320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rüütli? Päriselt?

    Aga, et natuke sürrealismi lisada.

    Sellesse divisjoni, kust me loodetavasti siiski välja ei lange, tõuseb Gibraltar.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Rüütli? Päriselt?

      Aga, et natuke sürrealismi lisada.

      Sellesse divisjoni, kust me loodetavasti siiski välja ei lange, tõuseb Gibraltar.
      see


      Jah see äkki ei oleks parim mõte, aga mis oleks?
      reisisell.ee

      Kommentaar


        Rüütli torkas ka endale just praegu pähe. Ma ei leia nagu pöhjust, et miks mitte?
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          et mitte seda sama sitta korrata? reaalsuses on aega olnud uue treeneri otsimiseks juba päris kaua.
          ma arvan, et rüütli sobis just sellele koondisele kes meil siis oli, tänastele poistele oleks kedagi hoooopis teistsugust vaja.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Ma Rüütli kandidatuuri üle ei tahaks vaielda. Arvamusi võib mitmeid olla. Aga paljud väidavad Betsafe Live vaatamas. Minu jaoks on vastus juba seal.

            PS! Tarmo Rüütli on Eesti jalgpalli legend.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Rüütli oleks vast ulme. Pohlak ilmselt tahab ikka ülikonnaga treenerit kui sellist Andres Sõbra stiilis venda nagu Rüütli oli.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ma Rüütli kandidatuuri üle ei tahaks vaielda. Arvamusi võib mitmeid olla. Aga paljud väidavad Betsafe Live vaatamas. Minu jaoks on vastus juba seal.

                PS! Tarmo Rüütli on Eesti jalgpalli legend.
                Väga siiras +1

                Rüütli on meie rahvuskoondise sümbol koos oma Playoffi viimisega ja ma kujutan ette, et kui ta tuleks staadionile, siis kogu fännikas aplodeeriks talle ning ta on ennast alatiseks ajalukku kirjutanud. Hea soe tunne on alati meenutada kogu Rüütli aega. Väga kurb oleks kui see väga lihtsalt praeguse koondise juures hävineks. Las mõned asjad jäävadki toredaks meenutuseks ja jalgpalliliseks romantismiks.

                Kommentaar


                  Teitur õpetas eestlastele liinikaitse selgeks, et ehk sinna radadale tagasi minna?

                  Kommentaar


                    Kohalik relv - Kalašnikovs

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Teitur õpetas eestlastele liinikaitse selgeks, et ehk sinna radadale tagasi minna?
                      Paljud vanemad jalgpallifännid räägivad ikka ühest teisest treenerist, keda tagasi tuua.

                      Kommentaar


                        Pijpersi tagasitoomine viiks tagasi 2000ndate algusesse ehk siis ilmselge taandareng . Ta ei saa ju olla ainuke välismaa kandidaat ? Ja Pijpersi teeks kindlasti 2 tunnise telefonikõne Ott Reinumäele ,et " mis teed ,ma siin mõtlesin .."

                        Kommentaar


                          pohlak ju suutis siia tuua superfinaali, poch on hetkel vaba!
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            pohlak ju suutis siia tuua superfinaali, poch on hetkel vaba!
                            Aga materjal on ju sama?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marconius Vaata postitust
                              Aga materjal on ju sama?
                              Lilleküla oli ka sama, ikka toodi mäng ära, pandi paar tooli kuhugi põrandale juurde lihtsat. tehku ära.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Janno Kivisild!
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X