320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rocketman on suurepärane laul aga keskpärane film. Sisu poolest ju midagi väga erinevat Bohemianist ei olegi, muusika veits vähem minu tassike ja kostüümid veelgi silmatorkavamad. Geiseksi on rohkem, kuigi mina küll aru ei saa mida venelased sealt nii kabuhirmus välja lõikavad. Freddy film oli parem.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Rocketman on suurepärane laul aga keskpärane film. Sisu poolest ju midagi väga erinevat Bohemianist ei olegi, muusika veits vähem minu tassike ja kostüümid veelgi silmatorkavamad. Geiseksi on rohkem, kuigi mina küll aru ei saa mida venelased sealt nii kabuhirmus välja lõikavad. Freddy film oli parem.
      Ei, ei olnud. Elton oli enda filmis veidigi inimese moodi. Freddie oli filmis nagu suvaline nukk.

      Kommentaar


        Kust saab legaalselt vaadata Marveli filme?
        Näinud pole järgnevaid: Iron Man 3, Black Panther, Infinity War, Ant-Man and Wasp, Captain Marvel, End Game.

        Kas striimimisplatvormidest pakub keegi seda või peab eraldi neid laenutama? Või ootama Disney Plusi?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Täna teatas Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart, et kaks päeva tagasi palus režissöör Christopher Nolani meeskond veel mitmete tänavate sulgemist. Kuna läbirääkimisteks aega enam pole, teeb linn uue nädala alguses filmimeeskonnale endapoolse pakkumise, millega meeskond kas nõustub või ei.


          Okei algusest peale õhinaga pooldanud seda projekti, aga tiba kiirustatud tundub kogu see asja ajamine ja kooskõlastamine? Või mis värk on.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ma ka ei saa aru, miks see kooskõlastamine nii kaua aega võtab.
            Sest asjade selline mastaap on täiesti enneolematu. Kui minna lihtsalt hinnakirja järgi, mis on tänavate sulgemise hinnakirjas, siis võiks panna keset tipptundi terve Narva maantee kinni 100 euro eest. See on puhas hinnakiri ja veidi tundus, et võetigi see aluseks. Samas on ka poliitiline otsus, mille puhul arvestatakse muid aspekte. Seal läheb aega ja variante, et kuidas seda teoks teha. Kui Kõlvart tahaks totaalselt huiata, siis oleks ta kohe pikalt saatnud.

            Pigem oli asja absurd see, et kuidas on võimalik kehtida hinnakirjal, mille järgi oleks kuu aega suletud Laagna teed 70 000 eurot. See biidib veidi imelikult.

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kust saab legaalselt vaadata Marveli filme?
              Näinud pole järgnevaid: Iron Man 3, Black Panther, Infinity War, Ant-Man and Wasp, Captain Marvel, End Game.

              Kas striimimisplatvormidest pakub keegi seda või peab eraldi neid laenutama? Või ootama Disney Plusi?
              Nope, pead ootama.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Pigem oli asja absurd see, et kuidas on võimalik kehtida hinnakirjal, mille järgi oleks kuu aega suletud Laagna teed 70 000 eurot. See biidib veidi imelikult.
                Allikas sellele numbrile?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Allikas sellele numbrile?
                  vt hinnakirju
                  https://www.tallinn.ee/Teenus-Tanava...sulgemise-luba

                  Kommentaar


                    Ma rääkisin paari inimesega, kuuldavasti on peamine probleem selle teede sulgemisega, et Aasaga oli tegelikult juba kõik kokku lepitud ja siis tuli Kõlvart ning soovis kokkuleppeid muutma hakata.

                    Kommentaar


                      Tänases lehes kirjutati, et probleem selles, et mingid kokkulepped oleks nagu juba saavutatud, aga sujuvalt on paberi peal lepingu mustandisse lisatud sildade sulgemine ja mingid muud asjad, mistõttu asjale jälle pidurit tõmmati.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Nüüd on neid kolm – filme, millelt olen poole pealt ära kõndinud. Tere tulemast auväärt seltskonda, Yesterday.
                        Enne filmile minekut küsisin ForumCinemase programmispetsialist Henryku käest, et kas tegu on hea muusikafilmiga nagu Elton Johnilt või halvaga nagu Queenilt. Teate ju küll neid filme, kus sisu suurt pole, aga meelelahutusfirma saab ühes harus müüa filmi ja teises harus müüa muusikat, panna reklaam veel juurde ja siis ujuda rahas. Samamoodi saavad ka filmi peategelased raha juurde, mis on ju seal 70-ndate vanuses igati kasulik, sest hologrammid ei ole veel piisavalt vinged ja enda külmetunud liigeseid kuhugi Ida-Euroopa lauluväljakutele ka enam vedada ei viitsiks. Eestis tegi seda väga osavalt muusikal "Ruja", millest ma mäletan ainult Rannapi kangelaslikku lahkumist, duši all olnud paljaid rindu ja Alenderi valulist nägu. See on igati loogiline, sest Alender on surnud ja vastu vaielda ta ei saa. Täpselt samamoodi kui Freddie Mercury Queeni filmis.
                        Ma nüüd täpsustan Elton Johni ja Queeni vahe taaskord ära. Elton Johni film omas mingitki sisu ja isiku enda nägemust. Queeni filmis oli peategelane justkui iseloomuta nukk, millel polnud muud pointi kui olla vaevatud näoga ja olemusega, et siis saaks vahele panna sigahead muusikat.
                        Yesterday ei tee isegi seda. Väheandekas noormees Jack satub mingil imelisel hetkel bussi ette ja ta avastab end maailmast, kus keegi ei tunne biitlite laule. Vupiduu, mees hakkab kohe tegema biitlite laule ise ja nii saab ta vaikselt populaarseks. Filmil sisuliselt sisu polegi. Kui välja jätta ilmnähtav romantikaliin, kus ebaeduka ustav mänedžer on temasse armunud, aga laulja ei saa sellest kuidagi aru. Sisse veel veidi mr. Beanilikku janti ja situatsioonikomöödiat. Kui Queeni filmis oli sisu eest vastutama pidanud vaheklipp piisavalt lühike ja laulud päästsid paljut, siis siin on jant põhiline ja biitlite laulud saavad pilti mõne üksiku taktiga.
                        Ja siis tuleb Ed Sheeran. Kui film on Universal Picturesi produtseeritud, mis kuulub samasse gruppi Universal Musicuga, millele kuulub biitlite õigused, siis Sheeran on ju Universali suure konkurendi Warneri artist. See on ka filmi ainus veidi suur üllatus. Sheerani ekraanile tulek meenutas veidi USA sarjade keerulisemaid hooaegu, kui keegi enam sarja ei vaata ja nii üritatakse sarja cameo-esitustega päästa. Ehk saabub kuulsus, peategelane ütleb „oh, my god, it is (pange suvalise staari nimi)“, seepeale teevad teised tegelased totraid nägusid või mängivad stoiliselt „ahah, kes see on“-naljale, mille taustal naeratab kuulsus ebalevalt. Ed Sheeran on ekraanil täpselt sama ebamugavalt naeratav.
                        Lisaks tuleb juurde ka arvukalt kaubanduslikult valitud vihjeid, sest ega ju ühest korrast ei piisa teatamast, et ilma biitlite reklaamita maailmas pole Coca Colat, vaid ainult Pepsi ja mõistagi on see justkui väga halb.
                        Kellele see film sobiks? Ilmselt neile, kes otsivad nunnut muinasjuttu, kus kõik läheb justkui hästi, poiss leiab tüdruku ja isegi biitlid maailmast kustutanud kataklüsmist Venemaale elama jäänud lugude tegelik autor ei suuda staari tähelendu pidurdada, kuna kõige tähtsam on armastus ja usk endasse ja blääblääblää.
                        Lisaks muidugi ka Danny Boyle ja tema nägemus Britanniast, kus kõik on mahedalt ilus, seintel ei ilutse graffiti ja kuritegevust sisuliselt pole. Kui võrdlusest aru ei saa, siis soovitan vaadata lõpetuseks Lily Alleni videot laulule „LDN“, kus tantsiva Lily selja tagant tuleb välja Suurbritannia, mida Danny Boyle näeb. Edu talle selles.
                        P.S. Siinkohal esitaksin taotluse järgmistele Eesti filmidele:
                        - Iff ja Reet
                        - Siiri-Viivi ja kaks klemmi
                        - Must Q: kogu aeg käpp maas
                        - Onu Bella: Ma võtsin viina
                        - Üllar Jörberg: värvitud vuntsi saladus

                        Kommentaar


                          olen "vist" varasemalt öelnud, aga täielik silmavähk on see lugemine kui sa ei kasuta tühje ridasid ja taandridasid oma mõtete vahel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            olen "vist" varasemalt öelnud, aga täielik silmavähk on see lugemine kui sa ei kasuta tühje ridasid ja taandridasid oma mõtete vahel.
                            Kirjutasin wordi, sealt ei kopeerunud ümber. (ja ise ei viitsinud ka hakata tühikuid vähele toksima), excusi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              olen "vist" varasemalt öelnud, aga täielik silmavähk on see lugemine kui sa ei kasuta tühje ridasid ja taandridasid oma mõtete vahel.
                              + 1

                              Minul jääb lugemata.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                ......
                                Ma nüüd täpsustan Elton Johni ja Queeni vahe taaskord ära. Elton Johni film omas mingitki sisu ja isiku enda nägemust. Queeni filmis oli peategelane justkui iseloomuta nukk, millel polnud muud pointi kui olla vaevatud näoga ja olemusega, et siis saaks vahele panna sigahead muusikat.
                                .........
                                Siia sobiks nüüd selline lause Freddy kohta -"Pump your brakes, kid, that man's a national treasure".,
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X