320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mönchengladbach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Infoks, siis Mönchengladbach ja Dortmund on erinevad linnad Eesliide Borussia on pärit sõnast Preussen - Preisimaa.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      #47
      Jah nagu pole ka linnad real, dynamo ja spartak.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
        Arvestades vahetult eespool olijaid, siis ei usu. Usun, et hundid viimastes voorudes võtavad ennast kokku ja Frankfurt jääb juba pisut kaugele. Nelja vooruga 7 punni tagasivõtta oleks raske isegi tippklubile. Samas pole midagi Gladbachi vastu Bundesligas. Edu!
        Tark ei torma, kuid tundub, et kiirustasin eelneva arvamusavaldusega. Gladbach on näidanud korralike resultaate ja vähemalt minu arvates hetkel pigem suurem favoriit 16. kohale kui Frankfurt. Huntide püüdmisesse ja otse pääsemisse endiselt ei usu. Aga viimane voor. Dortmund vs Frankfurt. Ei näe seal vga oute Frankfurdil. Hamburg vs Gladbach. Arvestades Hamburgi äärmiselt nõrka vormi on tulemus vägagi lahtine. Ja Hundid vs Hoffenheim. Selles mängus kedagi eelistada tundub vga keeruline. Seega kuna eeldan, et neist kolmest kõige tõenäölisem Frankfurdi kaotus, siis nemad on ka teised kindlad langejad.

        Kommentaar


          #49
          Kui me suudaks nüüd veel Hamburgis võita.... oleks ilus

          Kommentaar


            #50
            No üldiselt on väga keeruline midagi ennustada. Kõigi kolme meeskonna vastased ei oma mingit tõsist motivatsiooni ja seeõttu on ikka väga open game. Üldse ei loe, et ühel on Dortmund vastas ja teisel Hoffenheim või Hamburg - motivatsioon on kõikidest relvadest võimsaim ja ometigi tulevad aegaajalt tagasilöögid vabalt mängivate vastaste vastu. Ehk, et elame ja näeme.

            Kommentaar


              #51
              Eile sai siis selgeks, et püsima jäämine kõrgemasse seltskonda on täiesti võimalik. Üleminekumängudes tuleb olla üle kas Bochumist või Fürthist. Kumbki vastane ei ole lihtne, aga ma arvan, et meil õnnestub püsima jääda... Favre on igatahes supertööd teinud.

              Kommentaar


                #52
                Vähemalt nende kahe mängu põhjual milles ma Bochumit tänavu näinud olen ei tohiks teil küll mingeid püsimajäämis probleeme olla.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  #53
                  Arvan täpselt sedasama mis eelkõneleja. Minu jaoks on hetkevormi juures Varssade tiim Bundesliga 8-10 koha tasemel mängiv sats.

                  Kommentaar


                    #54
                    Üleminekumängu piletid, mis vabamüüki tulid täna hommikul, on kõik ära ostetud. Hooajapileti omanikud saavad mängule muidugi tasuta(neid on 25tuhat)..

                    Kommentaar


                      #55
                      Algus on olnud konarlik. Bochum on suutnud edukalt nulli hoida ja ise käinud teravalt nõelamas. Pole nalja asi.

                      Kommentaar


                        #56
                        Ei suutnud Luthe Die Fohlenit kuival hoida, nii palju jäeti ikka löömata, hakkas lõpus juba tunduma, et Bochum lööb ise ära juba. Aga vajalik võit kodust, võõrsil tuleb vist ilma Reusita hakkama saada. Kui teise poolaja keskpaiku hakkas initsatiiv Bochumile kanduma, aga lõpp oli kindlalt M'Gladbachile. Herzlichen glückwunsch, julgen arvata, et püsimajäämine kindlustatud, peale selle aasia Rooney pole Bochumil kedagi, kes suudaks ründefaasis midagi korda saata Bochumil ja aint väravavahi seljas Bundesligasse ei ratsuta.

                        Kommentaar


                          #57
                          Raskelt, aga magusalt see võit tuli. Nüüd vaja võõrsilt veel üks hea tulemus võtta.
                          Hakkasin veel mõtlema, et huvitav, mis liigas veel käiks üleminekumängu vaatamas 54 000 pealtvaatajat.. ma pakun, et saksa liiga oleks ainuke... kusjuures, piletid, mis vabamüüki tulid(umb 15k) müüdi vähem kui tunniga ära... ÄGE

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas reio Vaata postitust
                            Raskelt, aga magusalt see võit tuli. Nüüd vaja võõrsilt veel üks hea tulemus võtta.
                            Hakkasin veel mõtlema, et huvitav, mis liigas veel käiks üleminekumängu vaatamas 54 000 pealtvaatajat.. ma pakun, et saksa liiga oleks ainuke... kusjuures, piletid, mis vabamüüki tulid(umb 15k) müüdi vähem kui tunniga ära... ÄGE
                            no ma arvan,et inglismaal ka kui neid mänge peetakse.aga no viimane voor lööb näiteks ellujäämise nimel oleva Blackpooli mäng manuga selle numbri kindlasti üle
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              no ma arvan,et inglismaal ka kui neid mänge peetakse.aga no viimane voor lööb näiteks ellujäämise nimel oleva Blackpooli mäng manuga selle numbri kindlasti üle
                              Kui üleminekumänguna arvestada Championshipi playoffi finaali, siis seal peaks 90000 ikka kohale tulema.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                                Kui üleminekumänguna arvestada Championshipi playoffi finaali, siis seal peaks 90000 ikka kohale tulema.
                                Mõttetu võrdlus kuna mängitakse Wembleyl ja ainult üks mäng.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X