320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    GoT osa oli mega. Kõige intensiivsem teleosa ilmselt üleüldse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      GoT osa oli mega. Kõige intensiivsem teleosa ilmselt üleüldse.
      Kõige intensiivsemalt klišeed täis teleosa ilmselt jah.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Kõige intensiivsemalt klišeed täis teleosa ilmselt jah.
        Ah, ära hädalda. Ülilahe oli, kuigi lõpp oli veidi liiga lihtne jah.

        Kommentaar


          See on muidugi kummaline, et kihlveokontorite hinnagul on hooaja lõpu valitsejana kõige tõenäolisem - Gendry...

          Kommentaar


            Oleks midagi näha olnud, siis oleks ehk intensiivne ka olnud. Tuleb vist telekal heledus põhja keerata ja uuesti vaadata.
            Last edited by Udupasun; 29.04.19, 20:59. Põhjus: Ahjaa, seda et lahingus kasutatud taktika oli nii loll, nagu George Lucas oleks teinud.
            Mul on liiv ja sul on savi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
              Oleks midagi näha olnud, siis oleks ehk intensiivne ka olnud. Tuleb vist telekal heledus põhja keerata ja uuesti vaadata.
              Mul on siiani monitor kõige heledama peal, kuna muidu polnud tõesti midagi näha.

              Kommentaar


                Ma tõmbasin kardinad ette ja vaatasin telekast. heledust timmima ei pidanud. Aga üldiselt, öö ja värki, noh.

                Kommentaar


                  Pimedus mind ei häirinud kordagi. Pigem olen nõus Dannariga, et väga intensiivne osa, kuid oleksin samuti oodanud mingisugust plottwisti või huvitavamat lõpplahendust. Üllatusi praktiliselt polnud.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99
                      phoenix marie semi-ok, aga see kuradi LARP teema võiks küll siin spoilerites olla:

                      1: juhuks kui kunagi ka full pedeks hakkan.
                      2. et ei peaks seda iba lugema.

                      täiseas mehed vahivad mingeid draakoneid ja siis kirjutatakse foorumisse ka veel, mingi reality check oleks vajalik.
                      Ise täiseas mees aga peab kõike kommenteerima, krdi kaerahelbeke selline.
                      Kedagi ei huvita sinu arvamus vanaisa, võta tablad sisse ja kobi konkusse kerra.

                      Mulle ka paljud asjad ei meeldi või ei mõista kellegi muusika/filmi/sarja maitset aga ma ei käi kiunumas ning tühja kõvatamas. Võtan teadmiseks, et inimesed/maitsed on erinevad ja liigun edasi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99
                        miks solvud nüüd niimoodi? mis tühja kõvatamas ja kiunumas? vaata kella "kaerahelbeke". ma järgmine kord panen spetsiaalselt sinu jaoks smailid ka lõppu kui soovid. panen seekord ka : D
                        On ju kõvatamine, kui arvad et "täiseas meestel" ei kõlba selliseid asju vaadata nagu oleksid ise mingi eriti õige isane. Ei solvunud, püüdsin samas "toonis/stiilis" sulle vastata

                        Kommentaar


                          Oh, Dr Noormann, kus küll võiks tutvuda täisealisele mehele lubatud tegevuste täisnimekirjaga? Aita, palun!
                          Mul on liiv ja sul on savi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            kuid oleksin samuti oodanud mingisugust plottwisti või huvitavamat lõpplahendust. Üllatusi praktiliselt polnud.
                            Soovitan Õnne 13 vaadata, seal on praegu väga põnev - Mare Peterson on vangis! Ja kõik muu ka loomulikult.
                            GoT viimane meeldis mulle väga. A mis seal hea ja halva võitluse grande finales üllatada? See kõik on ilmselt alles tulemas.
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Seni on GOT olulised ja mdavttu asjad ikka kambrites ära tehtud, mitte lahinguväljadel. Kolm osa enne sarja lõppu pooled põhitegelased ära lasta tappa, tõmbaks lõpuintriige oluliselt koomale. Selles osas mu meelest loogiline.

                              Kommentaar


                                pask oli jah. väga üllatav on sellele mingit kiitust lugeda.

                                 
                                kõige intensiivsem GoT osa ja põhimõtteliselt kõik jäid ellu? (!) ainuke tõsine casualty on Visserion? (off screen death?) vähemalt pooled põhikarakterid oleks pidanud ära koristama, et mingigi pinge tekiks.

                                ka mulle oli liiga sogane/tume. ootasin mingit magic spelli lõkke võistkonnalt. noh paremat, kui see Melisandre kaevikutega. miks ta üldse siis ellu jäi, et pärast lissalt kõngema minna? Arakhide süttimine oligi vist ainuke hea koht selles osas.

                                ja nagu mainitud see 7 hooaega eelmängu ja selline lõpp oli täielik pask. kui üldiselt sai ikka andeks antud, et rahaliselt raske seda surnute armeed rohkem näidata, kui iga hooaja viimases osas, siis nüüd tuli küll asi liiga lihtsalt. osaliselt häirib muidugi teadmine, et kolm osa on veel - ehk ilma selleta oleks võinud pinge tekkida. näidata Aryat viskamas terariistu kolmest kolm oravale silma ja siis kõige otsustavamal momendil muuta ta Carl Lewiseks(?!). kes Sand Snakes Writers Guild'ist sellega lagedale tuli?

                                Jorah on nüüd ametlikult seeria kõige retsim mõõgavend? ainuke ellujääja esimesest lainest ja siis teise ülestõusu ajal endiselt väljakul efektiivselt vehkimas? see oli mildly interesting.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X