320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Jah. On. Viirusepesa. Üks kõige ohtlikumaid. Tõestatud. Teadlaste poolt.
    Küll nõus muidugi sellega, et miskid meetmed võiks olla ka spetsiifililiselt ööklubidele kompensatsiooniks.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Delfi esiuudis selline:

      See on huvitav, sest see on ju räigelt kaugel tõest. Nagu ikka kordades. Kas kelbast paneb Varblane või ajakirjanikud ajasid midagi sassi lugu kokku pannes?
      Või räägitakse erinevatest asjadest? Reaalsuses on kulu ühe patsiendi kohta ligi 2 õde.

      Kommentaar


        Okei, no ma võin veel aru saada sellest, et ööklubid kinni. No kui ma laia fantaasiat kasutan siis ka sellest, et miks restoranid kümnest (noh, äkki mõni joob täis ja kukub tatti pritsima), aga mis point see kinod ja teatrid kümnega piirata? Seal ju nagunii mask kohustuslik.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Okei, no ma võin veel aru saada sellest, et ööklubid kinni. No kui ma laia fantaasiat kasutan siis ka sellest, et miks restoranid kümnest (noh, äkki mõni joob täis ja kukub tatti pritsima), aga mis point see kinod ja teatrid kümnega piirata? Seal ju nagunii mask kohustuslik.
          sest keegi ei käi varsti enam kinodes

          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            sest keegi ei käi varsti enam kinodes

            https://pbs.twimg.com/media/EoVUNopV...png&name=large
            Kinodes on kümnestel seanssidel umbes kolm inimest keskmiselt.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Okei, no ma võin veel aru saada sellest, et ööklubid kinni. No kui ma laia fantaasiat kasutan siis ka sellest, et miks restoranid kümnest (noh, äkki mõni joob täis ja kukub tatti pritsima), aga mis point see kinod ja teatrid kümnega piirata? Seal ju nagunii mask kohustuslik.
              Millises restoranis kell 22 veel köök lahti on?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Millises restoranis kell 22 veel köök lahti on?
                Mcdonaldsis, KFCs ja muidugi Hesburgeris

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Mcdonaldsis, KFCs ja muidugi Hesburgeris
                  Ma küsisin restoranis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma küsisin restoranis.
                    Kiirtoidurestoranid ju või kuidas neid kutsutaksegi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Kiirtoidurestoranid ju või kuidas neid kutsutaksegi?
                      No nad ise võivad enda hamburgereid ka juveelideks kutsuda, aga see ei muuda neid selleks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Millises restoranis kell 22 veel köök lahti on?
                        Noh, ärme nüüd tähte ka närima hakka. Kohvik, restoran, sisesta suvaline nimetus. Need on nagu suht laialivalguvad ning valge lina laual või selle puudumine ei tee automaatselt restoraniks. Et, kas F-hoone on restoran, ei. Aga päris Nimeta pubi nagu ka pole.
                        Moon on restoran, köök suletakse nv 22.00. Noh, et 21.38 tellid on toidu ja siis hingad selle pärast minutiga sisse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          No nad ise võivad enda hamburgereid ka juveelideks kutsuda, aga see ei muuda neid selleks.
                          tõsi, mäki 3x juustuburger parem kui juveel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Reaalsuses on kulu ühe patsiendi kohta ligi 2 õde.
                            Et 2 õde istub 24/7 iga koroonapatsiendi voodi kõrval?
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Et 2 õde istub 24/7 iga koroonapatsiendi voodi kõrval?
                              Ühe patsiendi kohta läheb vaja kaks füüsilist inimest, kes kuus käivad 168 tundi tööl, pärast kodus perega. Seda mõtlesin.

                              Ja isegi kui artikkel ei räägi sellest vaid mõtleb füüsiliselt korraga patsiendi juures olevat õdede arvu, siis 12 õde 24 intensiivvoodi peale ei vasta ka tõele. Seda põhjusel, et kuigi 2 patsienti on per õde, siis covid+ patsiendi juures ei saa õde olla terve aeg patsiendi juures, vaid tsoonis käiakse vahetustega, mis suurendab personalivajadust.

                              Aga mul on tunne, et seda kõike sa tegelikult tead ise ka.

                              Kommentaar


                                Väga hea intekas: https://leht.postimees.ee/7125295/va...tatud-vaktsiin
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X