kulutad palju rohkem aega oma ootuste seadmisele.
                        3. Kui sinu plaanid on edukad, siis märkavad ülejäänud seda ja võtavad sinu hindu oma hindade seadmisel arvesse, kaotades sinu turueelise, aga jättes sulle meeletult kõrged personalikulud, mis selle hinnaseadmisega kaasas käivad. Ainsaks eeliseks jääb see, et oled ehk esimene, kes suudab liinidega välja tulla.
                        4. Oled tagasi 1. punkti juures + tahad turust erineda. Aga kui hinnad paigas ja kõik sinul silma peal hoiavad, siis on peaaegu võimatu erineda.

                        Samal ajal kui kogu ülejäänd maailm pakuks 50/50 mängus ühele meeskonnale 1.6 koefi, võiks betsafe pakkuda endiselt oma 1.85 vms, tuua ligi kogu maailma value-ja surebettorid, teenida oma marginaal ja seda tavalise 1k käibe asemel 100k-ga. Siinkohal juurde arvestada veel kaudsemad kasud, nagu see, et kõik need uued signupid ja arberid suures enamuses ei ole ju ka elukutselised, vaid tavalised gamblerid, kes leidsid koha tasuta raha veidi teenida ning kuu lõpuks kulutaks selle slottides jackpotti püüdes, manu+barca combole panustades või pühapäevasele 200eurisele pokkeriturnale. Põhimõtteliselt kahekordne kasum kontorile.
                        Siit jõuan reaalse dünaamikani, kuidas turg toimib. Mainisin seda ääriti ka juba eile.

                        Panustaja ongi tihtilugu kihlveokontori silmis see ekspert, kellest sa räägid. See on odavam kui maksta kulud, mis kaasnevad ekspertide palkamisega, kes kulutavad meeletult aega, et see mõnikord erinev olev õige hind kätte leida. Parem on tegutseda heade mudelite ja üldiste teadmisega, mis aitavad sul üksikutel inimestel välja tuua massiliselt hindu, mis on üldjoontes väga õigete hindade lähedal ning aktsepteerida mingid kaotused rohkem kvalitatiivset infot omavatele ja ühele mängule pikka aega pühendavate panustajatele, et nad need vead üles leiaks. Ja samal ajal need panustajad peavad veel läbi su üleümardamiste sulle osa oma võidust tagasi maksma.

                        Turg on lõpuks väga hea hinnakujundaja, eriti kui me räägime turust, kus sa tahad kuuekohalistest summadest rääkida. Nagu ütlesin enne, siis kontori poolt on äärmiselt riskantne arvata, et kui sul see 100k ühele poole tuleb ja selle aja peale ei liiguta keegi end sinuga samasse liini, et su hind ikka õige on. Kui mu heaks töötaks trader, kes iga mäng kangelt oma arvamust taoks ja totaalselt raha ja teiste arvamust ignoreeriks, siis lendaks ta väga kiirelt ukse taha. Nagu ma ennist ütlesin, raha kasutamine hindade sättimiseks ongi see, mida teravad kontorid väga efektiivselt teevad.

                        Samamoodi on siin üldiselt kerge eksiarvamus sellest, kui palju neil kolmanda kategooria asjadel raha liigub turu peal. Ning need kliendid, kes sul tulevad arbitraažiga sisse, saavad sulle väga harva headeks ja tavalisteks klientideks. See sinu stsenaarium, et nad sul mujal väga lisaks annavad, ei ole reaalsus.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #72
                          Tanel

                          Kommentaar


                            #73
                            Lol need eksperdid lähevad 1k kuus+jõulupreemia eest tööle, selle asemel, et laksida aasia tubades miljonitega...makes sense...
                            Ma ei saa aru sellest 50-50 loogikast. Minu arust on vägagi loogiline, et tuba tuleb liinidega kaasa-seal pole isegi midagi vaielda. Tuba võtab free money laualt ära selle asemel, et äkki, kus, mis ja ei pea palkama ühtki kõrgepalgalist spetsialisti, kui automaatika skript kõik ära teeb.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas monn Vaata postitust
                              Lol need eksperdid lähevad 1k kuus+jõulupreemia eest tööle, selle asemel, et laksida aasia tubades miljonitega...makes sense...
                              Üks ei välista teist! Panustada saab ka aasias ja teistes kontorites edasi. Kui nkn igapäevaselt turge uurid, siis miks mitte selle eest garanteeritud sissetulekut + kindlasti ka lisainfot teiste panustajate käikudest saada?

                              Kommentaar


                                #75
                                100 tippi koos!
                                Oleme hetkeseisuga postitanud täpselt 100 tippi. Kokku profit +56,24 ühikut. Graafikus rahaliselt +2812 eur. ROI 26,46%.

                                ATTENZIOONE! Oleme hetkeseisuga postitanud täpselt 100 tippi. Kokku profit +56,24 ühikut. Graafikus rahaliselt +2812 eur. ROI 26,46%. Graafiku projekti oleme arvestanud optimaalse suurusega panused (stake), kuna...› Loe edasi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X