320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hakkasin mõtlema tuleva hooaja võistkonna peale.

    Sisse: Vallejo, Theo?, Marcos Llorente? D. Ceballos?
    Välja: James, Morata, Danilo?, Pepe, Coentrao

    Mina isiklikult ei tahaks, et Morata lahkuks, aga kahjuks on väga tõenäoline, et ta ikkagi klubist lahkub sellel suvel. Jamesi minek on mulle rohkem aktsepteeritavam, kuna hetkel mängitavasse süsteemi ta ei sobi ja edasimüük täidaks kõvasti klubi ohvreid. Mingil kummalisel kombel ei soovi ka Danilo müüki, aga seda juhul, kui ta on valmis olema pingipoiss ja mängima Osasunade ja Gijonidega.

    Vallejo on juba tagasi toodud ja on otsene asendus Pepele. Theo oleks vahetus Marcelole, aga kardan, et Marcelot järgmise 2 aasta jooksul ta pingile ei mängiks. Poolkaitse on see, kus loodan ise kõige rohkem Ceballose ja Llorente tulekut. Llorente sobiks hästi Casemiro rolli ja Ceballos meenutab mulle väga Modricit. Leian, et sellega oleks meeskond balansis. Kahjuks liiguvad igasugused Hazard, Mbappe jne jutud, mis minule isiklikult ei meeldi. Loodame, et läheb suvi hästi ja meeskonda tuuakse näljaseid noori, kes seenioritele alg 11 kohta kergeks ei tee!

    Kommentaar


      Algselt postitas matys Vaata postitust
      Mina isiklikult ei tahaks, et Morata lahkuks, aga kahjuks on väga tõenäoline, et ta ikkagi klubist lahkub sellel suvel
      Tõenäoliselt otsustati täna mehe saatus ära. Ootame värskeid uudiseid.

      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Ronaldo avaldas El Confidencialile pisut viimaste lahkumisjuttude tagamaid:

        Ronaldo: "I commented at a dinner with teammates that I was hurt, that I felt mistreated, persecuted and treated as a criminal when I'd fulfilled my tax obligations following the instructions of my advisers and lawyers, both in England and Spain."

        Seega see teema peaks nüüd ammendatud olema. Tähelepanu, mis kõige selle jamaga saadi, oli kindlasti seda väärt.

        Algselt postitas matys Vaata postitust
        Hakkasin mõtlema tuleva hooaja võistkonna peale.

        Sisse: Vallejo, Theo?, Marcos Llorente? D. Ceballos?
        Välja: James, Morata, Danilo?, Pepe, Coentrao

        Mina isiklikult ei tahaks, et Morata lahkuks, aga kahjuks on väga tõenäoline, et ta ikkagi klubist lahkub sellel suvel. Jamesi minek on mulle rohkem aktsepteeritavam, kuna hetkel mängitavasse süsteemi ta ei sobi ja edasimüük täidaks kõvasti klubi ohvreid. Mingil kummalisel kombel ei soovi ka Danilo müüki, aga seda juhul, kui ta on valmis olema pingipoiss ja mängima Osasunade ja Gijonidega.

        Vallejo on juba tagasi toodud ja on otsene asendus Pepele. Theo oleks vahetus Marcelole, aga kardan, et Marcelot järgmise 2 aasta jooksul ta pingile ei mängiks. Poolkaitse on see, kus loodan ise kõige rohkem Ceballose ja Llorente tulekut. Llorente sobiks hästi Casemiro rolli ja Ceballos meenutab mulle väga Modricit. Leian, et sellega oleks meeskond balansis. Kahjuks liiguvad igasugused Hazard, Mbappe jne jutud, mis minule isiklikult ei meeldi. Loodame, et läheb suvi hästi ja meeskonda tuuakse näljaseid noori, kes seenioritele alg 11 kohta kergeks ei tee!
        Vallejo, Theo ja Marcos Llorente on kindlad "tulejad". Kui Dani Ceballos ära ka ostetakse, siis vähemalt sel hooajal ta meeskonnaga liitumas ei ole. Morata ja James sobivad mõlemad igasugustesse süsteemidesse, kui treeneril on vähegi huvi neid kasutada. Mõlemal mainitud härral on omadusi, mille poolest on nad paremad kui teised samale positsioonile konkureerivad mängijad meeskonnas. Ma isiklikult arvan küll, et nende mänguaja osas tulev hooaeg midagi oluliselt ei muudaks. Kindlasti väärivad mõlemad oluliselt rohkem mänguaega, kui nad eelmisel hooajal said. Seega ainuke loogiline valik (kuigi mõlema jaoks on Real Madrid klubi #1) on klubivahetus.

        Mis aga Llorentesse puutub, siis minu arust on tal pikk tee Casemironi minna. Ka selles U21 EMi finaalis jäi ta pea mängu läbivalt liialt pehmeks. Sööduoskus võib tal ju parem olla aga selle jaoks on väljakul enamasti peamiselt teised mehed. Alternatiivina on ta kindlasti teretulnud ning igal juhul leiab ta oma koha meeskonnas.

        Isiklikult arvan, et ka Mbappe ostetakse ära ning jäetakse vähemalt aastaks Prantsusmaale. Florentino sõnavõtud viitavad selgelt, et poissi "aetakse taga" ning ka Mbappe ise on huvitatud eelkõige valgest särgist. Üldiselt on nii, et kui Flo kedagi tahab, siis Flo vastava tegelase ka ära toob. Seda enam, kui Morata ja James suure papi eest maha äritakse.

        Selleks, et noori (või ka vanemaid pingimehi) klubi juures näljastena hoida, tuleb neid usaldada ja neile ka vastavalt mänguaega võimaldada. Praegusel hetkel on see valdkond minu arvates kergelt puudulik.

        Danilole sooviksin mina head teed aga pigem arvan, et ta kuhugi minemas ei ole. Sama raha eest leiaks turult kindlasti alternatiive, kellel elementaarsed kaitseoskused on olemas. Ei tule meelde ühtegi meest, kes oleks oma ülesannetes nii saamatu kui Danilo - eriti arvestades, kui palju on ta mängida on saanud.

        Kommentaar


          Morata teatavasti abiellus mitte väga kaua aega tagasi ning viibib puhkusel. Seega päris kindlasti ei toimu midagi ametlikku lähimate päevade jooksul.



          Saveril soovitaks pisut rahulikumalt võtta, ei "kiusa" need suured poisid sind asjata.

          Kommentaar


            Zidane and his team are so convinced that Ceballos will be joining them that they have already worked out road map for his first weeks with Real Madrid.

            They expect him to join Madrid's tour of the USA on 21 July, the same date the other Real Madrid players who were involved in the Under-21 Euros are set to join the squad: Vallejo, Llorente, Mayoral and Asensio.

            The last of these players was a fundamental factor in Ceballos' decision. They've been friends for years, and talk most days. And Asensio highly recommended to Ceballos that he accept Real Madrid's offer.



            elame näeme..
            Fábio Coentrão
            Hay método en su locura

            Kommentaar


              Coentrao on laenatud Sportingusse siis, samuti Pepe on läinud Besiktasesse.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Flo näeb kuidagi vana ja räsitud välja?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Flo näeb kuidagi vana ja räsitud välja?
                    Mees on 70 aastat vana. Ma ei tea, mida sa näha loodad

                    Esmaspäeval peaks järgmine esitlus olema. Muud uudised räägivad, et Real tahab homse päeva jooksul saada Ceballoselt mingisugust vastust.

                    Seoses Ceballosega leidsin midagi sellist:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Mees on 70 aastat vana. Ma ei tea, mida sa näha loodad

                      Esmaspäeval peaks järgmine esitlus olema. Muud uudised räägivad, et Real tahab homse päeva jooksul saada Ceballoselt mingisugust vastust.

                      Seoses Ceballosega leidsin midagi sellist:

                      Ma tean väga hästi kui vana ta on, lihsalt sellel pildil näeb ta kuidagi eriti "väsinud" välja.

                      Kommentaar


                        Midagi üllatavat peale Ceballose pole, ju siis keegi keskväljalt ka peagi lahkumas on, et see nimi üles võeti. Kõik nii nagu mina ütlesin/arvasin, Ronaldo jääb, Pepe Türgis, Coentrao Portugalis, Vallejo ja Theo tulid sisse, kusjuures Vallejo puhul oli vastuvõtt rohkem meedias hyped. Loodan, et teenib Reali ja NR.3 edukalt. Theo ka ok aga Marcelo on LB-s samatähtis nagu Ronaldo ründes. Pigem Theo peab pingil ja Copa del reys madistama. Real on viimaseid aastaid turul jätkanud samas vaimus ja tõestab, et pole siin mingeid galaticoid jms hiigelsummasid Manu jt näol vaja raisata enam hetkel, kus tuleb ka suur osa tööst Zizoul tõestada ehk pole siin midagi mehed teevad platsil ise. Morata jääb, Jamese kohta täpselt ei oska arvata kuid ka pigem jääb. Eks näeb. Btw varsti hakkavad jälle treeningud
                        pihta (järgmine nädal?)
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                          Morata jääb,
                          Mäletan et 2-3 nädalat sa ütlesid: MORATA AMETLIKULT LÄINUD!

                          sa ikka full koomik

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                            Morata jääb, Jamese kohta täpselt ei oska arvata kuid ka pigem jääb.
                            Morata kohta ei tea, aga kas James mitte ise pole öelnud, et ta tahab minema saada?
                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Morata
                              Sources at AS have reported that the player, for his part, is currently in Valdebabas, Madrid, and will not travel with the squad to the USA as he looks to accelerate the conversations in the early part of this week and get clarity on his future. The Italian in charge at Stamford Bridge, Antonio Conte, has not hidden his admiration over Morata and although the asking price is no different than that made clear to United, the working relationships between the two clubs is much more fluid.

                              James
                              According to Javier Hernández Bonnet, head of sports at Caracol Television, the German side coached by Carlo Ancelotti are readying a bid for James to be presented to Real Madrid in the coming days.

                              Ceballos
                              Real Betis president Angel Haro has admitted that Dani Ceballos is closing in on his move to Real Madrid.
                              If nothing changes, Ceballos should be signed on Monday and will train with the rest of his new teammates before traveling on the club's pre-season tour of the United States.
                              Fábio Coentrão
                              Hay método en su locura

                              Kommentaar


                                Toimus just ka Theo Hernandezi esitlemine ja tema särginumbriks saab 15.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X