320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sügisel oli Reyes parem, aga Kevadel läks Baptista juba "päris heasse hoogu"
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Reyes tegi Baptistale ära.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Suht võrdselt IMO. Vahepeal oli Baptista päris heas hoos ja littis neid väravad päris palju, samas vahepeal Reyes hoidis nagu Reali konkurentsis oma heade esitustega.

        Aga üldiselt, Tevezt seostatakse kõigiga ja pole ta mitte teps nõrk mängumees. Isegi väga kõva ründaja.

        Kommentaar


          Minu igavene lemmik

          Kommentaar


            Sry, et toon uue "lainetuse" aga kui Tevez kuulub sinna " rest of the world top stars" kategooriasse mida seostatakse kes teab kellega siis, kuidas te reageerite näiteks De La Pena kõlakale, või üldse sobivusele Reali.Eile näitas ta end väga heast küljest siis kui veel võrdsete mäng käis (UEFA siis) ?
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              ei tahaks eriti uskuda, et Barca uks legende Reali siirduks. pigem jatkab ta Espanyolis
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                EI ütleks, et De La Pena on Barca legend. Kõva mees muidugi, aga mitte päris legend. Mängis ta põhimeeskonna eest mu mäletamist mööda 3-4 aastat, selle jooksul võideti korra La Liga ja UEFA Cup ning mõned pisemad karikad, aga Guardiola, RIvaldo või selliste kõrval ta legendi staatust välja ei venita IMO.
                Ta on juba üsna vana (32-33?), ei usu, et Real ta ostab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                  Ta on juba üsna vana (32-33?), ei usu, et Real ta ostab.
                  Kuuendal mail sai 31. Ei ütleks, et ta vanuse poolest nüri oleks, väljakul teeb ta suuri tegusid.

                  Kommentaar


                    loodame kõik koos et real võidab selle hooaja,sest Barca on juba liiga palju võtnud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                      loodame kõik koos et real võidab selle hooaja,sest Barca on juba liiga palju võtnud
                      loodame kõik koos, et sulle pannakse ruttu bänn, sest oled siin juba liiga palju sõna võtnud!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        loodame kõik koos, et sulle pannakse ruttu bänn, sest oled siin juba liiga palju sõna võtnud!
                        miks mulle bänn pannakse ma ei saa aru?!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                          miks mulle bänn pannakse ma ei saa aru?!
                          seepärast et sa ei saa millestki aru!
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Huelva-Real Madrid koosseis

                            Väravavahid: Casillas, Diego López & Casilla.
                            Kaitsjad: Ramos, Cicinho, Cannavaro, Helguera, Marcelo, Mejía, Roberto Carlos & Torres.
                            Poolkaitsjad: Guti, Gago, Diarra, Robinho, Beckham, Higuaín & Reyes.
                            Ründajad: Raúl & Van Nistelrooy.

                            Loodetavasti kaotab Barca At. Madridi vastu punkte ja loodame, et me suurendame eduseisu. Emerson on küll vigastusega väljas, kuid selle eest on Becks ja Rob tagasi, loodame ilusale mängule ja tabelis esikohal püsimisele.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Poolaja lõppedes juhime 1:0. Värava autotiks oli 10. minutil Robinho, kes suunas Beckhami tsenderduse peaga sisse. Gagol on olnud paar head löögi võimalust, kuid mõlemad korrad ei suutnud ta peaga realiseerida. Robinho on oma triblingutega häid võimalusi loonud, kuid enamasti on ta tahtnud need ka ise lõpetada. Loodame teisel poolaajal veel mõnele väravale ja tabelis liidriks jäämisele.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                22! Ruud lööb oma 22. värava liigas. Värav sündis penaltist, mille teenis eelnevalt Robinho.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X