320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Kuradi kõva tulemus ma peaks ütlema. Kardan, et minu silmad ei näe et see kasvõi Ksenija enda poolt üle hüpatakse
    Usu või ära usu, Grit hüppas 50.90 täna. Vot sulle siis...

    Nali nalajks, mul on hea meel, et Griti tiitlivõistluste ajalugu vaadates tegi kauguses viimasel katsel vähemalt tulemuse ära ja läheb edasi, mitte ei ole suhtumisega, et kõik on niikuinii perses lähen koju ära (nagu Saluri kettas). Selles mõttes tubli.

    Kommentaar


      Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
      et kõik on niikuinii perses lähen koju ära (nagu Saluri kettas).

      Kellel rumalusest või kogenematusest 0 tabelis, sellel ongi perses ja pole mingit sisulist vahet, kas võistelda treeningu mõttes edasi või mitte
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Demireva tegi täiesti debiilse otsuse, jättis kaks kõrgust vahele ja siis hullu kobinaga sai 2.00 kolmandal üle, RIP Leedu.

        Kommentaar


          Enne jooksu: “Büchel on võib-olla Sprungerist innustust saanud, kindlasti on ta lõpus väga terava jalaga”
          Peale jooksu: “Jah, Büchel üritas tempot teha, eks see oli teada, et lõpukiirendus ei ole tema trump”

          Kommentaar


            DELFI kommentaarium on ikka perses. Balta tegi täiesti üle ootuste võistluse ja sai kuuenda koha, kuigi isegi siin vist ennustusvõistlusel suures osas pakuti, et lõppvõsitlusele ta ei pääse. Ja DELFI kommentaarid on 90% ulatuses kiruvad stiilis, et miks medalit ei saanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              DELFI kommentaarium on ikka perses. Balta tegi täiesti üle ootuste võistluse ja sai kuuenda koha, kuigi isegi siin vist ennustusvõistlusel suures osas pakuti, et lõppvõsitlusele ta ei pääse. Ja DELFI kommentaarid on 90% ulatuses kiruvad stiilis, et miks medalit ei saanud.
              Tule eile meile. Delfi. Kommentaarium. Perses. 2018.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                DELFI kommentaarium on ikka perses. Balta tegi täiesti üle ootuste võistluse ja sai kuuenda koha, kuigi isegi siin vist ennustusvõistlusel suures osas pakuti, et lõppvõsitlusele ta ei pääse. Ja DELFI kommentaarid on 90% ulatuses kiruvad stiilis, et miks medalit ei saanud.
                Kohati ikkagi väga õigustatult.... Sest 5enda katseni rahulikult oli medalitulemus selline, et ole ise mees ja hüppa enamvähem hüpe ära. Sa jooksed 3 katset lihtsalt lambist pakust läbi. Ei tea väga õigustatult võib nii kogenud sportlasele kaela karata ja küsida, et kui sa ei suuda enda kogemuste juures finaalis kurat hoojooksugi korralikult paika sättida ja ei suuda pooltel katsetel hüpetki sooritada, siis nahhui sa üldse ronid sinna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Kohati ikkagi väga õigustatult.... Sest 5enda katseni rahulikult oli medalitulemus selline, et ole ise mees ja hüppa enamvähem hüpe ära. Sa jooksed 3 katset lihtsalt lambist pakust läbi. Ei tea väga õigustatult võib nii kogenud sportlasele kaela karata ja küsida, et kui sa ei suuda enda kogemuste juures finaalis kurat hoojooksugi korralikult paika sättida ja ei suuda pooltel katsetel hüpetki sooritada, siis nahhui sa üldse ronid sinna.
                  Terve hooaja peale 2 hüpet (need kvalifikatsioonis), terve hooaeg vigastatud, normaalselt hoojooksu trenni pole saanud teha.
                  Kes iganes mis iganes sporti kunagi teinud saab aru et sellise seisu pealt tippvõistlusel midagi erilist korda saata on pea võimatu.

                  Nahui sa ronid sinna? Kui terve aasta selle nimel trenni on tehtud, vigastused on takistanud võistlemast jne, siis sportlane tahab ennast ikkagi tiitlivõistlusel proovile panna.
                  Ta on fakin Euroopa 6. ja mõni debiilik ikka küsib, et nahhui sa ronid sinna?
                  Tramaivõi
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Terve hooaja peale 2 hüpet (need kvalifikatsioonis), terve hooaeg vigastatud, normaalselt hoojooksu trenni pole saanud teha.
                    Kes iganes mis iganes sporti kunagi teinud saab aru et sellise seisu pealt tippvõistlusel midagi erilist korda saata on pea võimatu.

                    Nahui sa ronid sinna? Kui terve aasta selle nimel trenni on tehtud, vigastused on takistanud võistlemast jne, siis sportlane tahab ennast ikkagi tiitlivõistlusel proovile panna.
                    Ta on fakin Euroopa 6. ja mõni debiilik ikka küsib, et nahhui sa ronid sinna?
                    Tramaivõi
                    Asi ei ole selles kohas, vaid kõigele sellele mis eelnenud+võistlusest endast. Nii rõõmus oled puhtalt koha pärast, siis palju õnne ja käsi rõõmust kokku löö.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      DELFI kommentaarium on ikka perses. Balta tegi täiesti üle ootuste võistluse ja sai kuuenda koha, kuigi isegi siin vist ennustusvõistlusel suures osas pakuti, et lõppvõsitlusele ta ei pääse. Ja DELFI kommentaarid on 90% ulatuses kiruvad stiilis, et miks medalit ei saanud.
                      http://sport.delfi.ee/news/kergejous...reg=0&no=0&s=1

                      Spordikas 12.08.2018 11:17
                      Ma pakun et Nurme saab 9nda koha ja Fostil 17nda
                      Tegelikult on nii, et delfi kommentaatorid saavad sellest maailmast natuke kõrgemal tasemel aru lihtsalt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Asi ei ole selles kohas, vaid kõigele sellele mis eelnenud+võistlusest endast. Nii rõõmus oled puhtalt koha pärast, siis palju õnne ja käsi rõõmust kokku löö.
                        Jah, kui Ksenja oleks terve hooaeg hea olnud ja heas vormis siis muidugi oleks esitus pettumus.
                        Antud hetkel, arvestades 0 võistlust, 2 hüpet ja pea olematut korraliku jooksu/hüppe trenni oli tulemus täiesti loogiline, mõistetav ja koht lausa hea.

                        Arvestades neid asjaolusid, ei leia mitte ühtegi asjaolu miks teda kritiseerida.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Kaugushüpe oli omal ajal ainus ala, kus ma kergejõustikus üsna okei olin. Aga seletage mulle ära, et miks teeb Balta hoojooksu alguses hüppe? See on ju kõige ebastabiilsem hoojooksu algus, kuna see ei vasta päris sammumärgile.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kaugushüpe oli omal ajal ainus ala, kus ma kergejõustikus üsna okei olin. Aga seletage mulle ära, et miks teeb Balta hoojooksu alguses hüppe? See on ju kõige ebastabiilsem hoojooksu algus, kuna see ei vasta päris sammumärgile.
                            Väga paljud meestest teevad sama, tugitooli arvamusliidri seisukohast võiks öelda, et justkui on sportlased sellega juba arvestanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kaugushüpe oli omal ajal ainus ala, kus ma kergejõustikus üsna okei olin. Aga seletage mulle ära, et miks teeb Balta hoojooksu alguses hüppe? See on ju kõige ebastabiilsem hoojooksu algus, kuna see ei vasta päris sammumärgile.
                              Vabalt võib kaks sammumärki olla. Esimene, kust alustab, teine kust päris hoojooks algab. Päris paljud profid teevad nii, nt. alustavad aeglaselt ja mingist teisest märgist alates hakkavad kiirendama jne.

                              Kommentaar


                                Nojah, ju siis. Balta oli tegelikult tubli. Meil on mingi jama, et naised treenitakse pidevalt katki. Mäletan, kui tegin verinoore Laasmaga inteka, siis ta ka juba rääkis, et käsi on katki. Baltaga samamoodi. Mirjam Liimask ju läks ka kiirelt katki ja Sadeiko läheb ka umbes pooltes kordadel katki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X