320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi on valmis olema neutraalne ülevaataja, et kas Oh, Lucy on hea või mitte? McNamara? Karl? cabron? rainis? marv?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kas keegi on valmis olema neutraalne ülevaataja, et kas Oh, Lucy on hea või mitte? McNamara? Karl? cabron? rainis? marv?
      See film mul vist isegi arvutis, aga pole jõudnud vaadata. Mingi päev vaatan ära.

      Kommentaar




        Miks see film nii kõrgelt hinnatud on? On keegi näinud?

        Kommentaar


          Algselt postitas allars Vaata postitust
          https://www.imdb.com/title/tt4633694/

          Miks see film nii kõrgelt hinnatud on? On keegi näinud?
          Pidada maruhea olema

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Pidada maruhea olema
            Mõtlengi, et huvitav mille poolest. Vaatasin mõned trailerid ära ja mulle nt selline animatsioonistiil ei istu, kuigi ilmselt on see varasemaga kõva areng edasi ja värki. Ei tea, kas plusspunkte annab ka see, et esimest korda kajastatakse Ämblikmehena musta tüüpi.

            Kommentaar


              Ja uus Willem Dafoe film, kuigi ma seda veel näinud ei ole, meenutab miskipärast väga seda:

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Rohelist raamatut sai PÖFF-il ka vaatamas käia.
                FFS @ Green Book. "The historical dramedy, about the friendship forged between legendary musician Dr. Don Shirley and his boorish chauffeur during a tour of the civil rights-era Deep South, has come under fire for its factual inaccuracies, comments made by star Viggo Mortensen, objections from Dr. Shirley’s family, its anodyne treatment of race, the nearly all-white racial makeup of its creative and producing team, and the simple fact that it keeps winning awards despite many critics ruling that it is not very good."

                oeh

                Kommentaar


                  Green Book on 8/10, hea film, aga tavaline tema heade näitlejatega, auhinnad tuleks anda mõnele erilisele filmile, mis suudaks samal ajal olla ka kvaliteetne. See aasta on neid vähe. Tuletame eelmist aastat meelde. Kolm reklaamtahvlit, The shape of Water ja ka Get Out olid erilised filmid. See aasta on meil A Star is Born ja Green Book, kaks väga head filmi, aga ei midagi jalustrabavat ega uut, sama võib öelda selle Queeni filmi kohta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Green Book on 8/10, hea film, aga tavaline tema heade näitlejatega, auhinnad tuleks anda mõnele erilisele filmile, mis suudaks samal ajal olla ka kvaliteetne. See aasta on neid vähe. Tuletame eelmist aastat meelde. Kolm reklaamtahvlit, The shape of Water ja ka Get Out olid erilised filmid. See aasta on meil A Star is Born ja Green Book, kaks väga head filmi, aga ei midagi jalustrabavat ega uut, sama võib öelda selle Queeni filmi kohta.
                    Hmm, The Ballad of Buster Scruggs.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Selgus, et Crystal Palace mängib vahel enne matši algust Francis Monkmani theme song'i superfilmist The Long Good Friday. Mulle hakkas CP kohe rohkem meeldima

                      Kommentaar


                        Netflixis tulnus Fyre Festivali film on ikkagi nii mitmes osas hämmastav film:
                        - kui süüdimatud on influentserid
                        - kui rumalad on nende jälgijad
                        - kui lihtne on petta kõige vaesemat töölist
                        - kui poogen on suures plaanis need mõned petetud miljonid, kui ikkagi võid selle korvata veel rohkemate petetud miljonitega.

                        Väga-väga hea dok.

                        Kommentaar


                          Veits kurb hakkas nende üle saanud kohalike pärast, aga apparently pärast doki reliisi tehti nende heaks mingi gofundme kampaania. Et kui nende kaotused tõepoolest korvatakse, siis on see kogu selles pasas vähemalt üks hea asi.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Yle kakkose pealt tuleb mingi politseifilm kus mängivad Kiinu Riivs, dr House ja see Kavanaugh tüüp The Shieldist. Hea film!

                            The Game kah olemas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Yle kakkose pealt tuleb mingi politseifilm kus mängivad Kiinu Riivs, dr House ja see Kavanaugh tüüp The Shieldist. Hea film!

                              The Game kah olemas.
                              Street Kings! Esimest korda vaatasin, siis panin imdbs 4 10-st, paar aastat hiljem panin juba 7.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Ma nüüd ei teagi, kas pidanuks Black Pantherit suurelt ekraanilt vaatama või mingis teises konditsioonis, kuid seda kriitikute vaimustust ma küll ei jaga.
                                Tore koomiks ja nii, kuid...igav noh!
                                Tuleb välja, et nooti siiski ei oska lugeda, kuna antud filmist sai esimene superkangelase film, mis parima filmi Oscarile nomineeritud.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X