320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saha mängis ka Kreeka vastu ühe poolaja, aga ise ei näinud, seega ei tea, kui hästi või halvasti.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Carrick lõi napilt mööda.
      WOEFULLY lost possession three times to put team under pressure. Passing was poor and does not look like an international. But he did almost score with a 25-yard snorter 20 minutes from time.

      5

      Kommentaar


        Jajah. Aga kas sa peale nelli teataja ja the suni veel midagi loed?
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Jajah. Aga kas sa peale nelli teataja ja the suni veel midagi loed?
          loen aga tundub et sina mitte

          Kommentaar


            hmm.......

            Kommentaar


              Algselt postitas drpowder Vaata postitust
              yes, please!
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Guardiani versioon samast ruumorist on andekas as ever:

                Sir Alex Ferguson won't be getting involved though - he's out buying a 'floppy perm' wig for John O'Shea, in the hope that he can sneak into the Allianz Arena in January and switch the podgy malingerer for Owen Hargreaves without anyone at Bayern Munich noticing. He may also leave Wes Brown by way of apology.

                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Ma ei saa aru miks siiin mingite kahe kuu vanuste uudiste üle jahutakse? Bayern on ammu oma seisukoha välja öelnud:

                  Ega's me mingid pärismaalased ole, et klaashelmeste ja peeglikeste vastu maad vahetame.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Mis klaashelmed!

                    See on kord-elus-pakkumine! John võib mängida vasakul, John võib mängida paremal. Ja see ei ole veel kõik! John võib mängida ka keskel! Ja see ei ole veel kõik! John on näidanud end ka esmaklassilise keskväljamootorina! Aga oodake! See ei ole veel kõik! John lööb ka väravaid! Te vaid vaadake, milline eksperdi kindlusega sooritatud löök tahanurka! Aga see ei ole veel kõik! Kui helistad kohe ekraanil mitteolevale numbrile, saate pealekauba maailma ainsa oranzhi jalgpalluri! Telli kohe omale uus kaitseliin ja rõõmusta kõiki ülejäänud bundesliiga klubisid!
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Mis klaashelmed!

                      See on kord-elus-pakkumine! John võib mängida vasakul, John võib mängida paremal. Ja see ei ole veel kõik! John võib mängida ka keskel! Ja see ei ole veel kõik! John on näidanud end ka esmaklassilise keskväljamootorina! Aga oodake! See ei ole veel kõik! John lööb ka väravaid! Te vaid vaadake, milline eksperdi kindlusega sooritatud löök tahanurka! Aga see ei ole veel kõik! Kui helistad kohe ekraanil mitteolevale numbrile, saate pealekauba maailma ainsa oranzhi jalgpalluri! Telli kohe omale uus kaitseliin ja rõõmusta kõiki ülejäänud bundesliiga klubisid!

                      irw

                      O Shea on tõesti maailma tase

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Ma ei saa aru miks siiin mingite kahe kuu vanuste uudiste üle jahutakse? Bayern on ammu oma seisukoha välja öelnud:

                        Ega's me mingid pärismaalased ole, et klaashelmeste ja peeglikeste vastu maad vahetame.
                        ma tahaks aga küsida, millal need müncheni jobud aru saavad et owen ei taha seal olla ja parem oleks ta ikka meile maha müüa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mt013 Vaata postitust
                          ma tahaks aga küsida, millal need müncheni jobud aru saavad et owen ei taha seal olla ja parem oleks ta ikka meile maha müüa
                          Ma aga tahaks küsida, kust manure tolad võtavad, et Owen Bayernis mängida ei taha?
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Milline 2. värav Rooneylt! lõpuks kandis 65-75 minutini olnud metsik surve ka vilja!!

                            Kommentaar


                              Rooney ei saanud hooaja alguses vedama, nüüd ei saa pidama

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                                Ma aga tahaks küsida, kust manure tolad võtavad, et Owen Bayernis mängida ei taha?

                                No kui ta avaldusi teeb et tahab Manchester Unitedis mängida ja väga konkreetseid avaldusi, siis ju suht ilmselge

                                Kommentaar

                                Working...
                                X