320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Klassika.....
    WTF???????
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      WTF???????
      Härradel on minuteada siin viimased aastad nagu traditsiooniks saanud see Playoffidel käimine juba. Ise pole kahjuks veel jõudnud. Eelmisel aastal lootsin minna aga läksin tiba varem mujale.
      sigpic
      It's all about Football, Football and Nothing else.

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        Keegi teist Elland Roadil käinud ka?

        Hoian teile täna pöialt.
        Kuskil kannab üle kaa?
        päris pädev

        Kommentaar


          Mingid korrad vist käisime jah seal Inglismaal. Mul on siiamaani pohmell. Härrased, kohtume esmaspäeval Mollys. Smuuti kohaletulek on ka nõutav.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            pöörane ebaõnn taaskord. ma olen nii sügaval välismaal, et isegi mobiiltelefon ei levi. elan õndsas pimeduses ei tea kui kaua.

            teie aga hoolitsege selle eest, et rünno vaataks mängu seistes. hea, kui saaks veel ka seljaga ekraani suunas.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Rohkem tolerantsi härrased...

              PS ajasin jah miskpärast päevad segamini..

              Kommentaar


                nutt ja hala, mis meid sageli häirima kipub, on mõningatel juhtudel justkui ingli paitus kõrvadele:

                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Skint, muuda teema pealkiri ära ehk kustuta sulud ja selle sisse jääv.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Palun!

                    Aga tegelt tahtsin ma küsida, Matu, et auga, kus ja millal vutti näeb? Hea meelega ühineks. Tõmbaks särgi ka selga, seekord mitte kuigi triibulise. Cumbria auks nohh. V-o võtaks isegi 1-2 Eddie Stobarti austajat lisaks kaasa... Ah?

                    Kommentaar


                      I div oleks majanduslikult kasulik kui Leeds veel mõne hooaja sel tasemel jätkaks,ning vaevalt keegi teda CCC ootab
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Jah

                        Kommentaar


                          F365: 'Money Well Spent' Stat Of The Day
                          'Harry Kewell will have cost Liverpool a massive £157,554 a GAME when his Anfield career comes to an end this month' - The Sun.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas skint Vaata postitust
                            Palun!

                            Aga tegelt tahtsin ma küsida, Matu, et auga, kus ja millal vutti näeb? Hea meelega ühineks. Tõmbaks särgi ka selga, seekord mitte kuigi triibulise. Cumbria auks nohh. V-o võtaks isegi 1-2 Eddie Stobarti austajat lisaks kaasa... Ah?
                            Loodetavasti siis nii ja kohaks vana Illegaard.

                            Monday, 12 May 2008, 19:45 (meil 21.45)
                            Leeds v Carlisle, Play-Offs Semi-Final
                            Elland Road, Leeds

                            Thursday, 15 May 2008, 19:45 (meil 21.45)
                            Carlisle v Leeds, Play-Offs Semi-Final
                            Warwick Road, Carlisle

                            Sunday, 25 May 2008, 15:00 (meil 17.00)
                            To Be Decided v To Be Decided, Play-Offs Final
                            Wembley Stadium, London
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Punktisaaga juurde tagasi korraks. Põhimõtteliselt sama jutt, mis konnal eespool, ainult et mitte Leedsi fänni vaatenurgast. Üks huvitav asjaolu lisaks eelpoolkirjeldatule: The League pointed out that 40 clubs, over half its 72 members, have declared insolvency in recent years. /----/ Those Leeds fans who want to believe that the League somehow had it in for them should realise that their club's insolvency is the first the League has faced where a CVA was not agreed.

                              Kui HMRC paneb igal juhul näkku ja suudab torpedeerida CVA saavutamist juhul, kui võlgnevus neile on 25% või rohkem kogu klubi koormast, siis kas eelnevatel juhtudel pole võlg maksuametile proportsionaalselt nii suur olnud või on nad oma suhtumist selles osas viimasel ajal tuntavalt rangemaks muutnud.

                              Aga üldiselt on sõnum selge: majanda mõistlikult ja kui elad üle võimete, siis saad täie rauaga. Peaks teoorias välistama lühiajalise edu nimel hullumeelsete summade kulutamise, teades, et mulli lõhkemisel ootab sind väike ata-ata ja uuele ringile minek.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                leedsi juhul oli võlg maksuametile alla 25%, kui mu mälu ei peta. kaks kolmandikku võlast oli nö "sõbralik võlg", mis sai sisuliselt kõike otsustada. isei CVA vastu võtta.seejuures hääletati maha maksuameti vastuhakk. seejärel aga maksuamet vaidlustas CVA kohtus, ning jõudmaks hooaja alguseks asjaga ühele poole kasutas klubi ilma CVAta skeemi.

                                noh, tegelikult oli kuidagi nii, et kõik (eesotsas maksuametiga) said aru, et Ken neile jokk-türa paneb. no ja siis nad panid vastu. no ja nüüd oleksid nad justkui kohustatud seda joont jätkama. kui nad seda ka teevad, siis on tõelised kannatajad kogu selles jamas mingid Lutonitaolised klubid.
                                Jack of all trades, Master of nuns

                                Kommentaar

                                Working...
                                X