320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kas keegi targem inimene saaks seda mulle seletada?



    EJL raiskab miljon eurot asja eest, mida saanuks tasuta (erakanalid pakkusid ka)? Miljon, mille eest saanuks ehk mõne väljaku või sisehalli vms?
    A erakanalid poleks äkki teda kommenteerima kutsunud?

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Kas keegi targem inimene saaks seda mulle seletada?



      EJL raiskab miljon eurot asja eest, mida saanuks tasuta (erakanalid pakkusid ka)? Miljon, mille eest saanuks ehk mõne väljaku või sisehalli vms?
      Sellele pealkirjale on tegelikult targemate inimeste seletus täitsa olemas. Kliki lingile ja keri alla

      Kommentaar


        Hea, et ei pea seda Eesti Meedia vahendusel kusagilt Kanal 2 vms vaatama
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Mingisugune Kanal 2 või muu taoline moodustis suudaks jah ilmselt palli auti minekul või vigastuspausi ajal kiiresti pesukaitsmete reklaami sinna vahele pikkida. Selles mõttes tervitatav.

          Kommentaar


            Ma olen samas rohkem turumajanduse usku inimene. Proovimise mõttes poleks üldse halb ära näha, mis sellest välja oleks tulnud.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Eeldan, et see wink-wink diil, et Premm tulevikus ikka ETVs oleks? Ei?

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Eeldan, et see wink-wink diil, et Premm tulevikus ikka ETVs oleks? Ei?
                Miks peaks? Liit plekib ju selle nkn kinni. Ei? ETV vaev Premium liigaga seoses on ju ainult kell 19.30 ETV 2-s vaba aeg tekitada. Muud kulu ju pmst pole. Või eksin?

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ma olen samas rohkem turumajanduse usku inimene. Proovimise mõttes poleks üldse halb ära näha, mis sellest välja oleks tulnud.
                  Kuidas praegune olukord kuidagi turumajanduse vastu on?
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    liit on alati koondisemängude partnerina rahvusringhäälingut eelistanud ja ma otseselt selles küll midagi halba ei näe. muidugi Saarna võrdlused erakanalitega võtmes "h*i s paltsom" ei ole ka absoluutselt adekvaatsed, olgu need siis tehtud soovist ärbelda või lihtsalt tema tavapärasest suutmatusest ennast normaalselt väljendada - aga sisuliselt on tal õigus küll, et ERRi võimekus ülekandeid teostada on seni olnud vähe kõrgemast klassist kui konkurentidel.

                    edasine on mõistagi puhtalt minu isiklik arvamus, sest ma ei tea, kust see miljon täpselt tuleb, aga tundub natuke naiivne eeldada, et sellele saaks kohandada lihtsat valemit "üks miljon ülekanneteks = üks miljon kohaliku jalgpalli edendamiseks". isiklikult kalduksin pigem sinnapoole, et see on lüke stiilis "viis miljonit Lilleküla staadionisse", kus alternatiiv ei olnud sugugi "viis miljonit kohalikku jalgpalli", vaid pigem "null raha üleüldse jalgpalli".

                    mõne mehe oskus kõrgemalt rahasid välja rääkida on võrdlemisi muljetavaldav ja isegi kui (rõhutan, kui) need ei ole alati sajaprotsendiliselt JOKK-skeemid, siis ala arendamise huvides küll. olen nõus, et see teatav loomingulisus rahaasjades tekitab vahel ebaterveid küsimusi, aga elu on näidanud, et koduse jalgpalli mittetoetamine on küll suhtkoht viimane asi, milles liitu süüdistada annab.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      mõne mehe oskus kõrgemalt rahasid välja rääkida on võrdlemisi muljetavaldav ja isegi kui (rõhutan, kui) need ei ole alati sajaprotsendiliselt JOKK-skeemid, siis ala arendamise huvides küll. olen nõus, et see teatav loomingulisus rahaasjades tekitab vahel ebaterveid küsimusi, aga elu on näidanud, et koduse jalgpalli mittetoetamine on küll suhtkoht viimane asi, milles liitu süüdistada annab.
                      Oh'really? Tartus on hallid jms olemas? Tore teada.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        sa tead väga hästi, et nende soov on saada ka omavalitsuse poolset rahastust, mitte kõike ise ehitada. ehk pööra oma (igati põhjendatult) kriitiline pilk pigem sinnapoole.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Oh'really? Tartus on hallid jms olemas? Tore teada.
                          Nõus Vincentiga.
                          Ebareaalne, et üks alaliit hakkaks üle riigi halle jagama. Niigi on enamikes projektides liit õla alla pannud.
                          Suurim probleem ongi omavalitsuste räme pohhuism ja kui see ei muutu on keeruline ka paremar loota.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Mingisugune Kanal 2 või muu taoline moodustis suudaks jah ilmselt palli auti minekul või vigastuspausi ajal kiiresti pesukaitsmete reklaami sinna vahele pikkida. Selles mõttes tervitatav.
                            Vaatasin Belgia- Eesti võrkpalli ülekannet siin vähem, kui nädal tagasi ja nii oligi. Häiriv.
                            Jalgpallis jääks siis ilmselt nägemata, kuidas Kristiinal liblikad silma trügivad, keegi maas oigab või krt teab mis veel.

                            Kommentaar


                              Eesti Meedia on siin meil kuidagi jube negatiivslt meelestatud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Vaatasin Belgia- Eesti võrkpalli ülekannet siin vähem, kui nädal tagasi ja nii oligi. Häiriv.
                                Jalgpallis jääks siis ilmselt nägemata, kuidas Kristiinal liblikad silma trügivad, keegi maas oigab või krt teab mis veel.
                                Noh, tõele au andes vist muidugi UEFA ja FIFA ülekannete tingimustes on kirjas, et mängu ajal ei tohi reklaami näidata. Mis muidugi omakorda tähendaks ilmselt 15 minuti pikkust reklaami vaheajal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X