320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahaks lihtsalt öelda, et pole küll ise kellegi fänn aga suured suured propsid -romario-le. Aitäh, et tegite teie fännigrupi jälgimise isegi vahepeal põnevamaks, kui mängu ise, aitäh et süstisite veidi elu sellesse turniiri.
    Rääkides aga nüüd kalju fännide miinusest, siis kes see kutt oli kes chanti ajal näitas tribüünidele keskmist näppu. Milles oli rahvas süüdi, et mingi turvamees saatis ühe teist koju? Võimalik, et mõistsin seda keskmist näppu valesti, kui nii siis vabandan, kui mitte siis sellele võiks veidi mõelda.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Ma ei eeldagi, et see kedagi siin foorumis huvitama peaks, aga ehk koduse liiga huvilisi intrigeerib, et üks "hulludest" on meie/teie seast lahkumas.

      Mina küll ei suuda leida enam motivatsiooni, miks peaks käima nädalast-nädalasse sellist liigat uurimas ja puurimas, kui igal võimalusel üritatakse vältida, et kunagi võiks tekkida mingigi seltskond, kes seda kodust liigat "fännab".

      Ja ma üldse ei tahagi väita, et mul ei ole süüd, aga kui ma täna olin jälle selline "kurjategija", siis ausaltöeldes, turvateenistus kaduge vittu ja ma võin vabalt oma rahulduse vutist kätte saada ka Inglismaa vutti vaadates ning mingi türapea ei ütle, kas ja kuidas ma õlut joon.

      Aitäh, Peeter ja teised Kalju liikmed, kes tegid koosoldu lahedaks, aga kui ma kunagi peaks oma nägu seal näitama, siis kas ma olen käinud hulluarsti juures või olen väga juua täis.

      Ma loodan südamest, et Nõmme Kalju suudab muuta seda türastanud liiga süsteemi, et kordki võiks normaalne inimene kodusest vutist lugu pidada, nagu minusugune värdjas, kes 4-5 hooaega on olnud Tallinna lumevallide kõrval.

      ON AINULT ÜKS NÕMME KALJU JA MA EI KAHTLEGI, ET ME KUNAGI MEISTRIKS TULEME NING MA EELDAN, ET INIMESI, KES NII ÕNNELIKUD SELPUHUL, ON VÄHE!


      2010. aasta sama aeg, sedapuhku nii ebatsensuurselt ei jätka, kuid põhimõte jääb samaks, miks ja milleks on priimarsed küsimused.
      Saa kaineks ja siis räägime edasi... Nõmme Kaljul oleks kindlasti väga suur kaotus jääda ilma fännist, kes hingestatult end meeskonnale pühendab (aeg-ajalt ka lonksukese kangemaga) ja Eesti jalgpalli fänlust (ehk Nõmme Kalju) vaid ülesjoones veab. Öeldakse, et esmaemotsiooni toel ei tohi kunagi suuri otsuseid langetada, seega mõtle hoolega järgi sellele, mida sa ette oled võtmas.

      Senise fännamise eest kindlasti sinu ees müts maha ja edu sulle igal juhul ka edasipidi!
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Algselt postitas North Vaata postitust
        Romario, sina käisid täna meie juurde küsimas, kas me pürot teeme või ei?
        Jah, see olin mina, hea töö, Levadia fännid, oli korralik support!

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Saa kaineks ja siis räägime edasi... Nõmme Kaljul oleks kindlasti väga suur kaotus jääda ilma fännist, kes hingestatult end meeskonnale pühendab (aeg-ajalt ka lonksukese kangemaga) ja Eesti jalgpalli fänlust (ehk Nõmme Kalju) vaid ülesjoones veab. Öeldakse, et esmaemotsiooni toel ei tohi kunagi suuri otsuseid langetada, seega mõtle hoolega järgi sellele, mida sa ette oled võtmas.

          Senise fännamise eest kindlasti sinu ees müts maha ja edu sulle igal juhul ka edasipidi!
          Rait, ma arvan, et sa oled üks nendest inimestest, kes on mind nii mõnigi kord staadionil näinud ning ma usun, et sa ka mõistad, et minu jaoks on olnud alati oluline Nõmme Kalju fänluse edendamine olenevalt alkoholi staadiumist (absoluutselt ei väida, et nii mõnelgi üritusel on see olnud ehk natuke liiga kõrge) ning saad aru, et ka hetkeemotsioonidest öeldu ei pruugi alati tähendada täit tõtt. Kuid kui sa paned kogu oma energia ja hinge asja alla, et asja propageerida ning oled valmis ka mõne tunnise une järel üles tõusma, et hommikul asja hakata ajama, siis ma usun, et iga inimene ootaks natuke lugupeetavamat kohtlemist kui see, mida mina täna kogesin.

          Kommentaar


            Suur tänu fännidele, teie etteaste oli järjekordselt super!
            Mario mind motiveeriks selline asi veel rohkem oma asja ajama, sest ka meie oma arenguaastatel oleme selliste asjadega tihti pidanud kokku puutuma. Küll natukene teises kontekstis, aga siiski... Mis me sellest saanud oleme? Oleme saanud rohkem jõudu, et edasi liikuda ja jõuda ükskord kuskile millest oleme unistanud!

            Iga tagasilöök annab tegelikult jõudu juurde, et edasi liikuda. Kalju poolt igatahes respect ja võitleme koos edasi!
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Suur tänu fännidele, teie etteaste oli järjekordselt super!
              Mario mind motiveeriks selline asi veel rohkem oma asja ajama, sest ka meie oma arenguaastatel oleme selliste asjadega tihti pidanud kokku puutuma. Küll natukene teises kontekstis, aga siiski... Mis me sellest saanud oleme? Oleme saanud rohkem jõudu, et edasi liikuda ja jõuda ükskord kuskile millest oleme unistanud!

              Iga tagasilöök annab tegelikult jõudu juurde, et edasi liikuda. Kalju poolt igatahes respect ja võitleme koos edasi!
              Jah, Kuno, järgmine aasta veel võimsamalt ja efektsemalt!

              Kommentaar


                Aga miks sa romario pead ennast täis jooma ja näppudega vehkima. Võid ju Kalju kloun kainelt ja vähe viisakamalt ka olla. Klouni nina ei nõua jooki.
                Peace!
                Ganvix!

                Kommentaar


                  Hea töö Mario! Ise jälgisin jälle telekast Olite vägagi kuulda & näha! Super! Ja ära lase häirida end kritiseeriatest, las hauguvad.
                  Hääd aastavahetust kah!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                    Aga miks sa romario pead ennast täis jooma ja näppudega vehkima. Võid ju Kalju kloun kainelt ja vähe viisakamalt ka olla. Klouni nina ei nõua jooki.
                    Peace!
                    Asi ei ole nii väga üldse alkoholiski, või kui oleks see probleem, siis peaks ju suht pool halli tühjaks ajama. Ma saan aru, et avalikul üritusel ei ole sobilik silmnähtavalt purjus olla, mida ma tõesti olin, kuid inimklikust aspektist võiks jalgpalliüritusel, kus meid niigi vähe on, aru saada, et kui inimene ei ole vägivaldne ning ei lõhu inventari, siis võiks tal lasta hallis viibida.

                    Ja noh nagu esimene päev näitas, kui ma olin täiesti kaine, siis juba enne Meistriliiga turniiri algust tuli turvamees mu juurde ja ütles, et mul hoitakse silm peal ja mitte mingit toolide peal seismist ja muud asja siin ei ole, muidu lendad kiirelt välja.

                    Aga mis seal ikka, on Eesti jalgpallimaastikul ka kahtlasemate turvameestega kokku puututud, kuigi mingi elementaarset kvalifikatsiooni võiksid nad sellegipoolest omada.

                    Aitäh, Kaido!

                    Kommentaar


                      ma olen samapalju kaido kui sa kuno
                      Ganvix!

                      Kommentaar


                        Irwwwwwwwwwwwwwwww

                        Kommentaar


                          Meenub üks purjus Flora noorfänn kes räuskas mulle 'EEEESSTI ULTRAD' ja seljataga ütles sõpradele 'ma pean neile eeskujuks olema'. Sellesmõttes et näiteks kaine Tromp oleks idekas eeskuju aga kui su kasutegur piirdub pinkide vahel lepsis olemisega siis on midagi nagu veits nihu. Alkohol mõõdukas koguses on tegelikult fain, ülemäärases koguses ilmselt mingit duhhi juurde ka ei tule ning lõppkokkuvõttes pole vahet kas sind saadetakse minema või lihtsalt ülejäänud turniiri ei mäleta. Laulud olid korralikud (eriti Kaido Hermati lugu), trummid ja atribuutikat igale maitsele, sellesmõttes nii hoida. Mällari osaga ei tahaks ka hästi nõustuda, polnud päris see koht ja aeg ju?! (tahaks mingi rebel rebel your face is a mess auhinna talle)

                          Ilusat lõppevat aastat!

                          PS. Turniiri lõpuks keesite muidugi kaunilt üle kogu rühmitusega aga selles osas kannatab silma kinni pigistada.
                          PS2. Ilmselt olime Romarioga kõige rohkem kogu turniiri jooksul saalis, asi seegi!
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Head uut aastat kaljukad ning ilusaid kordaminekuid jalgaplliplatsil ning foorumiavarustes!
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                              ma olen samapalju kaido kui sa kuno
                              OOt, mina olen ju Kaido! HEAD UUT AASTAT Kaidod ja Kunod!
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                                PS2. Ilmselt olime Romarioga kõige rohkem kogu turniiri jooksul saalis, asi seegi!
                                Türa, te olete tegijad!!!
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X