320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mitte ei peaks vaid on. Mõlemad pooled kinnitasid. Väidetavalt 86M naela.

    Kommentaar


      Just nii, aga peaasi et nüüd mängima ka hakkab oma hinna vääriliselt.

      Kommentaar


        Kurat, ma ju útlesin, et see kord ma uskusin, et see uudis, mille ma linkisin, on óige.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mark- Vaata postitust
          Isco on siiamaani ikka üli-üli hea olnud. 3 väravat kirjas ja alati väga aktiivne. Kes ütles, et ta tuleb flop ?
          kes oleks pidanud midagi taolist üldse ütlemagi???

          Kommentaar


            Njaa vastakad tunded nagu Ronaldo ja Kaka liitumisel, ühest sai siis korralik flop, teine tassib meeskonda pidevalt. Ei meeldinud alguses Rondalo ja hetkel jätab ka Bale tuimaks. Eks ole näha, mis saab, ilmselt Ronaldo lahkumisel oli siis Bale vaja. Kasseriks Ronaldo pealt poolegi sellest müstikast tagasi oleks rahul.
            Aga muidu Isco üle väga hea meel, Illarra võiks ka nüüd vormis olles ära näha, Casillas no kui ei saa mängu lasku jalga, raske oleks küll näha teda mingis muus särgis, aga pole ju mõtet enda raisata pingil ning koondisesgi vaja veel ajalugu teha.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mark- Vaata postitust
              Just nii, aga peaasi et nüüd mängima ka hakkab oma hinna vääriliselt.
              Huvitav, milline see mäng peaks olema, et saaks öelda, et mängib 100 miljoni vääriliselt. Nagu Petersoo enne Viasatis ülekande ajal ütles, siis tegelikult ei ole ükski mängija sellist summat väärt. Samas nii või naa teenitakse see mõne aastaga juba mehe pealt tagasi ja erilisi probleeme klubile küll tekitada ei tohiks.

              Debüüt võimalik mehel teha siis juba 14. septembril Villarreali vastu, mida saab olema väga huvitav vaadata. Veel huvitam on aga homne päev - kartus on ikkagi sees, et vähemalt üks suur nimi Bernabeult siiski lahkub. Rääkimata mõnest teisest nimest on näiteks Özili nimi tule alla sattunud, kelle lahkumine oleks küll väga-väga valus uudis.
              Hala Madrid !

              Kommentaar


                Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                Huvitav, milline see mäng peaks olema, et saaks öelda, et mängib 100 miljoni vääriliselt. Nagu Petersoo enne Viasatis ülekande ajal ütles, siis tegelikult ei ole ükski mängija sellist summat väärt. Samas nii või naa teenitakse see mõne aastaga juba mehe pealt tagasi ja erilisi probleeme klubile küll tekitada ei tohiks.

                Debüüt võimalik mehel teha siis juba 14. septembril Villarreali vastu, mida saab olema väga huvitav vaadata. Veel huvitam on aga homne päev - kartus on ikkagi sees, et vähemalt üks suur nimi Bernabeult siiski lahkub. Rääkimata mõnest teisest nimest on näiteks Özili nimi tule alla sattunud, kelle lahkumine oleks küll väga-väga valus uudis.
                Njh aga Real teeniks vähemalt üle poole tagasi hoobilt.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                  Huvitav, milline see mäng peaks olema, et saaks öelda, et mängib 100 miljoni vääriliselt. Nagu Petersoo enne Viasatis ülekande ajal ütles, siis tegelikult ei ole ükski mängija sellist summat väärt. Samas nii või naa teenitakse see mõne aastaga juba mehe pealt tagasi ja erilisi probleeme klubile küll tekitada ei tohiks.
                  Mõtlesin seda, et mängiks hästi ega vajuks pingile nagu juhtus Kakaga, kuid jah olen nõus, et 100 milli on ülemakstud. Nüüd siis oleks tore kui Ronaldo leping saaks ka pikendatud.

                  Kommentaar


                    Fännid/ajakirjandus/klubi ootavad samasugust panust nagu Ronaldolt ehk umbes värav per mäng? Jube raske saab tal olema mitte flopata ma arvan.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Mul on kahju Özilist ja Di Mariast, kes hakkavad üha rohkem pingil olema. Ronaldo, Isco ja Bale pingil küll ei istu. Minu ideaalis võiks Bale mängida tipuründajat. Või siis panna hoopis Ronaldo sinna tippu ja Bale saaks oma positsiooni mängida.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Davai nüüd müüge £40m Özil Arsenali ja ostke £50m Suarez ka veel ette ära

                        Kommentaar


                          Özili pingile istutamine või mahaärimine poleks küll väga tark tegu - puhas talendi raiskamine selle ehedaimal kujul. Miskiaeg sai kusagilt loetud, kuidas targad mehed rääkisid, et Özil on väga tähtis lüli Realis jne. Eks särgimüük muudab prioriteete.
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nodisco Vaata postitust
                            Özili pingile istutamine või mahaärimine poleks küll väga tark tegu - puhas talendi raiskamine selle ehedaimal kujul. Miskiaeg sai kusagilt loetud, kuidas targad mehed rääkisid, et Özil on väga tähtis lüli Realis jne. Eks särgimüük muudab prioriteete.
                            Millal antud klubi ennem mängijate karjäär ja talent huvitanud on? Seda ei saa tänapäeval enam ka pahaks panna, kui jalgpall on rohkem äri kui spordi tegemine.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                              Millal antud klubi ennem mängijate karjäär ja talent huvitanud on? Seda ei saa tänapäeval enam ka pahaks panna, kui jalgpall on rohkem äri kui spordi tegemine.
                              No see teada värk tegelikult ammu. Ma olen lihtsalt vanamoodne jalgpallijälgija.
                              # 21 - El Flaco

                              Kommentaar


                                Kaka läks tasuta Milanisse.
                                Oleks oodanud, et keegi ikka annab mingit raha ka ta eest, aga tore, et ei pea enam Bernabeu pingil olema.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X