320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mis asi on üldse laskesuusa EM?
    Väga laias laastus on see lahjema kraadiga tiitlivõistlus neile sportlastele, kes MM-ile ei pääse, sest enam-vähem tasemel laskesuuskajaid on palju, aga koondised pole kummist. Käima lükati kunagi ilmselt ala populariseerimise eesmärgil. Tegemist on lahtise EM-iga, sestap ka USA, Kanada jpt. Kuni 2015. aastani kehtis võistlustel ka U26 vanusepiirang.
    Peamiselt osaleb EM-idel IBU karika seltskond + osad mitmete Ida-Euroopa maade põhikoondislased, kes on läkitatud sinna noppima medaleid, millega alaliit saaks ministeeriumipomosid rõõmustada.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Algselt postitas norsk Vaata postitust
      + osad mitmete Ida-Euroopa maade põhikoondislased, kes on läkitatud sinna noppima medaleid, millega alaliit saaks ministeeriumipomosid rõõmustada.
      Nagu näiteks Rastrogujevs
      Jälle kuld käes, seega Lätil läheb ju hästi.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas norsk Vaata postitust
        Väga laias laastus on see lahjema kraadiga tiitlivõistlus neile sportlastele, kes MM-ile ei pääse, sest enam-vähem tasemel laskesuuskajaid on palju, aga koondised pole kummist. Käima lükati kunagi ilmselt ala populariseerimise eesmärgil. Tegemist on lahtise EM-iga, sestap ka USA, Kanada jpt. Kuni 2015. aastani kehtis võistlustel ka U26 vanusepiirang.
        Peamiselt osaleb EM-idel IBU karika seltskond + osad mitmete Ida-Euroopa maade põhikoondislased, kes on läkitatud sinna noppima medaleid, millega alaliit saaks ministeeriumipomosid rõõmustada.
        Kas see on umbes samasugune võistlus nagu sõudmise EM, kus saad suvakoosseisu vastu sõudes mädali kätte ja sellega riigilt sama palju pappi, kui näiteks kergejõustiku EM medali eest?

        Kommentaar


          Mul pole sõudmise EM-ist õrna aimugi ja ei tea kui palju sa laskesuusatamist jälgid, aga pmst on MK premm, kus korra aastas on lisaks MM maailma parimatele puraka välja laskmiseks ja EM on IBU karikas osalejatele ehk championshipi vendadele samaväärne üritus. Mõlemis jaotatakse ka punkte vastavalt oma sarjas. Kas riik toetab seda samaväärselt nagu kergeraku EM-medalivõitjaid ma ei tea, aga tegelikkuses ilmselgelt ei peaks, sest see on rohkem adrekalaks teisejärgulistele sportlastele oma sarjas aga kuna valitsejad nkn midagi aru ei saa, siis mida rohkem raha laskesuuska tuleks, seda parem loomulikult. Aa ja EMil sai täna 4nda koha moslem!

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Mul pole sõudmise EM-ist õrna aimugi ja ei tea kui palju sa laskesuusatamist jälgid, aga pmst on MK premm, kus korra aastas on lisaks MM maailma parimatele puraka välja laskmiseks ja EM on IBU karikas osalejatele ehk championshipi vendadele samaväärne üritus. Mõlemis jaotatakse ka punkte vastavalt oma sarjas. Kas riik toetab seda samaväärselt nagu kergeraku EM-medalivõitjaid ma ei tea, aga tegelikkuses ilmselgelt ei peaks, sest see on rohkem adrekalaks teisejärgulistele sportlastele oma sarjas aga kuna valitsejad nkn midagi aru ei saa, siis mida rohkem raha laskesuuska tuleks, seda parem loomulikult. Aa ja EMil sai täna 4nda koha moslem!
            EM on League Cup

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              Aa ja EMil sai täna 4nda koha moslem!
              Õhkis kõik märgid?

              Kommentaar


                No ei tea, poolakatel kulub kogu raha surnud loodete sünnitamisele ja kajastus on puudulik. Laupäevaks loodetakse Grzegorz Brzęczyszczykiewiczi pööningult mingi kaamera üles leida, et pilti ka ülejäänud maailmale näidata. Aga pigem siis sõitis rekkaga läbi distantsi, muidu vedeleks siiamaani mitmes tükis lasketiirus ju.

                Kommentaar


                  krt meil on ikka laskmisega suured raskused. Täna siis Talihärmal ja no Ermits oma 2 trahviringiga lamades... mis toimub?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Täna siis algab MM. Esimene ala segateatesõit kus rajale läheb 26 koondist ja Venemaa Laskesuusaliit. Huvitav on see, et seekord sõidetakse meestevahetused ennem ja naised lõpetavad. Meil läheb peale Zahkna, Ermits, Talihärm, Tomingas ehk ei midagi üllatavat.
                    Tuleb kindlasti põnev võistlus, kõik riigid on oma parimad välja pannud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Huvitav on see, et seekord sõidetakse meestevahetused ennem ja naised lõpetavad.
                      Nagu Austin Powers ütles: "Või ei lõpeta üldse."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Täna siis algab MM. Esimene ala segateatesõit kus rajale läheb 26 koondist ja Venemaa Laskesuusaliit. Huvitav on see, et seekord sõidetakse meestevahetused ennem ja naised lõpetavad. Meil läheb peale Zahkna, Ermits, Talihärm, Tomingas ehk ei midagi üllatavat.
                        Tuleb kindlasti põnev võistlus, kõik riigid on oma parimad välja pannud.
                        Ehk oleks võinud Talihärma vahetada Oja vastu, aga ei hullu midagi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Navas Vaata postitust
                          Ehk oleks võinud Talihärma vahetada Oja vastu, aga ei hullu midagi
                          Oja siiani sel hooajal olnud pigem alavormis, paar korralikku laskmist suutnud vaid kokku panna. Johanna on olnud stabiilsem.

                          Kommentaar


                            Top 15 rahuldav
                            Top13 Hea
                            Top10 Väga hea

                            Kommentaar


                              Mulle oleks meeldinud, kui teatesõit toimunuks nädalavahetusel. Aga mis seal ikka.

                              Kui ma vabanen mingi 16.30-16.45, kas ma võin err-i spordiportaalis hakata vaatama juba siis algusest?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Mulle oleks meeldinud, kui teatesõit toimunuks nädalavahetusel. Aga mis seal ikka.

                                Kui ma vabanen mingi 16.30-16.45, kas ma võin err-i spordiportaalis hakata vaatama juba siis algusest?
                                Spordiportaalis vist mitte, aga otse.err kanalil saab küll kerida tagasi mingi tund-kaks. Ma tihti peale tööd koju kui juba võistlus käib ja siis kerin seal ruttu algusesse ja läheb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X