320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Joo vähem.
    Ütle seda Carvajalile

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Joo vähem.
      Jah, eks see suvine MM ongi juba meelest läinud.

      Kommentaar


        Ma olen üsna kindel, et Tagliafico (või kes iganes see oli) hoojalg sealt viiekasti seest tabas kergelt palli, mis ilmselt selgitab, miks Courtois palli tagasi lendu lasi.

        Üldises plaanis kohutavalt pask mäng, nii Carvajal kui Reguilon konkreetselt saamatud aga ega ka Nacho suutis paaril korral end korralikult täis lasta. Ehk leiab Solari Marcelo pingi otsalt üles...

        VARi otsus oli minu arust korrektne, Ajaxi mees viiekastis blokeerib Courtois'd ja tema vaatevälja ning on suluseisus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Jah, eks see suvine MM ongi juba meelest läinud.
          Prohmakaid teeb iga väravavaht, see, et parimad teevad ka prohmakaid, ei tee sitemaid väravavahte(kes ka prohmakaid teevad) neist paremaks. Minu arvates peab ikka VÄGA purjus olema kui arvad, et ter stegen oblak või navas on üldse võrreldavad de geaga.

          Ma usun, et vahe on selles, et de gea eksimus jääb lihtsalt paremini meelde, kuigi neid kolme "stabiilset" väravavahti olen ikka vääääga palju kordi näinud naljakaid asju tegemas.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Minu arvates peab ikka VÄGA purjus olema kui arvad, et ter stegen oblak on üldse võrreldavad de geaga.
            Waaaaaaaaaat?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Asensiooo ❤️

              andke nüüd andeks aga Vinicius ei vääri niipalju mänguaega

              Ramos jätab mängu kollaste tõttu vahele aga siis Varane või Vallejo vabad.
              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

              Kommentaar


                Assisti ju andis, ega Bale oli samuti pask, või olid nad pasad, sest Ajaxi surve tegi nad pasaks? Üldiselt wake up aga B sai golli kirja. Tavaline UCL mäng.. Ramos oli lahe

                Kommentaar


                  Solari võtab seisul 1-1 välja kõik oma kolm teravaimat ründajat, samal ajal kui Reguilon, kes oli terve mäng pehmelt öeldes pask, jääb pool-vigasena platsile. Ja endiselt võidab mängu.



                  Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                  andke nüüd andeks aga Vinicius ei vääri niipalju mänguaega


                  Samuti on tore näha, et see varritud värav raputas vist enam-vähem tervele foorumile rekkatäie liiva važiini. Ega polegi vist kuigi oluline, kas reaalselt tehti õige otsus või mitte. Ajaxi väravani viis minu hinnangul selge viga aga see ju uudiskünnist ei ületa

                  Kommentaar


                    Mida te paanitsete? Pingutati täpselt nii palju kui oli vaja Sellist mängu oligi oodata, kui natukene analüüsida neid viimaseid mänge kodustes andmistes. Rahu ja ainult rahu. Mingisugused Vari teooriad ma jätan tegelastele, kes kujutavad oma vaimusilmas liiga palju ette.

                    Kommentaar


                      ei no igalühel oma arvamus
                      minu arust sobiks see kui ta mängiks aga mitte koguaeg ka siis. See lausa teiste osas alavääristav. Mida ta seal siis nii väga teeb? Suurte mängude kogemust pole, okei Atleticoga mäng oli hea aga meistriteliigas palun mitte, vahetusest teine teema. Asensio annaks imo tiimile rohkem nagu täna näha oli, andis paar head söötu, 2 pealelööki ja 1 värav ja seda kõigest paarikümne minutiga. Vinicus? 1 pealelöök, 1 sarnane ohtlik pallikaotus nagu Atleticole ja paar pallikaotus veel. Jah las alustab enamus mängudes liigas ja tõstab ka oma füüsilist vormi aga CDR edaspidised mängud ja UCLis algkoossesisus Asensio.
                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Minu arvates peab ikka VÄGA purjus olema kui arvad, et ter stegen on üldse võrreldavad de geaga..
                        Ter Stegen on minu meelest üks underratetuim väravahte üldse ja De Gea kõrval käib lihtsalt liigne hype kuna mies kaitseb ikka väravat kus kaitse on nagu läbisõiduhoov ja sellepärast vahel õnnestubki nii mõnigi kõva seiv teha.

                        Kommentaar


                          On klubi ja on koondise De Gea, ei võrdu omavahel....üleüldse kellel suurem jne.

                          Nii kui CL-is läheb tõsisemaks andmiseks on Real ka jälle platsis tundub. Hästi ajastatud see vormikõvera tõus.
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            oli üpris muhe kuulata tv6 kommentaatorite jorinat.. ilmselt ei eeldanud kumbki reali mängu läbi "viciniidšuse" käivat



                            edit: põhjendamatu oleks jätta teine võrdselt tähtis värav esile toomata

                            Fábio Coentrão
                            Hay método en su locura

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                              oli üpris muhe kuulata tv6 kommentaatorite jorinat.. ilmselt ei eeldanud kumbki reali mängu läbi "viciniidšuse" käivat

                              Korduvalt jäi see endale ka kõrvu, nagu tegu oleks mingi slovakiga vms + ma ei tea mitu korda (4 vähemalt) mainis üks mees, et De Jongi esimene el classico.. no mida.

                              Kommentaar


                                Mulle ka meeldis, et loeti ette list Barca hollandlasi aga Seedorf , Raffa ja Jan jäeti nagu muuseas mainimata kui exmadristadena.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X