320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea kuidas teistel, aga terrori/narkomeelelahutusest on räme kopp ees. Kunagi oli mõnus, eriti dokkaritest Cocaine Cowboys.

    Kommentaar


      Motherland: Fort Salem On uus ja päris huvitav vaatamine :P

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust


        Homelandi 11 episood, holy shit
        Sellega meenus see. Edasi pidi tee Tallinnast minema Saaremaale 😂😂 Vaadatud sai muidugi karantiini ajal. Kontekst sobis hästi 😁

        Kommentaar


          Järjekordne hooaeg Boschi - võrratu nagu ikka.
          Ja Netflixist leidsin väga kvaliteetse politsei protseduurika nimega Criminal. 12 osa - kolm saksa, kolm prantsuse, kolm hispaania ja kolm inglise näitlejatega. Kogu tegevus toimub ülekuulamisruumides ja koridoris ning nüüd kui pärast sakslasi jõudsin prantslasteni selgub, et filmitud on samas kohas, olenemata, mis riigi näitlejad. Saksa variant oli sealsete tippnäitlejatega ja vapustavalt hea, nüüd proovin prantslasi.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Järjekordne hooaeg Boschi - võrratu nagu ikka.
            Ja Netflixist leidsin väga kvaliteetse politsei protseduurika nimega Criminal. 12 osa - kolm saksa, kolm prantsuse, kolm hispaania ja kolm inglise näitlejatega. Kogu tegevus toimub ülekuulamisruumides ja koridoris ning nüüd kui pärast sakslasi jõudsin prantslasteni selgub, et filmitud on samas kohas, olenemata, mis riigi näitlejad. Saksa variant oli sealsete tippnäitlejatega ja vapustavalt hea, nüüd proovin prantslasi.
            Homelandi viimane, see naeratus väärib oma ette juba suurt rahulolu

            Kommentaar


              Tsekkasin viimaks Better Call Sauli. Täitsa ok, aga ma ei näe küll, kuidas seda Breaking Badiga samale pügalale saab asetada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                Tsekkasin viimaks Better Call Sauli. Täitsa ok, aga ma ei näe küll, kuidas seda Breaking Badiga samale pügalale saab asendada.
                mitu hooaega vaatasid?

                Kommentaar


                  Ma tean ühte inimest, kes hakkas Better Call Sauli vaatama, aga loobus sellest ja ütles, et sellised sarjad talle ei meeldi. Küsisin siis põhjust, siis põhjuseks öeldi see, et mustvalged filmid ja seriaalid ei ole tema teema.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kõik viis hooaega. Ma ei ütle, et see halb sari oleks. Pigem ikka vastupidi. Kõik minu jaoks olulised elemendid on lihtsalt pisut halvemad. Kõik algab muidugi sellest, et BB peategelane oli oluliselt sümpaatsem kurjam.

                    Kommentaar


                      Minu jaoks ei saa sari kuidagi tempot üles. Kui oleks sitt, siis ma ei vaataks seda, aga mingid hetked on sellised, kus mitu osa käib suvaline kohtukemplus sisuliselt.

                      Ja Hanki poolt BB 1. osas näidatav saak on ilmselt selle Lalo vms vahelekukkumine.

                      Kommentaar


                        Võib-olla ma nüüd ilustan Breaking Badi, sest sellest sarjast ikkagi päris mitu aastat möödas, aga mulle jäi alati mulje, et peaaegu igal süžeeliinil ja osal oli oma point. Isegi kui kohe aru ei saanud, siis viimaks langesid tükid paika. Better Call Sauli lugu võiks omajagu trimmida ja midagi ei läheks kaduma. Lisaks, ja see võib samuti vägagi subjektiivne olla, Breaking Bad oli põnev. Better Call Saul on huvitav, aga põnev ta teps mitte ei ole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Minu jaoks ei saa sari kuidagi tempot üles. Kui oleks sitt, siis ma ei vaataks seda, aga mingid hetked on sellised, kus mitu osa käib suvaline kohtukemplus sisuliselt.
                          Just see näiteks mind paelubki. Need kohtukemplused on hästi kirjutatud ja paneb kaasa elama, sest swindlival Jimmyl on nii palju kaalul iga vembu peal. Vaiksem pinge, ütleme. Kogu sari on kuidagi isiklikum.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Just see näiteks mind paelubki. Need kohtukemplused on hästi kirjutatud ja paneb kaasa elama, sest swindlival Jimmyl on nii palju kaalul iga vembu peal. Vaiksem pinge, ütleme. Kogu sari on kuidagi isiklikum.
                            Noh, ma mõtlen enda puhul:
                            * BB vaatasin ma ära pärast sarja lõppu. Esimene kaks hooaega ei saanud päris käima, aga siis binge'sin kogu sarja paari päevaga ära
                            * pärast seda olen viimase 8? aasta jooksul BB-d umbes viis-kuus korda vähemalt uuesti otsast lõpuni vaadanud

                            BCSi puhul ei vaata ma tavaliselt ühte osagi otsast lõpuni ära. Rääkimata binge'misest (kuigi vist mingi teine (?) hooaeg äkki sai kõik korraga ära vaadatud), rääkimata, et vaataks enne uut hooaega eelmise üle. Ehk tore, hästi kirjutatud, aga ikkagi aeglane, liiga otsitud ja justkui on tunne, et mõtteid on veidi vähem, kui eetriaega saadud. Kui poleks tegu BB spin-offiga, siis oleks see sari ilmselt kuhugi ootele jäänud.

                            Kommentaar


                              oot, sa vaatad ühte mingi 7 hooajalist seriaali otsast lõpuni mitu korda?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                oot, sa vaatad ühte mingi 7 hooajalist seriaali otsast lõpuni mitu korda?
                                +2x speedi peal äkki isegi kannatab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X