320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna õudukatega on juba käima tõmmatud, siis käisin vaatasin ära ka geniaalse pealkirjaga Imelaps põrgust ehk The Prodigy. Kunagi vist eika ütles, et lapsed on alati õudukates õudsed, aga siin nagu väga pole. Ja ka pealkirjas sõna "põrgu" annab vale mulje, nagu see oleks umbes "Oomen" või midagi. Tegelikult on tegu teistmoodi täiesti klišeega, kus tapetakse sarimõrvar, samal ajal sünnib väike Miles ja ohhoo, ongi sarimõrvari mõistus lapse sees ka. Kunagi lapsena meeldis mulle jubedalt film "Body Parts", kus mingile tüübile pandi külge mõrvari käsi ja siis see hakkas inimesi tapma või midagi. Noh, siin on siis ka paha sarimõrvar sees, hakkab üha rohkem võimu võtma, vanemad on paanikas ja kõik on halvasti. Filmis on paar ehmatuskohta, kedagi enne lõppu otseselt ära ka ei tapeta ja üleüldse oli paras jura. Õnneks üsna lühike.

    Kommentaar


      Uus Eesti film tuleb. Lühikokkuvõte on selline: Film räägib mehest kes saab vanglast välja ja hakkab oma õiglust tagaajama ja tahab kättemaksta politseinikule kes pani ta vangi kuriteo eest mida ta ei sooritanud ja liitub narkogruppiga kes on politsei poolt taga otsitav ja koos narkogruppiga toimuvad põnevused, intriigid ja tagaajamised ja siis ajapikku mõistab mees, et kättemaks ei too midagi head ja otsustab puhtalt lehelt uuesti alustada aga, et puhtalt lehelt alustada peab ta oma kriminaalse mineviku kustutama ja et oma kriminaalne minevik kustutada otsustab ta politseiga koostööd teha ja see narkogrupp politseile kätte mängida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Uus Eesti film tuleb. Lühikokkuvõte on selline: Film räägib mehest kes saab vanglast välja ja hakkab oma õiglust tagaajama ja tahab kättemaksta politseinikule kes pani ta vangi kuriteo eest mida ta ei sooritanud ja liitub narkogruppiga kes on politsei poolt taga otsitav ja koos narkogruppiga toimuvad põnevused, intriigid ja tagaajamised ja siis ajapikku mõistab mees, et kättemaks ei too midagi head ja otsustab puhtalt lehelt uuesti alustada aga, et puhtalt lehelt alustada peab ta oma kriminaalse mineviku kustutama ja et oma kriminaalne minevik kustutada otsustab ta politseiga koostööd teha ja see narkogrupp politseile kätte mängida.
        Kohvi meediamajast:
        Filmis mängivad üsna tuntud ja kogenud harrastusnäitlejad
        Toomas Aria
        Helen Kõpp
        Andres Renke
        Jürjo Võisula
        Innar Tumm
        Oliver Kolde
        Iveta Tomera
        Angela Press
        Marek Rosenberg
        Moonika Lootus
        Heiki Hainsalu
        Maarja Holter

        Kommentaar


          Veel HÕFFi jätkuks. Sealne lõpufilm One Cut Of The Dead jäi mul nägemata sellel labasel põhjusel, et tahtsin Haapsalust normaalsel ajal koju saada. Kõik pärast sotsiaalmeedias kiitsid, et olla kõige naljakam shit üle pika aja. RT andis ka skoori 100 ja kuna mul oli HÕFF-lt saadud link, siis hakkasingi vaatama. No algul oli veidi naljakas, siis ei olnud väga, siis polnud üldse ja mõtlesin, et midafakki. Film rääkis filmivõtetest mahajäetud laohoones, kus taheti teha zombifilmi, aga mida ründasid päris zombid. Seejärel mindi näitama, kuidas filmi ette valmistati. Nagu absoluutselt ei saanud aru, et kuidas kõik seda nii siganaljakaks peeti. No ja siis korraga tuli viimane kolmandik ja siiamaani on naerupisar silmas. See oli nii absurdselt haige ja naljakas, et annab olla. Filmi eelarve oli 25 000 eurot, tõi sisse üle 30 miljoni ehk 1000x kasum. Seega soovitan vaadata ja omada kannatust, see tasub ära.

          Kommentaar


            Kinodesse jõuab kummaline romcom Long Shot, mida võiks kokku võtta pealkirjaga "Minu veetlev Seth Rogen". Rogen mängib ajakirjanikku, keda kujutatakse taas veidi ülekaalulise trossina, kes joob veidi liiga palju, kannab suvalisi riideid ja on üsna troll. Ma ei saa üldse aru, miks ajakirjanikke sellisena kujutatakse :S Ühesõnaga kohtub ta C. Theroniga, kes tahab teda kõnekirjutajaks, veidi sebitakse, armutakse ja üleüldse. Kõik on muidugi ettearvatav, aga filmi teeb üsna toredaks USA poliit- ja meediamaailma satiir, mille teatud osad meenutavad meie kallist EKREt ja nende avaldusi. Tisse ei näe, aga Sethi tegelane laseb endale spermat habemesse. Umbes sellisel tasemel film ongi. Keskmise romcomi kohta ilmselt talutav mõlemale soole. Päris nüri ei hakanud.

            Kommentaar


              Nonii, võtame täna piffiga siis selle One Cut of the Dead ette, parem oleks et asi on poolteisttundi väärt!

              Edit: Okei. See oli üks film, kus ma huviga vaatasin ka lõputiitrid ära. Sai naerda. Mu esialgsed ootused olid nii madalad, et ka esimene kolmandik oli naljakas.

              Parem kui inception!

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                Parem kui inception!
                oujee. Inception oli hea unerohi, 3x olen magama jäänud selle saatel, enam ei viitsi proovida. Peaks olema über, aga tegelt on Nolanlikult igav

                Kommentaar


                  Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                  Nonii, võtame täna piffiga siis selle One Cut of the Dead ette, parem oleks et asi on poolteisttundi väärt!

                  Edit: Okei. See oli üks film, kus ma huviga vaatasin ka lõputiitrid ära. Sai naerda. Mu esialgsed ootused olid nii madalad, et ka esimene kolmandik oli naljakas.

                  Parem kui inception!
                  See koht, kus kaameramees kukkus. Pidin filmi seisma, kuna lihtsalt naersin vähemalt minuti.

                  Kommentaar


                    Käed eemale Nolanist! Ma ei jõua uut kraami ära oodata.
                    Btw mis Ritchiest saanud on?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                      Käed eemale Nolanist! Ma ei jõua uut kraami ära oodata.
                      Btw mis Ritchiest saanud on?
                      Madonna keeras mehe perse.

                      Nolan igav, okkkkkk

                      Kommentaar


                        Inception on küll vist ainuke kord kui teatrist/kinost täitsa pahasena ära tulin. Siuke haip mingi laste seiklusfilmi peale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          See koht, kus kaameramees kukkus. Pidin filmi seisma, kuna lihtsalt naersin vähemalt minuti.
                          Eee.. kui ma ei teaks, arvaks mu piff kirjutas selle lause. Identne!

                          Samas, ma pean mainima ka, et huvitav, kuidas one-cut stseen on ajule tegelikult kuidagi raske jälgida, sest kui läks n-ö tavapäraseks, oli kuidagi kergem vaadata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Küllap paljud on selle tee valinud, aga kunagi hakkasin imdb top 250 läbi vaatama. Noh, natuke läks igavaks, liiga palju vanu filme, liiga palju animet, mõned filmid, mida ei saa kuskilt laenutada jne. Siis tundus hea idee hakata läbi vaatama parimaid Oscari-filme. Eelmise aasta omadest oli mul 2 filmi vaadata jäänud, Lady Gaga oma, mille jaoks ma ei suuda end kuidagi kokku võtta ja Black Panther. Katsin laua, korkisin Barolo lahti, panin filmi käima. Algus oli väga imelik, ei osanud isegi seisukohta võtta, kas ülilubav või täiega üle võlli. Ja siis hakkas joonistama MARVELi kujutist.. well, fuck me. Ilgelt sita nädala* kohta igati paslik logo. Ja film. Kes veel pole vaadanud, kustutagu ruttu ära. Pooljuhtkettalt, mälust, alateadvusest. Mul on ainult üks küsimus: mis kuradi valemiga mahtus see Oscari kandidaatide sekka? Kas eelmisel aastal tehti ainult 8 filmi? Ma võiks isegi põrandaplaatide pesemist uuesti vaadata, kõikide romanistade rõõmuks.

                            * kuna Liverpool kaotab nädalas ainult ühe mängu, siis jälgin ka Eesti hokikoondist.
                            'Black Panther' on napilt minu eelmise aasta top20 hulgas, aga sellele vaatamata ei saa aru mismoodi sa taaskord suutsid sellise review kokku saada ilma filmist ilma ühtki reaalset põhjust, ega taust-kontekstist toomata. Ainus mida ma sellest kokkuvõttest välja lugesin, oli see, et sulle meeldib kodus filmi vaadates alkoholi tarbida. Pole just asi millega uhkeldada.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Parem vaata Lady Gaagi film ära. Bradley on seal väga hea. Black Panther oli Marveli soga kohta ju üsna hea, vist. Mõnu praegu mõtles, et ei mäleta sest filmist suurt midagi, aga oli vaadatav.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Ainus mida ma sellest kokkuvõttest välja lugesin, oli see, et sulle meeldib kodus filmi vaadates alkoholi tarbida. Pole just asi millega uhkeldada.
                                Viisakamalt palun.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X