320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sanogo on päris kunn. Odav ja lööb päris palju kolle. Rating 7.5+, aga ta on mul varumees, nii et hooaja peale hea kui 20 mängu kokku saab.

    Kommentaar


      Ei tea, Sanogo on minuarust päris hea+odav.


      Vaclav Kadlec'i lisaks ka.

      Kommentaar


        Algselt postitas z3ro Vaata postitust
        kuskil asjalikku talve transferite uuendust on? kas eesti poisse ka liigutatud?

        ~nädala pärast ehk valmib üks.

        Kommentaar


          alustasin fm12'ga, ehk tegu on mu esimese korraliku fm'i pelaga. birmingham oli klubiks tol hetkel. sain kohe alguses käppa asja, tõin laenule veel milan lalkovici ja ostsin jamie mackie (kahepeale osalesid ~60 värava eeltöös/vormistamises). hooaeg sujus normaalselt, olin pikemat aega esimene ja teine (pendeldasin west hamiga seal edasi-tagasi), aga siis läks miskit rappa. vigastused, moraalilangus ja no tra teab mis asjad veel. liiga lõpetasin järsu langusega 11'dal kohal, kena sack lendas kohe.

          4 kuud mängus otsisin tööd ja siis sain hull city manageriks, tõin nad relegatsioonist liiga seitsmendaks (pre season expectations olid survival). peamised arhitektid olid matty fryatt ja gai assulin, viimase tõin free transferiga. el-hadji dioufi tõin ka tasuta assulini coveriks, aga tuli välja, et nick barmby on kõvasti efektiivsem kui see senegali douche. lõbus transferiperiood tuleb ja eks siin saab tibake müüa-osta ning kes teab, mida teha. kõige hullem kaotus oli 6-2 kotti saamine sunderlandilt võõrsil, kõige suurem võit 5-0 oldhami üle kodus. üle võtsin siis, kui 17 mängu oli championshipis peetud.

          trivia: birminghamis olid mul keskkaitsepaar curtis davies ja steven caldwell, kes lõid mõlemad liigas 9 väravat hooajal. kõik väravad nurgalöökidest ja peaga. :P

          Kommentaar


            kuidas panna fm 12 patche eriti ei oska panna ei saa aru kuhu on vaja need panna.

            Kommentaar


              Ma tegin ükskord ammu Tottenhamiga siis.. Ostsin endale M'Baye Niangi , Lenny Nangise , Erick Torrese ja Marc-Andre der Stegeni .. Kõik vennad tasusid ära , kuigi top scorer oli ikka Michael Dawson 16 kolliga

              Kommentaar


                imelik, et sa nii vähe suutsid Niangist välja pigistada. Minu mängus lööb ta regulaarselt 60 väravat hooajal. (Ei kasuta FMRTEd)

                Kommentaar


                  Päris uhke värk, kui klubi minunimelise staadioni ehitab

                  Kommentaar


                    spurs ehitas mulle ka fm 2010's :P

                    Kommentaar


                      nii, teine hooaeg sai Stoke eesotsas läbi. Premieri lõpetasin kena 6nda kohaga. Võitis City 89 punktiga, Totenham jäi teiseks, kuigi juhtis alguses ühegi kaotuseta päris võimsalt. Mina teenisin 74 punkti, ja seljataha - 7mendaks jäi eelmise hooaja võitja Chelsea, kes teenis kõigest 60 punkti. Õpris suur vahe 6nda ja 7menda vahel.
                      Lisa boonuseks tuli League Cup'i karikas, kus finaalis hävitasin üllatavalt Chelsea 5-0. Ja hooaja lõpus tuli ka FA karikas, kus finaali vastaseks oli Swansea. Sealt kindel 3-0 võit.
                      Board oli kõigega väga rahul. Järgmiseks hooajaks julgen võtta juba eesmärgiks Champions liigase tõusmise, ehk siis top 4 premieris.
                      Raskeks ta läheb, sest ega suuri staare võistkonnas pole. Olid ka suured raskused vigastuste osas. Detsembris sai vigastada 5ks kuuks põhikeskkaitsja Huth. Õnneks sai teda asendada Onuoha, kuid tema murdis enda jalaluu märtsis. Õnneks olin ettenägelik ja tõin varuse endale brasiilia poisi Eric Botteghin'i 1.4m. Tänud taevale, et Shawcross terve suutis olla koguaeg.
                      Trasferitest üks parimaid oli Vanden Borre müük 6m (tuli tasuta, aga ei saanud mängida) ning Kranjcari tulek spursist 675k eest. Kranjcerilt 17 mängu, 6 väravat ja 4 mom'i.
                      Ründe lootus Fierro sai kokku 25 korda platsile. 13 korda neist vahetusest, kuid suutis lüüa mulle üllatavalt 11 väravat. Tulevik ründajate kohapealt on vähemalt hea. Paloschi kõmmutas korralikult - liigas 28 mängu ja 19 väravat. Valiti ka parimaks nooreks mängijaks liigas.
                      Mure kohtadeks pean vasak kaitset - samas sinna just hankisin 6m eest Gabriel Silva, kes kõigest 22 aastane. Väike probleem on ka parem kaitses, sest kui Kyle Walker peaks vigastada saama, on sinna panna ainult Huth või Marc Wilson, kuigi see pol nende naturale koht, kus mängida. Egas midagi, võistkond on kõvasti kahehooajaga muutunud ja püüan tähtede poole edasi sõita. Loodan, et õnnestub Shawcross ikka alles hoida endale.

                      Kommentaar


                        Kõige värskem eesti liiga patch: http://www.upload.ee/files/2201144/e...i_cup.rar.html

                        Sisaldab eesti liigasi, Baltic League ja Baltic Cup'i.

                        Muudatused;
                        -Meistri- ja Esiliiga meeskonnad on 2012 koosseisudega
                        -Madalamad liigad eemaldasin reserve meeskonnad ja panin nad eraldi liigasse (reserves liiga). Põhjuseks siis see, et peale mõnda hooaega on meistriliiga klubide reserve meeskonnad kõik esiliigas ja siis pole kedagi kes promote (kuna reserve meeskonnad ei pääse meistriliigasse) ja mäng jookseb kokku.
                        - Kõik koondise caps & goals on olemas seisuga 2011 viimane mäng.
                        - Kõik üleminekud on tehtud (ojamaa motherwell'i jne.)
                        - Baltic cup on vana süsteemiga kus on vaid eesti, läti ja leedu.

                        Kuna selle aastane data editor on vägagi vigane, siis ma rohkem sel hooajal eesti liigat ei muuda.

                        Extracti failid C:\Users\...\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\editor data

                        Edu!

                        Kommentaar


                          Väidab, et III liiga lääs on ainult 11 võistkonda, aga karikas tahab sealt 12 võtta.

                          Kommentaar


                            kuhu ma pean selle eesti liiga patchi asjanduse panema?

                            Kommentaar


                              Editor data kausta

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Reins0 Vaata postitust
                                Väidab, et III liiga lääs on ainult 11 võistkonda, aga karikas tahab sealt 12 võtta.
                                Sama probleem

                                Kommentaar

                                Working...
                                X