320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingis mõttes nagu asi on okei, kuniks uue liiga mänguni. Benzema roll realis on ebareaalne. Junior on Robinho, kahjuks. Kord super ja kord pask. ZZ võiks lihtsalt pukki jääda. Luka raamatut lugedes on tuju endine. See horvaat on tõesti väärt. Aga eks ta üks kusine hooaeg on. See squad on liiga palju võitnud, ma ei usu erilist nälga.

    Kommentaar


      Ramos on aus.

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Väga huvitavad loositulemused. See, et Bayern ja PSG mängivad on põnev, üks soosik lendab sellega välja ja poolfinaalis kohtub nende paar Borussia / Cityga. Me saime siis Liverpooli, ütleme nii, et see hooaeg on Liverpool alla oma arvestust ja sarnaselt meile on neil koosseisuga probleeme. Vanahea Van Dijk, Salah vs Ramos. Ma usun, et hea mänguge võime edasi minna, siis poolfinaalis Chelsea / Porto ja siis ehk juba finaal. Pikk tee on ees aga ausalt öeldes lootust on !
        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

        Kommentaar


          Benzema

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              + Hazardi ka ikka pole seekord.

              Aga vaata kellega me mängime kah, Liverpooli võidab igaüks see hooaeg... okei nali naljaks, siukse kaitseliini vastu lööb Jota hattricki..

              Ehk suudame teises vaatuses miskit päästa. Üle kahe me ei tohi lubada. 1:2 - 0:2 oleks võideldav, viik ja võit oleks kuld.
              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

              Kommentaar


                Kui Ramos ja Varane out, siis suurt miskit loota pole. Samas kui panuseid panna, siis väravaid peaks tulema. Keskkaitse ju mõlemal nagu ta on

                Kommentaar


                  Damnnnn, not bad first half!

                  Kommentaar


                    woah ja ma isegi ei ütleks Liverpool oli nõrk, kuradi võimas oli aga meie kaitse oli võimsam.

                    Toni Kroos on hetkel parim CM.

                    vanad head ajad on tagasi (vähemalt siiani on olnud)

                    2 finaali veel vs Barca ja vs Liverpool, siis vaatame kas tuleb veel mingeid finaale.

                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Kaks nauditavat tähelepanekut mängus :

                      1 - VJ näitas, et ta oskab ka palle võrgus lõpetada.

                      2 - Alati on heameel kui pool eestit nutab liverpooli järgi, et pidid järjekordselt suhu võtma õigetelt peremeestelt.

                      Kommentaar


                        mulle ei meeldi asjaolu, et peale esimest roundi hõisatakse ja Kroos, Zizou jne räägivad välja kuidas see võit tuli stiilis "teadsime, et neil puudusid põhimängijad, seetõttu hakkasime kohe algusest peale pressima, meie idee oli et kaitse ja ründajate vahel poleks ühendust"

                        Üks mäng on ju siiski veel, me kõik teame mis tähendab UCL-is kaks roundi, ka omalnahal (vs Juventus, vs Ajax, vs Atletico).

                        Järgmises mängus hakkab Liverpool ise pressima või paneb kaitse blokki ja mis siis saab.
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          “When the Santiago Bernabeu is finished, what will look like a training camp will be Anfield.”

                          Fábio Coentrão
                          Hay método en su locura

                          Kommentaar


                            siuke meeskond suudab mängida vutti nagu 3 hooaega tagasi ja isegi paremini.. ülikõva.. esimene poolaeg oli lihtsalt kuld.. teine poolaeg vajusime ära. Casemiro punane teenitud aga selle penalti osas ma küll aru ei saa... puudetki phmst polnud.. eks igaüks nutab

                            Real Madrid mängib praegu maailma ilusamat vutti
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                              Real Madrid mängib praegu maailma ilusamat vutti
                              Ei mängi.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Nüüd kahte reali mängu järjest vaadates mulle väga meeldis. See ilusa vuti jutt on küll väga subjektiivne, aga mu jaoks oli tõesti ilus. Kaitses seisti distsiplineeritult, isegi ilma Ramose ja Varaneta. Samas rünnakult ollakse head nii kontrate kui positsioonirünnaku osas.
                                Modric-Casemiro-Kroos on muidugi selline luksus mida omada, aastaid koos mänginud ja kokkumängu on väga lust vaadata. Benzema on samuti supermees ja on ilma CRita vist isegi paremas hoos? Statistika järgi kindlasti. See Vazquez seal paremkaitses tundus veidi lahja, aga minu tagasihoidliku arvamuse põhjal pole mänguilu poolest kellelgi eriti vastu panna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X