320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui hea Tammeka praegu on, ma eeldan, et minnakse väga kaitsvalt mängima, aga Infonet tundub liiga hea, et mitte seda mängu võita, -1,5 Infonetile on 1.98 marathonbetis.

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Kui hea Tammeka praegu on, ma eeldan, et minnakse väga kaitsvalt mängima, aga Infonet tundub liiga hea, et mitte seda mängu võita, -1,5 Infonetile on 1.98 marathonbetis.
      Ei tasu sellest superkarika mängust väga kaugeleulatuvaid järeldusi teha. Infonet on täpselt võistkond, kes rahuldub võõrsil 1:0 võiduga eeldatavalt nõrgema vastu. Veebruarikuistes kontrollmängudes oli Infonet tegelikult täiesti näotu, samas Tammeka on kaitsefaasis väga tugev olnud, olgugi, et päris esimese suurusjärgu tiimidega pole mängitud. Imo see ongi selline coinflip põhimõtteliselt. Vaadates Coolbeti eeldatavaid koefitsiente Coolpickzi vahendusel, siis avavoorus on lootust leida palju suuremat väärtust.

      Kommentaar


        Kui suured Coolbeti limiidid on Eesti liigadele?
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
          Kui suured Coolbeti limiidid on Eesti liigadele?
          Otseselt Coolbetis max panuseid ei näita, aga mingi 500 ulatuses on võimalik panna.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Otseselt Coolbetis max panuseid ei näita, aga mingi 500 ulatuses on võimalik panna.
            Tundub mõistlik, kuna Olybetis ja Unibetis on endal naeruväärsed limiidid peal. Kusagil tahaks nagu panustada peale Triobeti, mis koefitsientidega röövib.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Kas eelmine kord need coolpickz koefid oli väga sarnased sellega millega coolbet välja tuli? Neil seal Welco favoriit Santose vastu, bet365 Santos favoriit.

              Aga coolpickzis hakkasid kaks mängu silma.

              Kõigepealt Tallinna Kalev - Maardu, kui Maardu koef on tõesti 4 ringi siis mina mängiks seda, ehk siint ka tuleks hea draw no bet või isegi okei + 0,5

              Tammeka 3.15 Pärnu vastu on must bet ja jällegi saaks siint korraliku koefiga ah 0 ja +0,25 ehk isegi.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Kas eelmine kord need coolpickz koefid oli väga sarnased sellega millega coolbet välja tuli? Neil seal Welco favoriit Santose vastu, bet365 Santos favoriit.

                Aga coolpickzis hakkasid kaks mängu silma.

                Kõigepealt Tallinna Kalev - Maardu, kui Maardu koef on tõesti 4 ringi siis mina mängiks seda, ehk siint ka tuleks hea draw no bet või isegi okei + 0,5

                Tammeka 3.15 Pärnu vastu on must bet ja jällegi saaks siint korraliku koefiga ah 0 ja +0,25 ehk isegi.
                Nad ei saa päris selliste koefitsientidega, nagu nad ise arvavad, turule tulla, sest muidu hakkaks julm arbitraažimine pihta. Seega toimub korrigeerimine ikkagi vastavalt suurtele kontoritele. Ma ei kujuta ette, kuidas nad neid ise arvutavad, aga täiesti mööda panevad igatahes.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Nad ei saa päris selliste koefitsientidega, nagu nad ise arvavad, turule tulla, sest muidu hakkaks julm arbitraažimine pihta. Seega toimub korrigeerimine ikkagi vastavalt suurtele kontoritele. Ma ei kujuta ette, kuidas nad neid ise arvutavad, aga täiesti mööda panevad igatahes.
                  Jeps tundub jaa, et need coolpickzi omad ikka suht lambiselt pandud ja nii häid koefe meil oodata ei tasu.

                  Kommentaar


                    Minu meelest see Coolpickzi idee ennast ammu ära ammendanud. Aga eks Coolbet ise teab.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Minu meelest see Coolpickzi idee ennast ammu ära ammendanud. Aga eks Coolbet ise teab.
                      Mis selle mõte üldse on? Uusi kasutajaid meelitada? Kui ma esimest korda collpickze tegin oli seal osalejaid vähe, kuu hiljem võis juba olla osalejate arv kahekordne, tulistan puusalt, sest seal ei näita osalejate arvu, aga noh 1 nv olen ülikehva tulemusega 100 ja veidi hiljem samuti ülikehva tulemusega 300-400 kandis. Palju nendest osalejatest hakkavad regulaarselt kasutama coolbetti või palju üldse raha sinna ise kannavad on omaette küsimus. Mida coolbet kaotab? ma julgen arvata, et enamus võidurahasid kaotatakse, ega suudeta läbi mängida, ma olen peaaegu igalpool boonused suutnud läbi mängida ja pean ennast keskmisel tasemel panustajaks selles vallas, esmesed väiksed võidud tegin läbi ja võtsin välja ja kui 200 tuli siis see summa kadus kiiresti.


                      Aga tulles selle ammendumise juurde? Ma ei tea palju nüüd hetkel, kui see asi on kaua juba tegutsenud, uusi kasutajaid veel tuleb. Kuid ma eeldan, et suurim eesmärk võiks olla, et sellest võistlusest võtavad osa panustamisega mitte väga kokkupuudet omanud isikud, kes siis testivad oma õnne ja kui võidavad selle raha, siis nad pigem mängivad selle maha, aga panustamispisik on ikka väga kerge tekkima, seega need uued kasutajad pigem alustavad oma rahaga mängimist coolbetis kui kuskil mujal. Seega on see investeering mis nende arvates võiks ära tasuda.

                      See on puhtalt minu teooria. Ja vastata ehk oskavad sellele vaid coolpickzi töötajad. Mina jõudsin panustamisse sõbra kaudu ja esimene oli triobet loomulikult, kui 18 aastaselt oleks ma sellise võistluse leidnud, siis oleks ka coolbet mu essa sait olnud ja ma oleks trio asemel oma raha seal kaodanud. Ehk ma olen kindel, et see võistlus on toonud nendele väga palju uusi kasutajaid. Ja ka palju inimesi panustamise juurde, kes muidu sellega ei tegeleks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Nad ei saa päris selliste koefitsientidega, nagu nad ise arvavad, turule tulla, sest muidu hakkaks julm arbitraažimine pihta. Seega toimub korrigeerimine ikkagi vastavalt suurtele kontoritele. Ma ei kujuta ette, kuidas nad neid ise arvutavad, aga täiesti mööda panevad igatahes.
                        Seal coolpickzis pole ka kontori protsenti sisse arvutatud. Nii et isegi kui tullakse taoliste koefidega turule, siis trimmitakse panustamisturu jaoks ka sealt kerge osa maha.

                        Kommentaar


                          Kui suureks hindate Eesti võimalusi homme? Värava löövad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Kui suureks hindate Eesti võimalusi homme? Värava löövad?
                            Ei löö, kaotavad 1-0 või 2-0.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Löövad ikka. 1-1 viik või 1-2 kaotus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Ei löö, kaotavad 1-0 või 2-0.
                                Palun.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X