320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Eestikatel oli veel Remmelg kiirem kui Siimer ja teised niiöelda noored, aga ülejäänud olid juba aeglasemad kui Siimer. Kui Siimer natuke juurde paneb, siis pole hullu, aga suurim küsimus ongi, et kas on mõistlik 70-80 koha kandis terve hooaeg panna. Õige lahendus oleks anda kõigile kolmele kordamööda võimalusi, et saada kogemust ja keegi ei kõrbe läbi. Sest olem ausad, suht masendav oleks kogu aeg viimaste seas olla. Ehk kuldne kesktee võiks olemas olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      No Eestikatel oli veel Remmelg kiirem kui Siimer ja teised niiöelda noored, aga ülejäänud olid juba aeglasemad kui Siimer. Kui Siimer natuke juurde paneb, siis pole hullu, aga suurim küsimus ongi, et kas on mõistlik 70-80 koha kandis terve hooaeg panna. Õige lahendus oleks anda kõigile kolmele kordamööda võimalusi, et saada kogemust ja keegi ei kõrbe läbi. Sest olem ausad, suht masendav oleks kogu aeg viimaste seas olla. Ehk kuldne kesktee võiks olemas olla.
      Küsimus on enda jaoks selles, et miks ei võinud Siimerile anda praegu kogemust olukorras, kus kasvõi NC arvestuses enam midagi kaalul pole. Ilmselgelt ei saa teda ette kujutada uue Samuelssonina, kuid järgmise hooaja kontekstis olnuks Siimeri tänane startimine küll vajalik, kuna vähemalt potentsiaalialge paistab tal olevat.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
        Küsimus on enda jaoks selles, et miks ei võinud Siimerile anda praegu kogemust olukorras, kus kasvõi NC arvestuses enam midagi kaalul pole. Ilmselgelt ei saa teda ette kujutada uue Samuelssonina, kuid järgmise hooaja kontekstis olnuks Siimeri tänane startimine küll vajalik, kuna vähemalt potentsiaalialge paistab tal olevat.
        Olnuks vajalik? See pole ju mingi argument.

        Just praegu ütles Tobreluts, et tegi Siimerile pakkumise osalemiseks, aga Kristo ütles selle ära, sest seisund pole selleks piisav.
        Õnneks ei määrata meil kedagi kuhugi võistlustele, vaid sportlased koostöös treeneritega saavad oma seisundist lähtuvalt need otsused ise teha.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Just praegu ütles Tobreluts, et tegi Siimerile pakkumise osalemiseks, aga Kristo ütles selle ära, sest seisund pole selleks piisav.
          Fair enough.
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            ok, napikas siis seekord
            Hoopis MM-ile saab 3 naist. Mk-sarjas ikkagi 4 naist järgmisel aastal
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Oeh, nii ilus hooaeg ja nii totaalne põrumine selle lõppvaatuses. Kurb oli vaadata Tomingast viimasena üle finišijoone tulemas.

              Et üleeile sprindis oli kolme peale kuuest laskmisest 1 laskmine kus ei tulnud kõik alla (1 üles). Täna kolme peale 12st tiirust lasti 1 null. Ja trahve kokku 17 (!) trahvi. Ikka väga väga karm.

              Loodame, et Ermits paneb hooajale positiivse punkti ja teeb kõva esituse.

              Hooaja eest muidugi naiste ees müts maha, ei tohi pead norgu lasta.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Oeh, nii ilus hooaeg ja nii totaalne põrumine selle lõppvaatuses. Kurb oli vaadata Tomingast viimasena üle finišijoone tulemas.

                Et üleeile sprindis oli kolme peale kuuest laskmisest 1 laskmine kus ei tulnud kõik alla (1 üles). Täna kolme peale 12st tiirust lasti 1 null. Ja trahve kokku 17 (!) trahvi. Ikka väga väga karm.

                Loodame, et Ermits paneb hooajale positiivse punkti ja teeb kõva esituse.

                Hooaja eest muidugi naiste ees müts maha, ei tohi pead norgu lasta.
                Noo ega ei olnudki meie naistel ikka juba pikka aega reaalset põrumist olnud ja ma isegi arvan, et hooaja viimasel etapil natukene põrumist pigem mõjub uue hooaja ettevalmistuseks toniseerivalt, et on vaja ikka kõvasti tööd teha veel.

                Kommentaar


                  Aasta clickbait: https://sport.postimees.ee/6552381/f...986.1498663091

                  Kommentaar


                    Võtame siis hooaja kokku.

                    Eesti naised olid tubli, Eesti mehed kahjuks midagi erilist korda ei saatnud, aga Lessingut tasub kiita. Vanamesiter tegi lõpetuseks ühe ilusa tulemuse ära.

                    Mida võiksime oodata järgmiselt hooajalt?

                    Tomingas pani see aasta sõidukiiruselt juurde, nüüd oleks vaja stabiilselt võistelda ja miks mitte ka mk kokkuvõttes top 30-35 kohta rünnata, kui ta juba see hooaeg lõpetas 50. kohal. Tuleb mõelda suurelt ja see tundub igati reaalne. Sama seis on Johannaga. Kui ta nüüd saab täishooaja teha, siis võiks oodata ka korralikku edasiminekut. Tal on ka selge nõrk koht (laskekiirus, eriti lamades), kui siin õnnestuks juurde panna, siis võiks ta olla järgmine aasta meie esinumber. Seega ka tema võiks mõelda mk kokkuvõttes sinna 30-35. koha kanti jõudmist. Ma üritan siiski realist olla, mk kokkovõttes 30. hulgas olemine on ehk veidi optimistlik. Tomingas näitas, et sõidukiiruses juurdepanek on võimalik. Seega Regina Oja suhtes olen ma ka optimistlik, ta on siiski meie parim laskja ja natuke juurde pannes on ka tema arenguhüppe kohtade mõttes tõenäoline. Meril Beilmann võiks olla ülimalt motiveeritud, teised suutsid, siis miks mitte ei võiks tema ka. Loodetavatsi see aasta saab lõpuks korralikult treenida ja vigastused ning haigused ei sega. Zahkna ja Ermits seisid paigal see aasta, aga kohati näidati potentsiaali, eriti teadetes, see tuleks nüüd üle kanda ka individuaalsõitudele ja siis tasub nende võistlusi ka oodata.

                    Suuremas plaanis oli ka see aasta põnev, naistes oli palju erinevaid võitjaid ja mk kokkuvõttes oli ka lõpuni põnev. Kuzmina lõpetas täiesti tipus. Kaisa hooaeg ebaõnnestus, seega loodetavasti proovib ühe hooaja veel, sest tase lubaks jätkata. Ma arvan, et ta leiab motivatsiooni ja midagi jäi kripeldama, sest hooaja algus oli ju suurepärane.

                    Meestest tegi siis Johannes igasuguseid rekordeid ja Fourcade vajus ära. Loodetavasti näeme teda juba järgmine tagasi tipus, kuigi kui väike Boe jätkab samamood, siis pole ka Fourcade võimeline talle vastu saama.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Tänavu Eesti laskesuusatamise koondise määrdepealiku ametit pidanud Marek Sander on suundumas põhjanaabrite koondise hooldemeeskonna juhiks.


                        Kahju, loodame, et sellid õppisid ka temalt midagi ning suusakiirus ei lange sellepärast.

                        Kommentaar




                          Kommentaar


                            Ma ei tea kas ma olen midagi maha maganud, aga Raido Ränkel on laskesuusataja sellest hooajast. Tänasest EPList on võimalik lugeda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Ma ei tea kas ma olen midagi maha maganud, aga Raido Ränkel on laskesuusataja sellest hooajast. Tänasest EPList on võimalik lugeda.
                              Mingis intekas pärast seda dopingujama Ränkel juba ütles, et üks variant jätkamiseks on laskesuustamine. Eks siis ole näha.

                              Kommentaar


                                Sealt EPLi artiklist:

                                „Pihta saan enam-vähem, viiest viis märki tuleb teinekord ikka alla, aga mitte pärast suusasõitu, vaid madala pulsiga tulistades,” tutvustas Ränkel edusamme.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X