320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Nothing personal, aga sa paistvat teadvat. Milliseid rahvusvahelisi sõprusmänge näiteks?
    Pisa-Flora näiteks.

    Ühe staadioni lugu
    Olen Kuno kasulik idioot.

    Kommentaar


      Meeletu enesekriitikavaba egotrippimine koos ülimalt hästi laveeritud ja kalkuleeritud vastustega, millest kunstlikult tekitame järjekordselt mulje, et kõik on hästi ja küsimuste esitaja on andnud eriliselt mugavad küsimused, sest alati ongi parem mainida, mida me oleme teinud, mitte mida oleme tegemata jätnud. Võimas!

      Kommentaar


        Mulle küsimused ei tundunudki ehk nii pehmed, aga asjaolu et puudus intervjuu ja küsimused olid saadetud kirjalikult on kònekas.

        Kommentaar


          Kas AP vajutab klaviatuuril tähti ükshaaval ühe näpuga või tipib vabalt nagu mõni sekretär ? Esimesel juhul kestis intervjuu mitu tundi ? Teisel respekt ,arvestades ,et härral on nuppudega telefon kuuldavasti siiamaani : )

          Kommentaar


            Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
            Mulle küsimused ei tundunudki ehk nii pehmed, aga asjaolu et puudus intervjuu ja küsimused olid saadetud kirjalikult on kònekas.
            Kui ma Õhtulehes 6 a tagasi suvereporterina alustasin, tehti mulle kiirelt selgeks, et Pohlakule ei tohi helistada, vaid peab saatma küsimused meilitsi. Täpselt ei mäleta enam põhjendust.

            EDIT: minu jutu point on see, et kirjalik intervjuu Pohlakuga pole midagi erakordset. Küll aga on olen 100% nõus, et see on üks ütlemata kehv žanr, sest ei saa küsida jooksvaid täpsustusi jne.
            Last edited by pilsneris; 23.10.20, 11:24. Põhjus: lisainfo

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Meeletu enesekriitikavaba egotrippimine koos ülimalt hästi laveeritud ja kalkuleeritud vastustega, millest kunstlikult tekitame järjekordselt mulje, et kõik on hästi ja küsimuste esitaja on andnud eriliselt mugavad küsimused, sest alati ongi parem mainida, mida me oleme teinud, mitte mida oleme tegemata jätnud. Võimas!
              Lugesin artikli läbi ja krt ma olen väsinud sellisest kiidulaulust ja stiilist, et meie oleme kõik teinud õigesti ja ideaalselt ja need teised krt seal eemal ei saa sellest aru ja ei oska ise üldse mitte midagi teha. Lisaks puhas kuld on AP võime statistika abil must valgeks rääkida. Lootusetuse tunne võtab võimust

              Kommentaar


                Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                Mulle küsimused ei tundunudki ehk nii pehmed, aga asjaolu et puudus intervjuu ja küsimused olid saadetud kirjalikult on kònekas.
                A oli sedasi?
                Ma lugesin seda ja sain aru, et Ott Järvela sai ka arenguvestlusele. Ja sai vist hästi hakkama.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Persse.. Oleks võinud ikka videointervjuu olla, kehakeelest ja miimikast saanuks tegelike vastuseid
                  Ja kas AP võtab tõesti ainult OJ'ga vedu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                    Mulle küsimused ei tundunudki ehk nii pehmed, aga asjaolu et puudus intervjuu ja küsimused olid saadetud kirjalikult on kònekas.
                    Joppenpuhh, mulle reeglina videointervjuud ei meeldi, pigem loen teksti, kui vaatan videot. Samas selle intervjuu oleks võinud teha kyll videointervjuuna. Oleks näha küsija vastaja kehakeelt jms. mis ridade vahelt lugemisel parema pildi andnuks

                    Kommentaar


                      Ma pole Pro Pohlak ega anti Pohlak - aga öelge üks konkreetne nimi kes oleks parem alternatiiv seda rolli täitma hetkel? Või kasvõi mitu, terve juhtkond. Mul ei tule peast hetkel ühtegi nime endal, aga kui need inimesed on olemas siis tahaks neist kuulda veidi rohkem

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Ma pole Pro Pohlak ega anti Pohlak - aga öelge üks konkreetne nimi kes oleks parem alternatiiv seda rolli täitma hetkel? Või kasvõi mitu, terve juhtkond. Mul ei tule peast hetkel ühtegi nime endal, aga kui need inimesed on olemas siis tahaks neist kuulda veidi rohkem
                        Poomi nimi on läbi käinud tema tutvuste poolest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Ma pole Pro Pohlak ega anti Pohlak - aga öelge üks konkreetne nimi kes oleks parem alternatiiv seda rolli täitma hetkel? Või kasvõi mitu, terve juhtkond. Mul ei tule peast hetkel ühtegi nime endal, aga kui need inimesed on olemas siis tahaks neist kuulda veidi rohkem
                          Puusalt pakkudes näteks Mart Poom (no bullshit tüüpi mees)

                          Kommentaar


                            Kui keegi leiab avaliku informatsiooni, kuidas üldse kandideerida EJL presidendiks või mis eeldusi peaks omama, et kandideerida võib sheerida. Tundub nagu see on üles ehitatud selliselt, et peale ühe inimese ei ole võimalik seal pukis olla. Nii sai intervjuust välja loetud vähemalt, et Pohlak on otsustanud oma teekonda jätkata ja nii lihtsalt on.

                            Kommentaar


                              nii suure organisatsiooni juht võib vabalt olla ükskõik mis eluala tippjuht. ehk sa ei pea olema olnud eesti koondislane, et juhtida 100 töötajaga ja 10-miljonise käibega MTÜd. vaja on inimest, kes küsib alluvatelt - mida te vajate, et te saaksite maksimaalsed tulemused. ta analüüsib olukorra läbi, vaatab, mis on prioriteedid ja kuidas neid saavutada. paika pannakse lühi- ja pikaajalised eesmärgid, mille täitmine on jälgitav. eesmärkide täitmise eest hoolitsevad erinevate osakondade vastutavad juhid. alluvad peavad saavutama tulemused, mida nad on lubanud saavutada.

                              hea näide on BFM-i filmikool. nad olid mustamäe tagaservas lagunevas hoones. palgati juhiks filmi absoluutselt mitte tundev katrin saks. mõned tahtsid mingit filmikorüfeed. mõned aastat hiljem on BFM balti ja põhjamaade regiooni tugevaim filmikool oma suure maja, stuudiote, oscari nominatsioonidega. ehk tuli juht, kes küsis, mida on teil vaja, et me teeks maailmatasemel filme. ja juht asus looma alluvatele tingimusi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Poomi nimi on läbi käinud tema tutvuste poolest.
                                Poom kuulub jalgpalliliidu juhatusse, vastutusalaks noorte jalgpall.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X