320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Keegi vist ei vastanudki küsimusele? Toit maitselt on tipp-topp ja asjad hästi tehtud. Kuid kahel korral seal söönuna jäi mõlemal korral mulje, et portsjonid oli kuidagi väikesed ja kere korralikult täis ei saanud, mistap hea mulje just ei jäänud.
    Ma plus ühen selle. Kui on ameerika siis ma tahan portsjoni mitte mingit restorani "taldrik lõigu taustal".

    Kommentaar


      Pisut nurinat. Ma saan aru, et Kaja Pizza on paljude lemmik, aga minu arvates on see totaalne pläust. Mingi imelik vesine ja veniv ollus, mida ei oska kuskilt otsast süüa. Jah, ma saan aru, et võib-olla meenutab ehtsat Itaalia pizzat, aga kunagi Tartus sai nt Dolce Vitas taolist kraami söödud ja sellel oli vähemalt hea maitse.

      Kommentaar


        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
        Pisut nurinat. Ma saan aru, et Kaja Pizza on paljude lemmik, aga minu arvates on see totaalne pläust. Mingi imelik vesine ja veniv ollus, mida ei oska kuskilt otsast süüa. Jah, ma saan aru, et võib-olla meenutab ehtsat Itaalia pizzat, aga kunagi Tartus sai nt Dolce Vitas taolist kraami söödud ja sellel oli vähemalt hea maitse.
        Endiselt arvan, et

        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Mamma Pizza Kadakal on väga hea!
        Hetkel pole paremat pizzat pealinnas saanud, kui nende diavola.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Endiselt arvan, et



          Hetkel pole paremat pizzat pealinnas saanud, kui nende diavola.

          Googledasin.
          Kadaka teel leidsin ainult Maama ( vene keeles ema) pizza. Kas seda mõtlesid?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
            Pisut nurinat. Ma saan aru, et Kaja Pizza on paljude lemmik, aga minu arvates on see totaalne pläust. Mingi imelik vesine ja veniv ollus, mida ei oska kuskilt otsast süüa. Jah, ma saan aru, et võib-olla meenutab ehtsat Itaalia pizzat, aga kunagi Tartus sai nt Dolce Vitas taolist kraami söödud ja sellel oli vähemalt hea maitse.
            +1

            Ei ole kunagi Kaja pizza fenomenist aru saanud.
            La Dolce Vita Tartus on see-eest tõsiselt fenomenaalne!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              +1

              Ei ole kunagi Kaja pizza fenomenist aru saanud.
              La Dolce Vita Tartus on see-eest tõsiselt fenomenaalne!
              La dolce vita kindlasti Tartu parim. Vapianod ja my italyd ei saa ligi. 6-7 korda itaalias käinud ja La Dolce Vita on kõige lähedasem sellele päris pitsale.
              Aga no omanikuks (kes iga päev ka kohapeal jõlgub) on ka itaallane. Ja ta sõidab 200k maksva Lamboga - et eks ta on pidanud palju harjutama ka. Nii et ju ta teab mida ta teeb.

              Kommentaar


                Pärast seda, kui Tiina Pizza oma viimase putka uksed sulges, polegi vist enam väljast pitsat ostnud
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Pitsa ja burger on ju sellised "t*ra, nii sitt on olla, et juba poogen"-toidud, ei?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Pitsa ja burger on ju sellised "t*ra, nii sitt on olla, et juba poogen"-toidud, ei?
                    Ei. Pizza kiosk ja muu selline ei kõlba siis ka. Väga hea burger ja pizza on elamus.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Lihtsalt tähelepanekuna. Sattusin eelmisel NVl mingile üritusele, kus tehti grilli, juurde värske salat ja värsked keedukartulid. Noh, selline aus, värske ja tervislik toit. Istuti lauda, pandi asjad taldrikule ja siis tuli mingi tore paar ja koukis kotist välja mingid sitased Felixi kartulikastmed, BBQ-kastmed ja muu säärase. Sisuliselt sul on jummala normaalne söök, aga sa võtad ja peksad maitse lihtsalt täiesti maatasa mingi robustse kastmega. Ma vangutasin vaikselt pead, aga kuna ma olin seltskonna kõige vanem inimene, siis olin pigem vait.

                      Ehk, noh, täiesti putsis, mida inimesed söövad ja millised söögikohad pidevalt rahvast täis on, noh.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Lihtsalt tähelepanekuna. Sattusin eelmisel NVl mingile üritusele, kus tehti grilli, juurde värske salat ja värsked keedukartulid. Noh, selline aus, värske ja tervislik toit. Istuti lauda, pandi asjad taldrikule ja siis tuli mingi tore paar ja koukis kotist välja mingid sitased Felixi kartulikastmed, BBQ-kastmed ja muu säärase. Sisuliselt sul on jummala normaalne söök, aga sa võtad ja peksad maitse lihtsalt täiesti maatasa mingi robustse kastmega. Ma vangutasin vaikselt pead, aga kuna ma olin seltskonna kõige vanem inimene, siis olin pigem vait.

                        Ehk, noh, täiesti putsis, mida inimesed söövad ja millised söögikohad pidevalt rahvast täis on, noh.
                        Mulle mulje jäänud, et sa enne lasid 15 a pelmeene ja nüüd keskeakriisile lähenedes ja enda surelikkust taibates oled hakanud veidi tervislikumalt toituma. Küll need noored ka selle BBQ kastme välja vahetavad!

                        Kommentaar


                          See on muidugi pull, et oma kastmevalikut kotis kaasas kantakse. Hea, et vöö peal kabuuris polnud.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Käisin ka ämma-äia juures grillihooaega avamas. Maru hea liha, äia enda marineeritud ja värki. Grillvorstid veel ja salat ja kardulat ja whole shabang ühesõnaga... peaaegu. Kui ämm ütles, et ketsupit ei ole, siis oli küll päev konkreetselt rikutud.

                            Ketsup is life. Mul kulub 460ne heinz mingi nädalaga, max kahega.

                            Kommentaar


                              "Lasid 15a pelmeeni" krt Nasfal ja Plastic on selle foorumi naljakaimad vennad jätkuvalt

                              Kommentaar


                                KAUSS balta turul krõbe pardi variatsioon on megahea!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X