320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mart Helme juba vana ja väsinud mees ning õige rahva esindaja ei ole aga meie president reageerib ka igale asjale nagu mingi 16 aastane EMO

    See valu, mida sellised väljaütlemised on pōhjustanud kõikidele Eesti inimestele, kellele tōeline Eesti Vabariik ja tema põhiseadus on kallid, kellele kaasinimeste heaolu läheb korda ja kes on alati lootnud, et meie enda valitsused, olgu nad mistahes parteidest koos, on jäägitult ustavad Eestile, teeb haiget ka mulle.

    #dramaqueen #rannamajaViki

    Kommentaar


      Kaljulaid on peale Pärnitsa keissi tõesti õige tegelane, kes võiks inimväärikuse vms teemadel sõna sekka öelda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Kaljulaid on peale Pärnitsa keissi tõesti õige tegelane, kes võiks inimväärikuse vms teemadel sõna sekka öelda.
        Kaljulaid on poliitilises mõttes täpselt samasugune jobi nagu Helme. Need kaks inimest ei sobi lihtsalt oma järeleandmatuse tõttu poliitikasse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Kaljulaid on poliitilises mõttes täpselt samasugune jobi nagu Helme. Need kaks inimest ei sobi lihtsalt oma järeleandmatuse tõttu poliitikasse.
          Kuldsed sõnad

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Kaljulaid on peale Pärnitsa keissi tõesti õige tegelane, kes võiks inimväärikuse vms teemadel sõna sekka öelda.
            Oota, seleta mulle korra aeglaselt ära, et mis täpsemalt Kaljulaidile Pärnitsa keissis ette heita? Ses suhtes, et mind kutsuti ka kunagi Aastahiti üritusele, et ma annaksin üle teise koha auhinna. Teadsin, et esikolmikus on Nexuse-Merka, Taukar ja Shanon. Ma õnneks sain auhinna anda Taukarile, aga kui ma oleksin Shanonile selle saanud anda, kas ma oleks siis Shanoni kuritegude eest kaasvastutav?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Kaljulaid on poliitilises mõttes täpselt samasugune jobi nagu Helme. Need kaks inimest ei sobi lihtsalt oma järeleandmatuse tõttu poliitikasse.
              Ses osas, et Kaljulaidi sõnavõttudes pole ju poliitkampaaniat. Et tema räägib sellesse, millesse ta usub ja kuidas ta näeb, et ühiskonnas olukord paremaks läheks. Alati ilmselt ei õnnestu, aga deed on guud. Samas Helme jaurab, et saada poliitpunkte ja seal on poogen, kas midagi läheb paremaks või täitsa putsi. Et üks tegevusloogika on ikka väga jobi, teine veidi mitte jobi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ses osas, et Kaljulaidi sõnavõttudes pole ju poliitkampaaniat.
                Aaa tõesti või. Peale välgutamise kampaania palju muud ei meenugi millega ta silma on jäänud.

                Vasakpoolsed ongi viimasel ajal täiesti ära pööranud. PEW uuringus on see ka selgelt näha: https://www.pewresearch.org/politics...ible-outcomes/
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Kaljulaid on poliitilises mõttes täpselt samasugune jobi nagu Helme. Need kaks inimest ei sobi lihtsalt oma järeleandmatuse tõttu poliitikasse.
                  Ma asendaks nad kohe Ligi ja Ossinovskiga head paindlikud tüübid

                  Aga tegelikult täiesti nöus.
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ses osas, et Kaljulaidi sõnavõttudes pole ju poliitkampaaniat. Et tema räägib sellesse, millesse ta usub ja kuidas ta näeb, et ühiskonnas olukord paremaks läheks. Alati ilmselt ei õnnestu, aga deed on guud. Samas Helme jaurab, et saada poliitpunkte ja seal on poogen, kas midagi läheb paremaks või täitsa putsi. Et üks tegevusloogika on ikka väga jobi, teine veidi mitte jobi.
                    Tegelikult on Kaljulaidis poliitkampaaniat küll. Teeb ta seda lihtsalt hetkel opositsioonierakondadele, kellega ta jagab sarnast vaadet. Seda on selgelt näha Kaljulaidi sõnavõttudes ning avalikus kriitikas, mida ta koalitsioonile igalpool suunab. Kriitika alati ei tähenda, et president nüüd kedagi eelistab ja see võibki olla asjakohane, aga kui ikka trummi viimase koalitsiooni algusest taguda ainult ühte suunda ja isegi ületades piire päevapoliitikasse sekkumisega, siis on selgelt arusaadav, et presidendi poolt käib selgelt opositsioonierakondadele poliitkampaania tegemine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Oota, seleta mulle korra aeglaselt ära, et mis täpsemalt Kaljulaidile Pärnitsa keissis ette heita? Ses suhtes, et mind kutsuti ka kunagi Aastahiti üritusele, et ma annaksin üle teise koha auhinna. Teadsin, et esikolmikus on Nexuse-Merka, Taukar ja Shanon. Ma õnneks sain auhinna anda Taukarile, aga kui ma oleksin Shanonile selle saanud anda, kas ma oleks siis Shanoni kuritegude eest kaasvastutav?
                      Sa ise ütled, et sind kutsuti mingit auhinda üle anda ja sa vist ei teadnudki, kellele annad? Ei ole ju võimalik võrrelda. Presidendi vastuvõtule (see roosiaia üritus vist selleks kvalifitseerub) ei peaks kutsuma kleidis klouni, kes igal võimalikul juhul saadab kõiki ja kõike p..i ja muuhulgas leiab, et isegi laulupidu olla fašistlik üritus.
                      Kui üritada antud skaalal vastupidist näidet leida, siis see oleks sama nagu mõni teine president kutsuks kõnelema nt Jüri Böhmi, kes aastate eest võttis samuti üsna rajult sõna, lauldes muuhulgas kuidas ta tiblade kõrisid läbi lõikaks. Kusjuures antud kontekstis see polnudki sedavõrd räige sest jutt oli okupatsioonist jne.

                      Mul oli heameel lugeda viimasest LP-st artiklit Richard Pulstist (natuke ehk läeb teemasse). Ajakirjanik Roosna muidugi spordijuttude asemel üritas juttu keerata rassismuse ja muu säärase peale. Paraku mulatist Eesti mees teatas ajakirjanikule seda, millest too vist kuulda ei tahtnud - et ameeriklaste BLM liikumine näib marksistlikuna, EKRE seisukohtadega on ka üldiselt nõus, sõna neeger peale ei ärritu jne. Umbes sarnaste seisukohtadega on välja tulnud ka Raimondo Laikre. Aga ju nad on nad tagurlased.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Sa ise ütled, et sind kutsuti mingit auhinda üle anda ja sa vist ei teadnudki, kellele annad? Ei ole ju võimalik võrrelda. Presidendi vastuvõtule (see roosiaia üritus vist selleks kvalifitseerub) ei peaks kutsuma kleidis klouni, kes igal võimalikul juhul saadab kõiki ja kõike p..i ja muuhulgas leiab, et isegi laulupidu olla fašistlik üritus.
                        Kui üritada antud skaalal vastupidist näidet leida, siis see oleks sama nagu mõni teine president kutsuks kõnelema nt Jüri Böhmi, kes aastate eest võttis samuti üsna rajult sõna, lauldes muuhulgas kuidas ta tiblade kõrisid läbi lõikaks. Kusjuures antud kontekstis see polnudki sedavõrd räige sest jutt oli okupatsioonist jne.

                        Mul oli heameel lugeda viimasest LP-st artiklit Richard Pulstist (natuke ehk läeb teemasse). Ajakirjanik Roosna muidugi spordijuttude asemel üritas juttu keerata rassismuse ja muu säärase peale. Paraku mulatist Eesti mees teatas ajakirjanikule seda, millest too vist kuulda ei tahtnud - et ameeriklaste BLM liikumine näib marksistlikuna, EKRE seisukohtadega on ka üldiselt nõus, sõna neeger peale ei ärritu jne. Umbes sarnaste seisukohtadega on välja tulnud ka Raimondo Laikre. Aga ju nad on nad tagurlased.
                        Sul on siin paar asja segi läinud. Pärnits ei käinud roosiaias. See oli justmini üritus ehk kivi Aegi kapsaaeda, kuhu kutsuti president lihtsalt preemiaid üle andma. Tema kaela kogu selle jama ajamine on muidugi tüüpiline "facebookist kogun info" näide ehk laksame täiega, faktid on poogen.

                        Kommentaar


                          Seal vist nõnna palju oli n.ö Presidendi-teemat, et ta nõunik(ud) olid asja korraldamise, Pärnitsale diplomi määramise juures.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Sul on siin paar asja segi läinud. Pärnits ei käinud roosiaias. See oli justmini üritus ehk kivi Aegi kapsaaeda, kuhu kutsuti president lihtsalt preemiaid üle andma. Tema kaela kogu selle jama ajamine on muidugi tüüpiline "facebookist kogun info" näide ehk laksame täiega, faktid on poogen.
                            Presidendil on terve kari abilisi ja nõunikke, kes võinuks asjale tähelepanu juhtida. See käib muidugi ka Aegi kohta, kes hiljem vähemalt ka kahetsust väljendas vms.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Presidendil on terve kari abilisi ja nõunikke, kes võinuks asjale tähelepanu juhtida. See käib muidugi ka Aegi kohta, kes hiljem vähemalt ka kahetsust väljendas vms.
                              Helme väljendab ka tihti oma ütlemiste pärast kahetsust. Läbi Jüri suu muidugi.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Aaa tõesti või. Peale välgutamise kampaania palju muud ei meenugi millega ta silma on jäänud.

                                Vasakpoolsed ongi viimasel ajal täiesti ära pööranud. PEW uuringus on see ka selgelt näha: https://www.pewresearch.org/politics...ible-outcomes/
                                Kas keegi kunagi seletab ära ka, miks see vilgutamiskampaania niivõrd ette jääb? Enamvähem igas Euroopa lääneriigis korraldati seda, aga meie rahvuslased selle peale jube kreenis? Ise käivad tõrvikutega välgutamas nagu 16 sajandi nõiajahil ja siis on kõik laadna?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X