320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Imelik on koondis ilma nimetatud triota, aga kuna nad pole enam need, kes enne, tasub proovida.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Mou all polnud eelmine aasta ka paljud mängijad need kes varem. Asi on treeneris, MIKS seda sitanäpumeest nii hoitakse ma tõesti ei saa aru.

      edit: Vabandan heidi pärast, aga ma ei tea, lihtsalt ei saa aru.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Löw on tore vana, aga selle koha pealt tõesti veidi imelik lüke, et raudvara visatakse ennem utiili, kui treener. Aga loodab siis, et järgmine aasta saan oma sõnu süüa ja ta selle uuekoolivere pundiga min. poolfinaali purjetab.

        edit: Toomase koha pealt veel eriti veider lüke, arvestades, et ta ise on teda tohhuijaa paremale äärele toppinud, kus tema koht kindlasti ei ole.
        MIA SAN MIA!

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Mou all polnud eelmine aasta ka paljud mängijad need kes varem. Asi on treeneris, MIKS seda sitanäpumeest nii hoitakse ma tõesti ei saa aru.

          edit: Vabandan heidi pärast, aga ma ei tea, lihtsalt ei saa aru.
          Nimetatud mehed pole ka Bayernis need kes enne.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Nimetatud mehed pole ka Bayernis need kes enne.
            Ehk siis pärast ühte "halba" hooaega peaks kohe ütlema, HÜVASTI KOONDIS? Järgmine aasta on mehed äkki top10 kogu maailmas mis siis saab? Kutsub saba jalge vahel mehed tagasi? See on lihtsalt ridicilous pask otsus ja veel pasem ajastus. Sitanäpumehe aeg läbi saanud. Bayern ka väga ei kiitnud seda ajastust ega otsust. Müller on ühe värava kaugusel, et oleks bayerni eest bundesliga teine väravakütt..
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Eks me näe, mis saab.

              Selge on see, et sellise otsuse tagajärg peab olema hiilgav. Kui mängitakse "lihtsalt hästi" siis olen kindel, et saab selle eest kõvasti hagu alla (ja prolly ka sule sappa). Selline käsi kullas v perse mullas hetk Löwile.

              Kommentaar


                Täna Soccernetis kaks lugu, mis kommenteerivad eelmise nädala kirglikke sündmusi.

                Ott Järvela | Joachim Löwi loogiline otsus keeras Liverpoolile korraliku käru
                Eelmise aasta 29. juunil istusin Riia lennujaamas ja andsin rüperaali klaviatuurile valu. Erinevad kolleegid võivad kinnitada, et mida jõulisemalt klahvid pihta saavad, seda kirglikum on valmimisel olev tekst. Too töö kuulus sääraste sekka, sest millalgi koputas mu kõrval lennukit oodanud vanem daam mulle õlale ja küsis: "Vabandust, kas te kirjutate midagi Joachim Löwist?"


                Andres Must | Joachim Löwi soolost
                Spordiajakirja Kicker lugejakirjade rubriigis ilmus eelmisel esmaspäeval napp sõnum kelleltki Mike Luziuselt, kelle kirjake kandis tulevikku ettekuulutavat pealkirja "Me veel kuuleme Müllerist" (sks. k " Müller kommt noch ").

                Kommentaar


                  sitanäpp ei sobi koondise peaks
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    sitanäpp ei sobi koondise peaks
                    Võta rahulikumalt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      sitanäpp ei sobi koondise peaks
                      Sitanäpp on puhtjuhuslikult viimase 15a edukaim koondise treener maailmas.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Sitanäpp on puhtjuhuslikult viimase 15a edukaim koondise treener maailmas.
                        Vicente del Bosque saadab terviseid. Eelmise postituse eest vabandused teele, olin purjus.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Vicente del Bosque saadab terviseid. Eelmise postituse eest vabandused teele, olin purjus.
                          Kuidas see härra asja puutub?
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Kuidas see härra asja puutub?
                            Et ta on edukam koondise treener olnud viimase 15 a jooksul?
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Lukas Klostermann saab Mülleri nr 13
                              Jonathan Tah saab Hummelsi nr 5
                              Niklas Stark saab Boatengi nr 17

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X