320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Millegipärast usun, et ka Mupos jätkamine peale sellist tegu on üsna kahtlane. Kui ta jah seal enam üldse töötabki.
    Tehva jutust tuli küll välja, et otsitakse Lepmetsale ametit klubis

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Nokastanud jalgpallureid on nii meil, kui mujal ukse taha jäetud. Kas ei olnud kunagi Kristen Viikmäega selline juhtum? Parandage, kui eksin.
      Kahe ja poole promilline joove on juua täis inimene, kui selline mees seisab õige näoga vutikoondise väravas peale rooli ronimist siis mis eeskujust me räägime? See vist ei oleks isegi Valgevenes võimalik.
      See on see 19. sajandi vanaisade demagoogia. Kõik peavad olema eeskujud. Vaata Inglismaa koondist ja ala John Terry käitumisi ning midagi ei juhtunud. Vaata Itaalia koondist ja Balotellit. Isegi Messil ja Ronaldol on suured skandaalid maksupettuste ja vägistamiste pärast üleval ja still nothing.

      See on nii imal ja mage jutt ning kui inimene näeb oma isa puudujääke koondise väravavahi näol, siis on see viga temas endas. Koondisesse peaks võtma ikkagi inimesi sportliku printsiibi alusel teatud eranditega.

      Kommentaar


        Nasfal, mis need teatud erandid oleksid siis sinu nägemuses?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          See on see 19. sajandi vanaisade demagoogia. Kõik peavad olema eeskujud. Vaata Inglismaa koondist ja ala John Terry käitumisi ning midagi ei juhtunud. Vaata Itaalia koondist ja Balotellit. Isegi Messil ja Ronaldol on suured skandaalid maksupettuste ja vägistamiste pärast üleval ja still nothing.

          See on nii imal ja mage jutt ning kui inimene näeb oma isa puudujääke koondise väravavahi näol, siis on see viga temas endas. Koondisesse peaks võtma ikkagi inimesi sportliku printsiibi alusel teatud eranditega.
          Kas sa oled purjus?
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Nasfal ma nōuan vastuseid, ma ei saa muidu oma päevaga edasi minna.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Nasfal, mis need teatud erandid oleksid siis sinu nägemuses?
              Tõesti retsimad kriminaalteod ala tapmine, vägistamine kuigi nende puhul istuks inimene ehk niivõinaa kinni. Sinu poolt siin esile tõstetud kihlveopettustega vahelejäänud inimesed peaks ka eemale hoidma. See kui keegi kellegagi korra kakleb, sõitis purjuspeaga, saatis kellegi kuskil perse jne, siis need ei ole nüüd koondise esindamise kohapealt küll olulised aspektid.

              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Kas sa oled purjus?
              Ei ole... siit leiad nii mõnegi pühaku veel ja minge võtke kirjutage jooga laagris rahulikult suur ,,EESTI JALGPALLURI HEAKS INIMESE OLEMISE HARTHA JA KÄITUMISJUHEND'' ning minge kleepike kogu Alecoq arena seda täis.

              Kommentaar


                Mida siin ikka spekuleerida, siin oli koondis juba enne seda alkotuuri läinud.

                Kommentaar


                  Mees ise heietas koondisejuttu, kui Kaljuga treenimise uudised ilmusid. Peegel võiks nüüd paras olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Tõesti retsimad kriminaalteod ala tapmine, vägistamine kuigi nende puhul istuks inimene ehk niivõinaa kinni. Sinu poolt siin esile tõstetud kihlveopettustega vahelejäänud inimesed peaks ka eemale hoidma. See kui keegi kellegagi korra kakleb, sõitis purjuspeaga, saatis kellegi kuskil perse jne, siis need ei ole nüüd koondise esindamise kohapealt küll olulised aspektid.



                    Ei ole... siit leiad nii mõnegi pühaku veel ja minge võtke kirjutage jooga laagris rahulikult suur ,,EESTI JALGPALLURI HEAKS INIMESE OLEMISE HARTHA JA KÄITUMISJUHEND'' ning minge kleepike kogu Alecoq arena seda täis.
                    Okei, kas see kuulub siis sinu " Vihkan Pohlakut ja seega ka kõiki EJLi otsuseid" tiraadide alla? Sest see meigiks senssi küll.
                    Terry lõi üle aisa, Messi ei tunne oma üüratuid finantse, Ronaldo kabistas valet kintsu(ei mõistetud süüdi btw) jne jne. Sigatsemised, olen nõus.
                    Aga mind hämmastab, kui kergekäeliselt võetakse endiselt suhtumist lausjoobes sõiduki juhtimisse.
                    Võttes arvesse, kui palju nähakse vaeva, et sinna sellises konditsioonis ei ronitaks.
                    Võttes arvesse, et alles sellesama aasta alguses tappis täpselt samamoodi jokkis vend Saaremaal sülelapse, tema ema ja vanaema. Rääkimata nende inimeste perekondade vaimsest sandistamisest terveks ülejäänud eluks.
                    Aga savi, paneme Lepa sügiseseks sõpakaks koondisedressi, anname kindad kätte ja juhatame tuttavale positsioonile. Nagu poleks midagi olnudki. Noh, ei olnudki ju tegelikult.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Ennetustegevuses on vutil küll koht. Saatmaks signaali, et see pole ühiskonnas vastuvõetav tegevus. Ja siinkohal on ilmselt sõna "signaal" vale, aga mingi jõnks või nihe võiks meil kõigil ühiselt läbi käia küll, et rool ja alkohol ei käi kokku.

                      Võinoh, mu meelest see teema pole nii must valge kummastki otsast (ei sellest, et pohhui ega sellest, et koondise bänn), aga peaks vähe arutama sügavamalt.

                      Ma ei tea, olen loll, aga mis vahet on, et too Narva vemps võib-olla narksi oli pannud? Mida see muudab? Miks me seda ei tolereeri?

                      Või on kokaiinil vms asjal mingi sportlikku sooritust parandav mõju?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Okei, kas see kuulub siis sinu " Vihkan Pohlakut ja seega ka kõiki EJLi otsuseid" tiraadide alla? Sest see meigiks senssi küll.
                        Terry lõi üle aisa, Messi ei tunne oma üüratuid finantse, Ronaldo kabistas valet kintsu(ei mõistetud süüdi btw) jne jne. Sigatsemised, olen nõus.
                        Aga mind hämmastab, kui kergekäeliselt võetakse endiselt suhtumist lausjoobes sõiduki juhtimisse.
                        Võttes arvesse, kui palju nähakse vaeva, et sinna sellises konditsioonis ei ronitaks.
                        Võttes arvesse, et alles sellesama aasta alguses tappis täpselt samamoodi jokkis vend Saaremaal sülelapse, tema ema ja vanaema. Rääkimata nende inimeste perekondade vaimsest sandistamisest terveks ülejäänud eluks.
                        Aga savi, paneme Lepa sügiseseks sõpakaks koondisedressi, anname kindad kätte ja juhatame tuttavale positsioonile. Nagu poleks midagi olnudki. Noh, ei olnudki ju tegelikult.
                        See esimene lause sinupoolt on nüüd täielik jama. Ma olen kunagi tõesti EJL kritiseerinud igal võimalikul viisil ja kritiseerin paljude asjade eest ka edasi, aga ma olen ka varasemalt teatud otsuseid/tegusid kiitnud seega on see sinupoolt väga meelevaldne jama ja ma ei ole kritiseerinud hetkel mingit EJL otsust seega natukene lapsik ärapanemise katse?

                        Purjus peaga sõitmine on kahtlemata väga null tolerantsiga tegevus ja Lepmets peakski saama riiklikult täie rauaga karistada.

                        Hugo Lloris, Wayne Rooney, Yaya Toure, Roberto Firmino kõik on jäänud täispeaga vahele ja saanud oma karistused riigipoolt ja edasi mänginud. Kui see oli ühekordne ja ta avalikult vabandab ning kahetseb ning sportliku printsiibi alusel mahuks koondisesse, siis ma ei näe põhjust miks ta ei võiks mängida.

                        Tema tegu ei saa ega ei tohigi mitte millegagi õigustada. Kuid eks lõplik otsus ju langeb ikkagi peatreenerile, et kas ta soovib meest koondisesse sõltuvalt asjaoludest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          See esimene lause sinupoolt on nüüd täielik jama. Ma olen kunagi tõesti EJL kritiseerinud igal võimalikul viisil ja kritiseerin paljude asjade eest ka edasi, aga ma olen ka varasemalt teatud otsuseid/tegusid kiitnud seega on see sinupoolt väga meelevaldne jama ja ma ei ole kritiseerinud hetkel mingit EJL otsust seega natukene lapsik ärapanemise katse?
                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                          See on nii imal ja mage jutt ning kui inimene näeb oma isa puudujääke koondise väravavahi näol
                          Hmmm. küllap proovisin ühte lainepikkust sinuga saavutada.

                          Ega ei peagi eluaegset koondise keeldu Lepmetsale lajatama. Väike ühiskondlik tõuge ja hukkamõist rahvuskoondise esindaja sügavalt vääritule käitumisele on proportsionaalne.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            See esimene lause sinupoolt on nüüd täielik jama. Ma olen kunagi tõesti EJL kritiseerinud igal võimalikul viisil ja kritiseerin paljude asjade eest ka edasi, aga ma olen ka varasemalt teatud otsuseid/tegusid kiitnud seega on see sinupoolt väga meelevaldne jama ja ma ei ole kritiseerinud hetkel mingit EJL otsust seega natukene lapsik ärapanemise katse?

                            Purjus peaga sõitmine on kahtlemata väga null tolerantsiga tegevus ja Lepmets peakski saama riiklikult täie rauaga karistada.

                            Hugo Lloris, Wayne Rooney, Yaya Toure, Roberto Firmino kõik on jäänud täispeaga vahele ja saanud oma karistused riigipoolt ja edasi mänginud. Kui see oli ühekordne ja ta avalikult vabandab ning kahetseb ning sportliku printsiibi alusel mahuks koondisesse, siis ma ei näe põhjust miks ta ei võiks mängida.

                            Tema tegu ei saa ega ei tohigi mitte millegagi õigustada. Kuid eks lõplik otsus ju langeb ikkagi peatreenerile, et kas ta soovib meest koondisesse sõltuvalt asjaoludest.
                            Oled tema vabandust kuulnud? Ta oli vait ja lootis, et asi välja ei tule.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                              Oled tema vabandust kuulnud? Ta oli vait ja lootis, et asi välja ei tule.
                              Aga pane nüüd härra Kerner ennast tema olukorda. Mis sina oleksid teinud? Oletame, et sa oled nüüd Lepmets, mis oleks sinu käik?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Aga pane nüüd härra Kerner ennast tema olukorda. Mis sina oleksid teinud? Oletame, et sa oled nüüd Lepmets, mis oleks sinu käik?
                                Kõige parem on kohe peale juhtunut vabandada. Võimalik, et peale nädalalist mõttepausi. Ehk siis Lepmetsa olukorras juuli algul. Kuid parem hilja kui mitte kunagi. Praegu on igatahes vaikus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X