320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hakkame siis üleminekutega spekuleerima, mina pakun, et ManU hangib omale Micah Richardsi Man Cityst ja Rooneyle oleks partneriks sobiv Torres Keskväljale oleks ka tugevdust vaja, nt. Ribery, Hargreaves.
    Glooory glooory ManUnited!!!

    Kommentaar


      Van der Sarile veel asendust pole vaja..
      Glooory glooory ManUnited!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
        Van der Sarile veel asendust pole vaja..
        Ei Sarile eriti pole vaja. Tomasz Kuszczak on päris hästi mänginud ja kui ma ei eksi on Tim Howard Evertonis laenul ja üks hooaeg Manu eest ta polnud küll väga stabiilne, aga siiski suhteliselt hea. Lootes, et ta on arenenud ja ta Manusse tagasi tuleb kunagi on ta päris hea väravavaht.

        Rünnakusse ja keskväljale oleks hea küll kedagi juurde saada. Hargreaves oleks hea, Gattuso kah, aga teda ei saa. Torres võiks ju rünnakus juures olla, aga teda kah kahjuks ei saa. Hargreaves kõige tõenäolisem suveost, muus osas on suht tume maa.

        Tahaks jälle infot, kuidas vigastustest paranemisega on AC Milani korduskohtumiseks. Manu leht hetkel midagi sellkohta ei kirjuta.

        Kommentaar


          Algselt postitas jaamu
          Howard ei ole enam laenul vaid sõlmis Evertoniga viieaastase lepingu.
          SõlmiB. Selle tõttu ta ei saanudki eile mängida. Ametlikult on ta Evertonis veel laenuks. Leping hakkab kehtima 1. juulist

          Kommentaar


            Algselt postitas extrance Vaata postitust
            Ei Sarile eriti pole vaja. Tomasz Kuszczak on päris hästi mänginud ja kui ma ei eksi on Tim Howard Evertonis laenul ja üks hooaeg Manu eest ta polnud küll väga stabiilne, aga siiski suhteliselt hea. Lootes, et ta on arenenud ja ta Manusse tagasi tuleb kunagi on ta päris hea väravavaht.
            Ma pean lihtalt vahemärkusena märkima, et ka keegi suhteliselt hea väravavaht Ben Foster on ju teie hingekirjas veel, kuigi hetkel laenul-

            Kommentaar


              Kui finantse jätkub võiks ju Igor Akinfeevi osta. Ta noor ja andekas väravavaht
              Glooory glooory ManUnited!!!

              Kommentaar


                Meil on Ben Foster laenul, kes tuleb tagas uueks hooajaks, ning noortest ja andekatest siis ongi tema ja Tomas Kuszczak, seega väravavahtidega pole probleeme.
                Ostudest reaalsed on Owen Hargreaves keskväljale, kuna puudu on seal selline tõeline mootor,kuigi Fletcher on viimastes CL mängudes hästi näidanud pole ta veel stabiilselt nii hea ja kindel,et igat mängu põhis alustada. Lisaks oleks vaja mõelda Giggsi asendusele, seal näen ma nii Riberyd, Quaresmat või Nanit, kuigi viimastega võib tekkida kohandumisprobleem, A.Lennonit väga ei usu, Tottenham lihtsalt ei müüks teda meile.
                Ja ründesse oleks vaja kedagi, kasvõi Saha maha müüa, sest ta lihtsalt liiga vigastusealdis. Kuna Rossi tuleb meil tagasi,siis vb tingimata polegi vaja osta, tuleb vaid loota,et Smith mängib korralikult või Saha püsib terve

                Kommentaar


                  mõtlesin et tooks siin välja kolme viimase kuu spekulatsioonid

                  Franck Ribery, Dimitar Berbatov, Owen Hargreaves, Nani, Klaas-Jan Huntelaar, Wesley Sneijder, Deco, Samuel Eto'o, Eidur Gudjohnsen, Micah Richards, Fernando Torres, Ezequiel Garay.

                  Isiklikud lemmikud: Torres, Sneijder,Huntelaar.

                  Samas usun et 2 ründaja ostmist ei toimu.
                  2002 FC EBS Team
                  2003 FC Nimeta
                  2004 FC Nimeta
                  2005 FC Nimeta
                  2006 Tallinn United FC
                  2007 Tallinn United FC

                  Kommentaar


                    Noh, Nani kohta oskavad kindlasti Portugali vuti ja Sportingu fännid rohkem rääkida. Iseasi on see, et teise Ronaldo toomisel ei näe isiklikult küll mingit erilist pointi. Garay oli aga ka minu jaoks täiesti tundmatu nimi - tuleb välja, et tegu on Santanderis mängiva noore argentiinlasest kaitsjaga. Ehk siis enamvähem sama lugu mis igal kevadel, kui ManU't pea iga noore ja andeka mängijaga seostatakse.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Ma avastasin Garay talendi FM2005-s Täiesti kompetentne keskkaitsja

                      Hargreaves saabub kindlalt. Fergie on piisavalt põikpäine, et teist suve järjest teda oma meeskonda meelitada, lisaks on Bayernil raha vaja kuna järgmine hooaeg jääb Meistrite Liiga mängimata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Iseasi on see, et teise Ronaldo toomisel ei näe isiklikult küll mingit erilist pointi.
                        Miks mitte, kui tohib küsida?

                        Kommentaar


                          ei ole vaja ju 2 väga sarnase mängustiiliga mängijat, praegu just hea: Giggs ja Ronaldo sobivad, erinevat tüüpi mängijad seega annavad rohkem võimalusi ründetegevuses

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaamu
                            eurosport.com andmetel tahab Garayd ka West Ham
                            yeah right mõni tulevikulootus väljaspoolt britisaart niipea west hami läheb
                            MU FCUK

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                              ei ole vaja ju 2 väga sarnase mängustiiliga mängijat, praegu just hea: Giggs ja Ronaldo sobivad, erinevat tüüpi mängijad seega annavad rohkem võimalusi ründetegevuses
                              Bah, ega see, et too poiss tehniline ja kiire on, ei tähenda et ta Ronaldoga koos mängida ei suudaks. Kamoon, parem kaks sarnase mängustiiliga aga suurepärast mängijat kui üks suurepärane mängija ja teine keskpärane aga 'erinev'.

                              Vasakujalgseid (või vasakul mängima harjunud) häid mängijaid on turul hetkel äärmiselt vähe. Mingisugustest Downingutest ja muudest kasututest tontidest pole ju ka mõtet rääkida, aga fakt on see, et Giggs on 33 ja üle ühe aasta enam sellisel tasemel vastu ei pea. Mina arvan, et kui see poiss on nii hea kui teda reklaamitakse, siis on ta ka riski väärt.

                              Ahjaa, see veel, et mina küll mingit põhjust mingeid keskkaitsjaid osta ei näe. Meil on Rio ja Vidic põhis, Brown ja Alienhead varus, lisaks Heinze suurema häda korral ja siis veel Evans, kes peaks nüüd kohe kohe koosseisu murdma hakkama. Teoorias veel Pique kah, kuigi ma ei usu, et teda enam Hispaaniast tagasi tuuakse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                                yeah right mõni tulevikulootus väljaspoolt britisaart niipea west hami läheb
                                Tekib küsimus, et miks mitte?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X