320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma millegipärast eeldasin, et palli aeti rohkem taga.


    Ja kui keegi saab mängualgus bännerist mingi hea pildi võiks ka postitada.

    Seniks

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Ausalt duubeldan selle küsimuse. Kui hea on teglikult "maailma parim" härjapõlvlane!!?? Serie A , kui ammu teada maailma parim jalgpalliliiga jääks ilmselgelt liiga keeruliseks sellele väiksele vastikule värdjale. Ja eks sellepärast paljud n-ö staarid ei julgegi saapamaale pallima tulla. Paljud on ju öelnud "mina Itaaliasse ei lähe, vähe palka , madal tase" , kuigi tegelik põhjus tundub olevat hoopis mujal.
      Aga jah , jään arutlusi ootama teemal "Maailma parimad pallurid" vs Serie A

      FORZA ITALIA!!!
      WOW Just simpley WOOW. Kogu maailm kardab teid! Juba kuuldes sôna itaallased situb ennast maailm paska tàis ja loodab et ùldse eluga sealt naastakse!!!
      Sinusuguse pasahunniku arvamuse vastu on jube raske vaielda, sest sa saast istud EWs arvuti taga peidus, kus kogu maailma jalka toimuki ju?!?
      Kus on ùldse sinu Roma hetkel ? Mis ajast sust ùldse sai AC Milani fànn àkitse? Kas sa oma Roma fànnidelt tappa ei karda saada?Teen sulle kerge seletuse. Tàna kui AC milan vôitis Barca vastu, siis Rooma fànnid ei olnud apsull rôomsad, vaid nad elasid Barcale kaasa!
      Ära hakka siin ilutsema, et me itaallased elame omadele kaasa! EI ja apsoluutselt mitte! See pole sul Eesti korvpall kus vahest Tartu fànnid elavad Kalevile kaasa ja vastu pidi.
      This is SPARTA !!!
      Deal with it !!!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Ma mõtlesin et need ManU fännid kes siin teemades käivad sittumas on kergelt puudega, aga sina trumpad nad kõik üle.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54
          Kas suurema puudega kui Count?
          Teeks ettepaneku foorumi kunnidele. Mudaliigade fännid, nagu Premier ja La Liga ja muidugi Bundesliga , saaksid igavese bänni maailma parima jalkuriigi teemasse postida. Kellegil ju midagi peale brainfartide ju ei tule. Lihtsalt üks halin ja sulin. isegi kasutajanuimesid ei oska kirjutada. Ja see pole trollpost, ma lihtsalt ei viitsi seda kõntsa siin tiirlemas näha. Uskuge mind, kui te sellega koheselt ei tegele, sisi peale seda kui Milan ja Juve on finaalis väljas, ei jõua seda paska enam keegi kokku pühkida.

          FORZA ROMA
          FORZA ITALIA!!!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            @ tummine arutelu.

            -e- tra, kuhu jääb Crudeli video.

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Teeks ettepaneku foorumi kunnidele. Mudaliigade fännid, nagu Premier ja La Liga ja muidugi Bundesliga , saaksid igavese bänni maailma parima jalkuriigi teemasse postida. Kellegil ju midagi peale brainfartide ju ei tule. Lihtsalt üks halin ja sulin. isegi kasutajanuimesid ei oska kirjutada. Ja see pole trollpost, ma lihtsalt ei viitsi seda kõntsa siin tiirlemas näha. Uskuge mind, kui te sellega koheselt ei tegele, sisi peale seda kui Milan ja Juve on finaalis väljas, ei jõua seda paska enam keegi kokku pühkida.

              FORZA ROMA
              FORZA ITALIA!!!

              Ok aga ära palun ise ka kirjuta, et bayern on hale jne postitusi kuskil inglise alateemades või kusiganes, ma ei viitsigi konkureerida idioodi tiitlile sinuga, aga kui sa soovid oma teemasid puhtana hoida ole ise ka vähem debiilik teistes teemades

              Eika pane läbusse ära.

              Kommentaar


                Mõned vanemad on lapsed lasteaeda kauaks jätnud....
                The One and Only

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                  -e- tra, kuhu jääb Crudeli video.
                  Unejuttu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Unejuttu.
                    Päris mõnus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Värskelt kohtunikupaberid saanuna võin öelda kõigile, kes väidavad, et Milani värav oli reeglitevastane: ISTUGE SEE RUMAL JUTT ENDALE ILUSTI SISSE.

                      Muus osas aga palju õnne, olete Celticu ja Arsenali järel kolmas meeskond, kes sel aastal CList välja lagenud.
                      Kas sa kaaluksid Roma peatreeneri kohta kui Sabatini-Baldini peaks sulle pakkumise tegema ?

                      See on nagu autojuhilubadega, nii kui load saad, tuleb kohe sõitma hakata.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                        Kas sa kaaluksid Roma peatreeneri kohta kui Sabatini-Baldini peaks sulle pakkumise tegema ?

                        See on nagu autojuhilubadega, nii kui load saad, tuleb kohe sõitma hakata.
                        mul on déjavu
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Orbitaaljaam, ma ei saa ennem rahus magama minna, ehk teed kindlaks kes see naine oli seal , kas Balol on uus pruut , on tal juuksed värvitud, kuhu nad võsukese jätsid, miks võõras mees teda koputab, miks ta seal Balole kelmikalt nähvab, miks ta ei tantsi ja ei funni kaasa,mida türat ta seal üldse teeb?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              mul on déjavu
                              Deminevittu oli sulle treeneripakkumist juba tegemas, ära uduta, burgerile ei tasu küüneviha sisseajada, lõpuks lõpetad 250 kilosena ja saates "Kaalul on rohkem kui elu".
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X