320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust

    Ehk et kõik oleneb, kust maalt tõmmata piir, et nüüd äkitselt räägime me elust. Spermatosoid on ka elus rakk, millel on potentsiaal muunduda täiskasvanud inimeseks.

    jah, allaneelavatele vegan-tšikkidele tuleb seminar korraldada, et tegu on siiski potsentsaalsete väikeste beebidega

    YT:
    It's not a pizza until it comes out of the oven
    --It's a pizza the moment you put your fists in the dough!
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      selliseid inimesi on igal maal, pole mõtet eraldi välja tuua et eestlane eriti loll on või nii. tema jaoks on auto eneseväljenduse vahend, teine kasvatab samas pikad juuksed ja teeb tätoveeringuid. see teiste rahakotti piilumine ja arvustamine on üsna väiklane tegelikult ja selle üle naermise taga on tihtipeale enda võimetus samas olukorras olla (s.o. Cayenne osta/liisida).

      kui ma olin 20ndate keskel, siis avanes ka võimalus püss-BMW liisida ja tegingi seda - kuigi ei olnud firmaboss vms. Lõpuks mõtlesin et fuck it, miks pean kellegile tasuma ja nüüd sõidan Grandisega (väljaostetud, odav).
      Kui rehve hiljem ei jaksa osta, siis vast võib ikka natukene itsitada.
      Sul on muidugi õigus, eks me kõik oleme noorena rumalaid otsuseid teinud.

      Mina näiteks lasin kunagi ühe 60-70ndatest pärit diivani €1000 euro eest restaureerida.
      Muigavad seda sõbrad ja ajab ennastki naerma, sest tollel hetkel läks eelarve nii lõhki, et aknaid too aasta ei jõudnudki vahetada. Prioriteedid paigas vähemalt

      Aga, et teema päris lappama ei läheks siis ei imestaks kui varsti tuleks ka juhend kui mitu korda võib perset pühkida ja alates mitmendast korrast see eneserahuldamise alla liigitub. Kui ühe-kahe korraga puhtaks ei saa, siis kolmas kord end sealt katsudes oled juba homo*.

      *Sõnumi kiitsid heaks Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks SA ja Sirbi Kauplus.

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        jah, allaneelavatele vegan-tšikkidele tuleb seminar korraldada, et tegu on siiski potsentsaalsete väikeste beebidega;
        Mida head see ühiskonnas saavutaks ?

        Mu isiklik nägemus ja ka jutu mõte oli siiski, et Eestis kehtivate seaduste alusel ei saa me rääkida abordi puhul elava organismi külmaverelisest mõrvast. Jäägu naisolevustele ja sajanditaguse mõtteviisiga meesolevustele kummalegi õigus ise otsustada, mida nemad enda kehaga teevad.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Aga mis annab mehele õiguse oma spermat kuskile taskurätti hukata ? Diftongile siit mõttekäik: oleks sinu isa paugutanud sinuni viinud sperma kuskile kraanikaussi, mitte sinu emasse, poleks ka sind. Naiste eneserahuldamine seejuures ei ole võrreldav, sest protsess ei tapa kedagi. Tõsi, iga kuu nad siiski mõrvavad.

          Ehk et kõik oleneb, kust maalt tõmmata piir, et nüüd äkitselt räägime me elust. Spermatosoid on ka elus rakk, millel on potentsiaal muunduda täiskasvanud inimeseks. Katolik kirik jms tõmbab piiri viljastumise hetkest, ent viljastunud munarakul pole tehniliselt rohkem elu kui suvalisel seemnerakul. Südamelöök? Ajutegevus? Võime otsustada? Viimane on eriti pull argument, sest kui me räägime, et abordi läbi mõrvatud loote käest ei küsinud keegi, mida tema tahab, siis sündides võtame niiehknaa lapselt kogu otsustusõiguse.
          Okei.... Spermatosoidid on siiski viljastamata rakud( nagu ka naiste munarakud, mille hulka kuuluvad ka lindude( pealmiselt kanade) munad)- vaks vahet või mis?
          Ma olen küll konservatiiv, aga ei välista aborti 100%-liselt. Küsimus minu jaoks on, kas abort peaks olema samas nimekirjas perekonna-reguleerimise meetmetega nagu kondoom, beebipillid, spiraal või mitte? Või ühed on ikkagi meetmed rasestumist hoidumiseks ja teine sellest vabanemiseks? Ei?
          Siinkohal pean oluliseks rõhutada kolme asja:
          1) jutt ei käi meditsiinlistel kaalutlustel tehtavaid aborte. Andku Jumal mulle andeks, aga väärarenguga looted ja juhtumid kui ema tervis on ohus erinevad ikkagi väga oluliselt sellest kui lihtsalt mugavusest seda tehakse.
          2) jutt käib haigekassa poolt kinnimakstud abordist
          3) see raha soovitakse suunata seksuaaltervise haridusse

          Seni kuni pole valmis lapsi saama siis lõpeta: näkku, seljale, suhu või kummi sisse-kui mõlemad tunnete et aeg on küps ja rahakott üle elab siis..
          ROHE-VALGE SURMANI

          Kommentaar


            Algselt postitas Diftong Vaata postitust
            Okei.... Spermatosoidid on siiski viljastamata rakud( nagu ka naiste munarakud, mille hulka kuuluvad ka lindude( pealmiselt kanade) munad)- vaks vahet või mis?
            Ma olen küll konservatiiv, aga ei välista aborti 100%-liselt. Küsimus minu jaoks on, kas abort peaks olema samas nimekirjas perekonna-reguleerimise meetmetega nagu kondoom, beebipillid, spiraal või mitte? Või ühed on ikkagi meetmed rasestumist hoidumiseks ja teine sellest vabanemiseks? Ei?
            Siinkohal pean oluliseks rõhutada kolme asja:
            1) jutt ei käi meditsiinlistel kaalutlustel tehtavaid aborte. Andku Jumal mulle andeks, aga väärarenguga looted ja juhtumid kui ema tervis on ohus erinevad ikkagi väga oluliselt sellest kui lihtsalt mugavusest seda tehakse.
            2) jutt käib haigekassa poolt kinnimakstud abordist
            3) see raha soovitakse suunata seksuaaltervise haridusse

            Seni kuni pole valmis lapsi saama siis lõpeta: näkku, seljale, suhu või kummi sisse-kui mõlemad tunnete et aeg on küps ja rahakott üle elab siis..
            Abort pole samas nimekirjas kondoomi, beebipillide ja spiraaliga, ffs.

            Kommentaar


              Algselt postitas Diftong Vaata postitust
              Okei.... Spermatosoidid on siiski viljastamata rakud( nagu ka naiste munarakud, mille hulka kuuluvad ka lindude( pealmiselt kanade) munad)- vaks vahet või mis?
              Ma olen küll konservatiiv, aga ei välista aborti 100%-liselt. Küsimus minu jaoks on, kas abort peaks olema samas nimekirjas perekonna-reguleerimise meetmetega nagu kondoom, beebipillid, spiraal või mitte? Või ühed on ikkagi meetmed rasestumist hoidumiseks ja teine sellest vabanemiseks? Ei?
              Siinkohal pean oluliseks rõhutada kolme asja:
              1) jutt ei käi meditsiinlistel kaalutlustel tehtavaid aborte. Andku Jumal mulle andeks, aga väärarenguga looted ja juhtumid kui ema tervis on ohus erinevad ikkagi väga oluliselt sellest kui lihtsalt mugavusest seda tehakse.
              2) jutt käib haigekassa poolt kinnimakstud abordist
              3) see raha soovitakse suunata seksuaaltervise haridusse

              Seni kuni pole valmis lapsi saama siis lõpeta: näkku, seljale, suhu või kummi sisse-kui mõlemad tunnete et aeg on küps ja rahakott üle elab siis..
              Aga kui ettevaatusabinõusid on rakendatud ja ikka jäädakse rasedaks, kas siis on sinu arvates see aksepteeritav? Minu arvates on, mitte et minu arvamus kellegile peaks korda minema.

              Kommentaar


                Seksuaaltervise haridus paneb ekre elukaid õpetajatele tapmisähvardusi saatma ju. Ja varro versiooni sellest haridusest ei tahaks küll 21 sajandil näha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Seksuaaltervise haridus paneb ekre elukaid õpetajatele tapmisähvardusi saatma ju. Ja varro versiooni sellest haridusest ei tahaks küll 21 sajandil näha.
                  Ilmselt nii oleks, siin ka keegi kunagi räuskas, et nussimis-õpetust pole lastele vaja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                    Okei.... Spermatosoidid on siiski viljastamata rakud( nagu ka naiste munarakud, mille hulka kuuluvad ka lindude( pealmiselt kanade) munad)- vaks vahet või mis?
                    Ma olen küll konservatiiv, aga ei välista aborti 100%-liselt. Küsimus minu jaoks on, kas abort peaks olema samas nimekirjas perekonna-reguleerimise meetmetega nagu kondoom, beebipillid, spiraal või mitte? Või ühed on ikkagi meetmed rasestumist hoidumiseks ja teine sellest vabanemiseks? Ei?
                    Siinkohal pean oluliseks rõhutada kolme asja:
                    1) jutt ei käi meditsiinlistel kaalutlustel tehtavaid aborte. Andku Jumal mulle andeks, aga väärarenguga looted ja juhtumid kui ema tervis on ohus erinevad ikkagi väga oluliselt sellest kui lihtsalt mugavusest seda tehakse.
                    2) jutt käib haigekassa poolt kinnimakstud abordist
                    3) see raha soovitakse suunata seksuaaltervise haridusse

                    Seni kuni pole valmis lapsi saama siis lõpeta: näkku, seljale, suhu või kummi sisse-kui mõlemad tunnete et aeg on küps ja rahakott üle elab siis..
                    Vägistamine?
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Üleüldse, mehed surevad ära, kui nad pihku ei peksa ja see on tõsi, nii et sellega võib teema lõpetada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Abort pole samas nimekirjas kondoomi, beebipillide ja spiraaliga, ffs.
                        Ei olegi, tabasid vähe teist naela Pidasin silmas, et naisõiguslased karjuvad:"minu keha minu otsus"- rasedususeks on vaja siiski kahte inimest ja sellest tulenevalt võiks probleemist vabanemine olla ka kahe inimese ühine otsus...

                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Aga kui ettevaatusabinõusid on rakendatud ja ikka jäädakse rasedaks, kas siis on sinu arvates see aksepteeritav? Minu arvates on, mitte et minu arvamus kellegile peaks korda minema.
                        Sellisel 0,1% tegelasel laseks mina elada, kes teab milleks ta veel võimeline on?

                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        Vägistamine?
                        Kas meil toimub aastas 4000+ vägistamist? Julgen kahelda... nagu samuti, et need naised( mõni äkki korduvalt) kõik on "selles aknas" et rasestuda ja hoolimata "sellest aknast" rasestumine ka toimub...

                        Ei taha olla eriline moraalijünger, kuidas,millal, kes ja kellega soovib paarituda, aga minu isiklik seisukoht on, et abort on väär ja sellele on olulisemalt paremaid ja ka turvalisemaid alternatiive. On see seksuaalharidus, kondoomid, pillid või spiraal- me ei ela 19ndas sajandis- rasedus on täiesti välditav...
                        Kui te soovite võite googeldada ja lugeda abordist mis iseenest ei ole ka nii turvaline ja ohutu nagu välja paistab. Rääkimata sellest kuidas see võib mõjuda naise vaimsele tervisele...
                        Kui see kõik alt veab ja jääd ikkagi rasedaks on alati olemas alternatiiv- loobu lapsest. Anna ta lapsendamiseks- ei ole eriti uudis et viljatud paarid soovivad lapsendada võimalikult väikseid tegelasi, et pakkuda neile kõike seda milleks nad võimelised on.
                        ROHE-VALGE SURMANI

                        Kommentaar


                          Seepärast polegi abort kondoomi ja asjadega ühel pulgal, et seda väga kergekäeliselt ei tehta, vaid ikka siis, kui miskit väga viltu läheb. Ja ühine otsus, kämoon, mina olen paarist abordist teada saanud mitmeid aastaid hiljem. Peaks nüüd karjuma ja kahjutasu nõudma?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                            Ei olegi, tabasid vähe teist naela Pidasin silmas, et naisõiguslased karjuvad:"minu keha minu otsus"- rasedususeks on vaja siiski kahte inimest ja sellest tulenevalt võiks probleemist vabanemine olla ka kahe inimese ühine otsus...
                            Siis räägiksid sama juttu kui see beebi sinu sees kasvaks 9 kuud? ei usu eriti... Reaalsus on see, et isegi kui isa on reaalselt olemas siis põhiosa laste kantseldamisest teeb ära 99,9% juhtudel ema. Ehk siis igati ok on ka naisel otsustada oma keha ja oma elu üle.
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Seepärast polegi abort kondoomi ja asjadega ühel pulgal, et seda väga kergekäeliselt ei tehta, vaid ikka siis, kui miskit väga viltu läheb. Ja ühine otsus, kämoon, mina olen paarist abordist teada saanud mitmeid aastaid hiljem. Peaks nüüd karjuma ja kahjutasu nõudma?
                              Sa oled siis erinevaid naisi korduvalt paksuks teinud ja siis aastaid hiljem öeldakse sulle, et ma tegin kunagi aborti ja nii mitu korda? Huvitav elu sul

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                                Ei olegi, tabasid vähe teist naela Pidasin silmas, et naisõiguslased karjuvad:"minu keha minu otsus"- rasedususeks on vaja siiski kahte inimest ja sellest tulenevalt võiks probleemist vabanemine olla ka kahe inimese ühine otsus...


                                Sellisel 0,1% tegelasel laseks mina elada, kes teab milleks ta veel võimeline on?


                                Kas meil toimub aastas 4000+ vägistamist? Julgen kahelda... nagu samuti, et need naised( mõni äkki korduvalt) kõik on "selles aknas" et rasestuda ja hoolimata "sellest aknast" rasestumine ka toimub...

                                Ei taha olla eriline moraalijünger, kuidas,millal, kes ja kellega soovib paarituda, aga minu isiklik seisukoht on, et abort on väär ja sellele on olulisemalt paremaid ja ka turvalisemaid alternatiive. On see seksuaalharidus, kondoomid, pillid või spiraal- me ei ela 19ndas sajandis- rasedus on täiesti välditav...
                                Kui te soovite võite googeldada ja lugeda abordist mis iseenest ei ole ka nii turvaline ja ohutu nagu välja paistab. Rääkimata sellest kuidas see võib mõjuda naise vaimsele tervisele...
                                Kui see kõik alt veab ja jääd ikkagi rasedaks on alati olemas alternatiiv- loobu lapsest. Anna ta lapsendamiseks- ei ole eriti uudis et viljatud paarid soovivad lapsendada võimalikult väikseid tegelasi, et pakkuda neile kõike seda milleks nad võimelised on.
                                See % on muidugi suurem kui 0,1.

                                Isiklik ja eluline lugu.
                                Mingi hetk läks elu veidi võssa, kolisin lahku oma keskkooli aegsest kallimast, kellega olime koos 6 aastat.
                                Pidin Ülikooli (tasuta koht) kõrvalt täiskoormusega tööle minema, sest üksi oli oluliselt kulukam elada ja vanemad polnud võimelised toetama. Peale mingisse urkasse kolimist (17 ruudune töölisbarakk), kohtusin ühel koosviibimisel neiuga. Tolle preiliga olin ka varem põgusalt tuttav, sest ta käis minuga samas gümnaasiumis kunagi.
                                Loomulik iludus, tark, hoolitsev ja ei uskunud ma kunagi, et mul võiks temaga võimalus tekkida aga sarnaselt võiksin ma ilmselt oma kõiki suhteid kirjeldada. Ilmselt soovis ta mind kui haavatut looma ravida, sest sellel perioodil olin kaotanud usu erialasse mille valisin, töökoht ei pakkunud enam väljakutset jne. Hiljem selgus, et olin tema kooliaegne crush. Nautisime koos elu pisikesi rõõme (krõbistas beebipille). Ühel hetkel teatab neiu, et on rase ja seda nädal-kaks hiljem kui olin koondatud, sest ei soovinud ametikõrgendust vastu võtta (ülemus järeldas, et ma pole sellisel juhul piisavalt pühendunud ettevõttele). Kujutad sa nüüd ette, kaks noort üliõpilast, kuskil urkas ots otsaga kokku tulemas hakkavad ülikooli kõrvalt last kasvatama?
                                Ütlesin neiule, et see on tema valik ja otsus aga mina toetan teda täielikult. Ta otsustas abordi kasuks ja tõtt-öelda tundsin ma kergendust. Enam me koos ei ole aga oleme seda ka hiljem arutanud ja jõudnud samale järeldusele, et otsus oli õige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X