320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Avaliku promomise mõte on, et kappi surutud depressioonis inimesed saaksid teada, et nad võivad ka enda sättumusega normaalselt elada, sest on veel samasuguseid ja see on ok. Orbanit ja muid selliseid ei koti absoluutselt mingi "homopropaganda" ja muu säärane, vaid kõik, mis lihtsate lahenduste ja vastastega hääli toob.

    Ja see nutt, et keegi lehvitab vikerkaarelipuga, aga mulle ei meeldi. Noh, ma kuulsin eile aknast mingit süldibändi esindamas, mulle ei meeldi...
    Ma arvan, et need ajad on möödas, kus ühiskonnas tuli mõnevõrra teatud eelarvamusi leevendada. Tänapäeval hakkab see paljudele normaalsetele inimestele tunduma juba tugeva pealetükkivusena ning suuremat põlgust saavutama. Ma kipun arvama, et mõni võib juba seepärast kappi jääda, et kardab seostamist LGBTIQ mõnevõrra agressiivse retoorikaga ühiskonnas.
    Orban keelustas homopropaganda lastele. Tõsi, tegi seda väga resoluutselt, aga ma ei näe, et ühiskond ja keegi sellest kaotaks.
    Mulle muidugi ei istu vikerkaarelippudega liputajad, aga eks neilgi ole õigus meelt avaldada sündsuse piirides - selles pole mingit küsimust, aga nii nagu praegu tahetakse teatud vihakõne keelustada, siis ma pole kindel, kas mul oleks selle vastu midagi, kui hakataks teisipidi minema ja vikerkaareliste meeleavaldusi piirama, aga noh, selle toetaja ma ilmtingimata ka poleks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Jõule tohivad nad ikka pidada?
      Ei näe loogikat, et see retooriline näide kuidagi vastunäidustatud oleks. Jõulude tähistamisel ei tea, et persona non grata'sid oleks.

      PS! Ei tahaks Euro teema all diskuteerida nendel teemadel, aga paistab, et niivõrd diametraalselt erinevad arusaamad maailmast viivad meid paratamatult sellistesse konfliktidesse.

      Kommentaar


        Võiksite vaikselt mujale kolida siit.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Eks ma saan sellest superheterote ja poliitikute homovastasusest aru. Noh, et varem said noortekogulasele rahulikult sumpsi kütta ja siis koju pere juurde minna, aga nüüd võib noortekogulane pärast jalutama tahta minna või midagi. Eks see on alati armukeste pidamise juures raske, et nad tahavad vahel välja ka minna ja see võib sekeldusi tuua.


          Aga teemasse, et vaatasin siin alafoorumeid ja peale Itaalia koondise toetajate on üleüldine sentiment, et peatreenerid on jobid, ründajad maha lasta ja kõik on juba pekkis.

          Kommentaar


            Annaks teile nõnda palju infot, mõtteainet - inimene on loomult biseksuaalne.

            Lolli juttu kujutate siin suuresti endale ette.

            Ja nüüd palun jalka 100!
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ei, vist Morata lõi mööda, Benzema on kaigas, Southgate debiil ja Löw on homoarmastaja.
              Ja Runaldu on endiselt Ze best ever 😍


              E:mida tähndeba sumpsi kütma? Tean ühte tüùpi sumps. Kas tal köetakse midagi? Ta rohkem külma sõber

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ahaa, inimõigused on propaganda. Cool-cool.
                Inimöigused on midagi muud ja selle jaoks on hoopis teine lipp, ära aja lolli juttu

                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Avaliku promomise mõte on, et kappi surutud depressioonis inimesed saaksid teada, et nad võivad ka enda sättumusega normaalselt elada, sest on veel samasuguseid ja see on ok. Orbanit ja muid selliseid ei koti absoluutselt mingi "homopropaganda" ja muu säärane, vaid kõik, mis lihtsate lahenduste ja vastastega hääli toob.
                Ja naiivselt arvad, et köikide LGBT promojate möte on depressioonis kapihomosid ravida?
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Inimöigused on midagi muud ja selle jaoks on hoopis teine lipp, ära aja lolli juttu



                  Ja naiivselt arvad, et köikide LGBT promojate möte on depressioonis geisid ravida?
                  Mõned autojuhid on Kalvi-Kalled, aga seepärast sa autojuhtimist ju ära ei keela, vaid lased politseil Kalvi-Kalle kinni panna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vask Vaata postitust
                    Milleks neile vaja abieluinstitutsiooni, mis on läbi ajaloo suuresti üksnes heteroseksuaalide institutsioon ja mille üheks peamiseks eesmärgiks on pere kooshoidmine järglaste kasvatamisel. Usklike jaoks on sellel veel pühaduse oreool ning selle "rikastamine" perverssustega neid tõsiselt solvav. Kui nad nii väga tahavad, loogu alternatiivne homodele mõeldud ametlik partnerlusvorm, aga ärgu tungigu valdkonda, millega nad teist vähemust (kristlased) võivad solvata.
                    Milleks on naistel vaja valimisõigust (Eestis alates 1917) või käia ülikoolis (olnud umbes 106 aastat tänaseks), kui läbi ajaloo pole siiski nii olnud? Ka head küsimused.

                    Ehk uuesti - miks ei peaks kahel täisealisel ja täie mõistuse juures oleval inimesel olema riigis sarnased õigused?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Milleks on naistel vaja valimisõigust (Eestis alates 1917) või käia ülikoolis (olnud umbes 106 aastat tänaseks), kui läbi ajaloo pole siiski nii olnud? Ka head küsimused.

                      Ehk uuesti - miks ei peaks kahel täisealisel ja täie mõistuse juures oleval inimesel olema riigis sarnased õigused?
                      Sita söömine on out siiski? Mõtle, turgutaks see ka majandust. Homondusest riigile null võitu. Sa paned pätsi purki, ma ostan 50.- ära, lahjendan ja ähen lükkan sotiga edasi. Winwin sa saad raha, ma saan veits junne vahelt ja raha ja keegi saab junne süüa ka veel.


                      Kui hobune näitab mu vastu seksuaalset kiindumust ja üritab erekteerunud sugutiga mulle selga ronida. Kas see võiks olla aksepteeritav ühiskondlikult, et ma tolle hobusega abiellun ja talle ka vahest tagant sisse rammin (ainult siis kui ta mind rammida tahab, et noh siis on nagu nõusolek voi nii)?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mõned autojuhid on Kalvi-Kalled, aga seepärast sa autojuhtimist ju ära ei keela, vaid lased politseil Kalvi-Kalle kinni panna.
                        Ungari keelas ära alla 18 aastastele möeldud homopropaganda ja seksiöpetuse keeld isehakanud amatööridele. Kas vanuseline piir autojuhtidele on ka siis inimöiguste vastane diskrimineerimine, autojuhtimist vöiks iga juutuubi tark igas vanuses ja igast soost tegelastele öpetada?
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Ungari keelas ära alla 18 aastastele möeldud homopropaganda ja seksiöpetuse keeld isehakanud amatööridele. Kas vanuseline piir autojuhtidele on ka siis inimöiguste vastane diskrimineerimine, autojuhtimist vöiks iga juutuubi tark igas vanuses ja igast soost tegelastele öpetada?
                          Ei, Ungari ei keelanud ära seda, mida sa ütled. Räägi asjadest õigete nimedega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ei, Ungari ei keelanud ära seda, mida sa ütled. Räägi asjadest õigete nimedega.
                            Väga hea ju! Mis nad tegid siis?
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Väga hea ju! Mis nad tegid siis?
                              Sa tead väga hästi ju, mida nad tegid. Sa oled ise piisavalt nutikas inimene, et mitte mingeid loosungeid loopida ja selle sammu põhjustest aru saada ja seetõttu äkki ei peaks siin mingil debiilsel tasemel taaskord jaurama, et kas homod on ühiskonnas olemas, naised on valetajatest litsid jms.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                kõik, mis lihtsate lahenduste ja vastastega hääli toob.
                                ei ole ju väga lihtne lahendus kui kogu euroopa tagajalgadel kohe? Lisaks kui sellega ka hääli peaks tooma, siis see ju peaks andma märku, et ju siis enamus elanikkonnast vaatabki asja nii? Sellest omakorda võiks ju tuletada, et kui valija nii loll et ei mõista teemat, siis milleks üldse valimisi korraldada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X