320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Mängu Cardiff-Kivipallurid ei näinud, kas pennal oli siis Suure Kiilaka fantaasia?
    Ise ka ei näinud, aga nii nad räägivad.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      #47
      Veel üks kala kohtunikelt sellest voorust:



      Ramires ei saanud selle eest ei punast ega isegi kollast kaarti. Tõenäoliselt saab hiljem mängukeelu, kuid kohtunikud said maha järjekordse veaga. Kui nüüd Ramires peaks veel võiduvärava kuidagi sepistama...

      Kommentaar


        #48
        Sellest on ainult ühte head asja oodata nii Chelseal kui Liverpoolil. Loodetavasti järgmisel pühapäeval istub ülikonnas kuskil, häbinägu ees.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Veel üks kala kohtunikelt sellest voorust:



          Ramires ei saanud selle eest ei punast ega isegi kollast kaarti. Tõenäoliselt saab hiljem mängukeelu, kuid kohtunikud said maha järjekordse veaga. Kui nüüd Ramires peaks veel võiduvärava kuidagi sepistama...
          See tõesti kummaline otsus mitte kaarti lehvitada. Zip, ega sa Cardiff-Kivipallureid sh ka penaltiolukorda näinud pole?
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
            See tõesti kummaline otsus mitte kaarti lehvitada. Zip, ega sa Cardiff-Kivipallureid sh ka penaltiolukorda näinud pole?
            Mõlemad penaltid tundusid minule vaadatud tipphetkedest õigustatud, kuigi Cardiffi oma puhul oli natuke raske näha, kas seal tegelikult oli puude. Cardiffil olla olnud mingi värav ka lõpus lugemata jäetud, ka selle ümber oli palju kisa. Küllap õhtul MOTD'is näitab paremini.

            Kommentaar


              #51
              Noh, tegi oma kala tagasi ilusti
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                #52
                Tänase esimese mängu juures oli üks positiivne ja üks negatiivne vahejuhtum.

                Kohtunik andis penalti ja punase kaardi ilma, et ründaja oleks pärast viga seda kuidagi välja meelitanud või muud vigurit teinud. Jäi jalgadele ja oli igati aus. Ei näe just tihti sellist pilti ja see oli siis positiivne.

                Negatiivne oli see, et kogu eelnevalt kirjeldatud situatsioon toimus kastist väljas!

                Kohtunik: Phil Dowd
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Negatiivne oli see, et kogu eelnevalt kirjeldatud situatsioon toimus kastist väljas!
                  Ma nii üheselt seda ei väidaks. Tundus, et Cala hakkas Wickhamit sikutama trahvikasti piiril või väga napilt kastist väljas - ei süüdistaks kohtunikke kui sentimeetrite mängus kord langeb kaalukauss ühele, kord teisele poole.

                  Kommentaar


                    #54
                    Sa võid sikutama hakata juba kodus ka. Kui kastis edasi sikutad, on viga ja pennu.

                    Kommentaar


                      #55
                      Seda reeglit sa kahjuks inimestele selgeks ei tee, olgu selline situatsioon kasvõi iga jumala nädal siis on ikka keegi kuskil targutamas kuidas viga tehti kastist väljas.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Seda reeglit sa kahjuks inimestele selgeks ei tee, olgu selline situatsioon kasvõi iga jumala nädal siis on ikka keegi kuskil targutamas kuidas viga tehti kastist väljas.
                        Näita mulle seda kuradi reeglit, siis räägime edasi, et kui viga algab kastist väljas ja kestab ka kast, et siis on penalti, mitte karistuslöök.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          Näita mulle seda kuradi reeglit, siis räägime edasi, et kui viga algab kastist väljas ja kestab ka kast, et siis on penalti, mitte karistuslöök.
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            #58
                            Fair Enough, kuigi minu jaoks veidi kummaline
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              #59
                              Aga see on ajuvaba ju tegelt. Kui kaitsja hoiab kellestki juba väljaspool kasti kinni siis oleks kohtuniku asi ära vilistada, mitte oodata ja uimerdada ,et äkki ründaja jõuab kasti ja siis ma saan penalti anda või äkki rabeleb lahti ja lööb värava ja küll ma siis olen vinge mees juhul kui edu mängisin.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                #60
                                Minu arvates tegi Dowd just väga suurepärase otsuse selles olukorras. Ootas ja vaatas ära, kas S'land saab antud olukorras edu. Wickham ära karistada ei suutnud, tõi mängu ilusasti tagasi ja lahendas olukorra õigesti ja reeglitele vastavalt. Kahju muidugi viimasest mehest ja sellest, et selline topeltkaristamine hetkel reeglite kohaselt kohustuslik on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X