320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Märgil ongi siin mitu tähendust ja seda sõltuvalt vastuvõtjast.

    Edit: ja su oma lingi alt: But now the alt-right has decided to get in on the troll and use the gesture itself to signal white power at people they presume to be liberals, making the hoax a sort of reality.
    kunagi oli lahe väljend et don't feed the troll. Sellest oleks hea õppida ka tänapäeval. Kui delfi ei hüsteeritseks käemärgi üle ei oleks sel ka mingit mõju, a sellega kaasnev shitstorm on piisavalt humoorikas et inimesed hakanud seda puht irooniliselt juba tegema

    Kommentaar


      Soovitan, vägev tööriist on jälle loodud.
      Eriti meeldib, et saan vaadata kattuvusi ka erakondadega teistest liikmesriikidest.
      Europarlamendi Valijakompass

      Kommentaar


        Siin ka päris vahva tööriist

        Viimane aasta on toonud ja toob jätkuvalt rohkem vastuseid, kui ka kõik maailma ajakirjanikud küsida jõuaksid. Üks värvikamaid vastajaid on EKRE juht, siseminister Mart Helme. Hea lugeja, tule meile appi, leiame igale Helme vastusele küsimuse!

        Kommentaar


          Algselt postitas allars Vaata postitust
          Ei ole. Suht nõrk
          Küsimus:"Kus on naise koht". peaks tulema ilmselge vastus. Aga tuli "Homoteerulliga sõidetakse ..........." panin kinni ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas allars Vaata postitust
            Odav koopia.

            Kommentaar


              Äripäeva europarlamendi valimiste debatisaates ütles Jaak Madison, et palus vabandust Marine Le Peni meeskonnalt selfi pärast, mille Ruuben Kaalep koos Prantsuse poliitikuga tegi, näidates negatiivse konnotatsiooniga OK-märki ning lisas, et edaspidi valib erakond hoolsamalt, keda säärastele kohtumistele lubada.


              «Noormees võib-olla ei mõistnud väga selgesti, kuhu see pilt võib jõuda ja mis probleeme võib see tekitada teisele inimesele. Sinu jaoks on valimised läbi, su hääled on koos, oled riigikogu liige – nüüd tee neli aastat tööd ja tõesta valijatele, et väärid seda mandaati,» ütles Madison



              Mwhahah... Huvitav, kas noorsandid Helmed said ka papa Madisoni käest riielda? Hääled koos, nüüd tee neli aastat tööd ja tõesta valijatele, et väärid seda mandaati.

              Rääkimata sellest, et see vabandus tõmbab vee peale kõikidele "hea tuju märgi" väidetele.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                https://majandus24.postimees.ee/6685...-kaalepi-nimel

                «Noormees võib-olla ei mõistnud väga selgesti, kuhu see pilt võib jõuda ja mis probleeme võib see tekitada teisele inimesele. Sinu jaoks on valimised läbi, su hääled on koos, oled riigikogu liige – nüüd tee neli aastat tööd ja tõesta valijatele, et väärid seda mandaati,» ütles Madison



                Mwhahah... Huvitav, kas noorsandid Helmed said ka papa Madisoni käest riielda? Hääled koos, nüüd tee neli aastat tööd ja tõesta valijatele, et väärid seda mandaati.

                Rääkimata sellest, et see vabandus tõmbab vee peale kõikidele "hea tuju märgi" väidetele.
                Madison ja Kaalep pole kunagi väga läbi saanud. Nüüd võtab Madison ilmselt endale selle "olen küll nats nats, aga see norm nats"-segmendi, keda esindada. Ehk "ma valin küll EKRE, aga Madisoni, kuna ta on okei".
                Vaata ka: "Valisin küll reformi, aga ma neid ei salli, seepärast valisin Gräzini."
                või
                "Valin Ratta-Jüri, kuigi mulle Savisaar ei meeldi, aga tema muudab erakonna normaalsemaks."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Madison ja Kaalep pole kunagi väga läbi saanud. Nüüd võtab Madison ilmselt endale selle "olen küll nats nats, aga see norm nats"-segmendi, keda esindada. Ehk "ma valin küll EKRE, aga Madisoni, kuna ta on okei".
                  Vaata ka: "Valisin küll reformi, aga ma neid ei salli, seepärast valisin Gräzini."
                  või
                  "Valin Ratta-Jüri, kuigi mulle Savisaar ei meeldi, aga tema muudab erakonna normaalsemaks."
                  Arusaadav, ehkki selle normi kuue all on ta ehk isegi nats natsim nats kui nats-Ruuben.

                  Samas on toodud näited teistes erakondades minu arust jäänud truuks oma erakonna retoorikale. Nii kui Gräzin sellest kõrvale hakkas kalduma, nii ta ka Reformist langes. Madison lasi aga oma vabandusega põhja kogu EKRE juhatuse poolt ülesehitatud kaitsekõne heatujulistest konservatiividest, kelle lõbusaid käemärke liberastid alatult ründavad. See ei ole ainult Ruubeni soolo.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Laseks need eurovalimised mööda ja vaataks siis, kuidas EKRE edasi käituma hakkab. Hetkel käib siiski valimiskampaania.

                    Püstitaks parem sellise dilemma, et kuna hetkel on e-valimiste värk siiski uue koalitsiooni käsutuses ja kui nüüd peaks juhtuma, et Ref e-valimisi ei võidagi, kas nad siis endiselt neid ausateks peavad? Lihtsalt oleks huvitav teada, aga ilmselt seda siiski ei juhtu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Püstitaks parem sellise dilemma, et kuna hetkel on e-valimiste värk siiski uue koalitsiooni käsutuses ja kui nüüd peaks juhtuma, et Ref e-valimisi ei võidagi, kas nad siis endiselt neid ausateks peavad? Lihtsalt oleks huvitav teada, aga ilmselt seda siiski ei juhtu.
                      Ma kardan, et sa vastasid ise oma dilemmale - ei saagi juhtuda, kuivõrd e-valimised on ausad. Või sa tõsimeeli kujutad ette, et selle süsteemi progrejad on mingid süvariigi esindajad, kes tegid hallile kardinalile tagaukse, et too saaks Refi toetust mõne näruse protsendipunkti võrra upitada?
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Sa tead ise väga hästi, et neid inimesi on ka reaalselt, kes usuvad et e-valimised on kahtlane kaup. Tuletasidki meelde, et peaks ka mõtlema hakkama, kellele oma hääl sheerida.

                        Kommentaar


                          E-valimised olid ka eelmiste valimiste ajal valitsuskoalitsiooni käes, aga võitis opositsioonipartei. Kas Urmar ongi veidi totu?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Laseks need eurovalimised mööda ja vaataks siis, kuidas EKRE edasi käituma hakkab. Hetkel käib siiski valimiskampaania.

                            Püstitaks parem sellise dilemma, et kuna hetkel on e-valimiste värk siiski uue koalitsiooni käsutuses ja kui nüüd peaks juhtuma, et Ref e-valimisi ei võidagi, kas nad siis endiselt neid ausateks peavad? Lihtsalt oleks huvitav teada, aga ilmselt seda siiski ei juhtu.
                            Kusjuures sulle üks lihtne mõte, ole järgmistel valimistel E valimiste vaatleja - ise olin sel kevadel - peale seda on ikka ka kõige suuremal vandenõuteoreetiku vanal raske sama plaati kedrata. No kui IQ mingi -75 pole, kui on siis lihtsalt fucking lost cause.

                            Kommentaar


                              Ma pakun, et lihtsam on e-valimisi nurjata, kui nende tulemusi manipuleerida.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                E-valimised olid ka eelmiste valimiste ajal valitsuskoalitsiooni käes, aga võitis opositsioonipartei. Kas Urmar ongi veidi totu?
                                Nagu ikka ei saa te minu mõttest aru, et mis saaks siis, kui äkki oleks nüüd vastupidi. Olen ise ka e-hääletaja ja pole vaja alati sõnumitoojat maha tegema asuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X