320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti klubid Eurosarjades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Kaka mängib ,et Puril oleks kellelt pall ära võtta ja kas Ko˛uhovskil on Flora sall kaelas ja kas keegi kellessegi usub ?

    Kommentaar


      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
      Kas Kaka mängib ,et Puril oleks kellelt pall ära võtta ja kas Kožuhovskil on Flora sall kaelas ja kas keegi kellessegi usub ?
      1) Pole Puril viimased 10 aastat olnud jaksu kelleltki palli ära vötta, rääkimata tsenderduse kasti riputamisest

      2) Oleks, aga liiga palav on

      3) Celticu edasipääsu koefitsente ei pakuta sulle isegi 1.01 eest
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        eks inimeste sissetulek ja võimalused on erinevad - kellele on 100 eur suur raha, kellele väike. Üldiselt aga see jutt jalgpallisõbra ja vähegi okeilt teeniva inimese poolt jutt (a la rainis), et 35 EUR on kord aastas palju maksta, tundub kaunis idiootne. Noor inimene, ilmselt igal suval kolmapäeval valmis 5 koksi väljas jooma, kuid kord-aastas-sündmusele 35 eur ei leia?

        markantsemaks teeb asja ka see, et praegu piletilevist vaadates ma sellist hinda ei näe. näen 20,50. Kui keskmisest rohkem teenival inimesel jääb asi selle 20 euri teha, siis... no ma ei tea. Mul naine ei viitsiks ka 20 eur selle eest maksta. Teda jalgpall aga ei huvita ka. Ainuke vahe, et ta ei käi siin foorumis virisemas, et 20 eur on meelelahutuse eest palju.

        p.s. mõnele kindlasti on 20 eur suur raha ning see kuu näiteks pere budget seda ei võimalda. ja see on täiesti okei. aga praegu siin kahtlaselt palju wannabe juute sõna võtnud.
        Ei, minu jaoks ei ole 100 euri ka teab mis suur raha. Veel vähem 35 või veel vähem 20,5.

        Kusagil käis see võrdlus, et mida veel selle raha eest saaks - kohe kargas pähe selle peale, et näiteks 35 euri eest saan KAKS NÄDALAT järjest iga jumala hommik sõita taksoga tööle. Ehk võrreldes siin alternatiive, ostan selle sama summa eest endale 2,5h hommikust aega. Mis on veidi rohkem väärt, kui väga ebavõrdsete satside pallikoksimist vaadata.

        Samas muidugi selles osas on Sul õigus, et eelkõige jääb asi huvi taha mitte niivõrd rahasumma taha. Kui oleks hirmus tahtmine näha, siis ikka käiks selle 20 v 35 eurtsi välja. Samas ei ole mul ka emotsiooni, et "nahh, lähen või läbi seina, et Florat vaadata" - ometigi homsele mängule olen minemas. Lihtsalt reaalne asjade seis.

        Ja kui tuua mingi jalgpallialane võrdlus siis maksin mingi ajaühik tagasi Spursi kodupiletite eest miskit 50 euri juurde. Ja rõõmuga maksin. Kas keegi tahab öelda, et kvaliteedi v meelelahutusliku väärtuse poolest on Kalju 40% (praegune eelmüügi hind) või 70% (hind kohapealt) Spursist? Kindlasti mitte, vahe siin on valgusaastates. Ehk jah, ka hinna-kvaliteedi suhte jutt on jama. Reaalsuses see millele üles kutsud on sotsiaalabi andmine, mitte mõistliku hinna maksmine.

        P.S - okei, Spursiga on ehk emotsionaalselt rohkem seotud näide. Samas käisin eelmine sügis Lissabonis olles vaatamas Benfica-Ajax CL ALAGRUPIMÄNGU ja maksin samal päeval ostes pileti eest 25 euri. Polnud ka probs. Ehk et siis siis need õiguse ja õigluse eest võitlejad väidavad, et Kalju mäng on 80% v 140% sellest mis oli CL alagupimäng olukorras kus mõlema meeskonna edasipääs oli veel lahtine?

        Kommentaar


          Me ostsime paari sõbraga piletid eile ära 20ga. Täna tundub see juba, kui äärmiselt loll investeering. Flora mängule seevastu ostsin 5 piletit ja jagasin neist 4 niisama ära - kuidagimoodi see ei tundunud loll investeering. Ja klubilise poole pealt meeldib mulle Kalju rohkemgi. Nii,et jah... peale eilset omandas see 35€ ukselt hoopis teise varjundi.
          MIA SAN MIA!

          Kommentaar


            uskumine-smhuskumine, olin aegsasti ostnud endale ja nii mõnelegi teisele piletid eelmüügist ära ning täna hommikul potsatab kirjakastis (üld)meil, et tegelikult saaks sellele pundile ka 10€/tk sooduspiletid. Kalju pakkumine jalgpalliklubidele.

            Ratsionaalselt mõeldes pole tõesti mõtet ehk mingi 10€ siia-sinna pärast soiguda, aga jalgpalli ja meelelahutusse suhtuvad inimesed pigem emotsionaalselt. On asju, mis on põhimõttelisel tasandil vastukarva ja tekitavad ärritust. Kas sellel on mõtet lasta tuju rikkuda? Küllap mitte. Aga kui küsimusi tekib paljudel ja pidevalt, siis asjaajajatel võiks ehk tekkida küsimus, et äkki ujutakse vastuvoolu, lootuses, et enda tõmmetega muudetakse jõe voolu suunda. Seda siis üldises plaanis/edaspidiseks mõtlemiseks, kogu selle küsime kõrget piletihinda väravas ka reamängude kontekstis – et inimesi koolitada tulevikus eelmüüki kasutama (?). Puuduliku infraga kohalik vutt ei kõneta meil masse nõnda ja ei hakka nii pea, et jalkamängule tulekut varakult ette planeeritaks. See on naiivne soovmõtlemine.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Samas ei ole mul ka emotsiooni, et "nahh, lähen või läbi seina, et Florat vaadata" - ometigi homsele mängule olen minemas.
              Mine ikka täna, muidu saad üldse vastu pükse.

              Kommentaar


                Algselt postitas skint Vaata postitust
                Mine ikka täna, muidu saad üldse vastu pükse.
                Hah, jah, olin mõtetes eilses kuidagi. Kohane tähelepanek .

                Kommentaar


                  võtame siis kalju piletisaaga videona kokku:
                  sel aastal euroopas vedas kõvasti saime makedoonlaste vastu edasi ja vastu loositi celtic saime kohe aru, et see on hea võimalus täita taskuid panime piletihinnaks 35 eurot 35

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    võtame siis kalju piletisaaga videona kokku:
                    https://www.captiongenerator.com/146...alju-vs-celtic
                    . Oli lõbus!
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Kas Kalju oma kogukonnaliikmetele, kes ei ole Pantrite pundis, ka 10 euroseid pileteid pakub, või see on ainult teiste klubide kogukondadele mõeldud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        võtame siis kalju piletisaaga videona kokku:
                        https://www.captiongenerator.com/146...alju-vs-celtic
                        Ei oodanud, et nii palju naeran. 10/10.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          võtame siis kalju piletisaaga videona kokku:
                          https://www.captiongenerator.com/146...alju-vs-celtic



                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            võtame siis kalju piletisaaga videona kokku:
                            https://www.captiongenerator.com/146...alju-vs-celtic
                            Hea!

                            Kommentaar


                              Flora teeb rekordi. 8500 piletit praeguseks hetkeks müüdud.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                võtame siis kalju piletisaaga videona kokku:
                                https://www.captiongenerator.com/146...alju-vs-celtic
                                Väga aus.

                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Flora teeb rekordi. 8500 piletit praeguseks hetkeks müüdud.
                                Muljetavaldav.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X