320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tervis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Rääkides tervisest, siis ma olen halvim külmetusest taastuja ever. Ja kusjuures saan iga aasta midagi uut proovida, aga kui haigeks jään, siis 2 nädalane laks on kirjas ka.

    Kõige rohkem ajab närvi, et kui haigeks jään, siis hakkab räigelt pea valutama ja und ei saa. Kõige paremini aitab see, kui lükkan valuvaigisteid sisse õhtul ja siis saab vähemalt 7-8h und, mis lõpp-kokkuvõttes mõjub kõige paremini.

    Lisaks on mul mingid kroonilised liigestevalud, mis ajab täiega närvi. Alates tavapärastest venitustest kuni illibiootilise sideme sündroomini.

    Hmm lisaks veel seedeprobleemid ning igast nahaprobleemid. Seega tervis on kõige tähtsam ja selle arvelt ei tasu elus säästa.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Vaata eelnevalt sinust, ma ei proovi midagi ilustada, ega tegemaks asja paremaks, kui ta on. Sinu sarkasmi noot käib ilmselt närvi paljudele ja ma võin sul oma pea anda, päris paljud ei saa sellest isegi aru. Aga sa oled selline tüüpiline netihero, kes üritab läbi klaviatuuri kedagi paika panna, aga ma võin sulle juba eos juba öelda, sul ei õnnestunud see jälle. Ja hetkel ma rääksin tõesest probleemist, mis on päris näriv aga sul on piisavalt mune läbi klaviatuuri, et andmaks mingeid mitte midagi ütlevaid vastuseid. Kiidan. Istu ja viis. Ja in the end, kui sul on või hakkab mingi probleem olema minuga, siis kirjuta mulle kuskile fb vms, või saada sõnum kasvõi. Ma ei mõista su sarkastilist huijamist hetkel.
      Aitäh, sa suutsid lihtsalt nii ilusti kirja panna selle, mida ma tahaks koguaeg Mehhanisaatorile ropusti öelda. Moldovas me lihtsalt ei ole retooriaks tugevad ja jutt ei lõpe punktiga vaid paremhaagiga.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Aitäh, sa suutsid lihtsalt nii ilusti kirja panna selle, mida ma tahaks koguaeg Mehhanisaatorile ropusti öelda. Moldovas me lihtsalt ei ole retooriaks tugevad ja jutt ei lõpe punktiga vaid paremhaagiga.
        Seda on su postitustest näha jah, et sinuga jutulopetamine käib valdaval osa inimestel ilmselt paremhaagiga. Milles pole ka midagi imelikku, sellist ajudoonurlust annab otsida. Sa võiksid Moldova vutifoorumisse ülekolida. Seal kindlasti hästipalju inimesi tahab sinuga rääkida.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Rääkides tervisest, siis ma olen halvim külmetusest taastuja ever. Ja kusjuures saan iga aasta midagi uut proovida, aga kui haigeks jään, siis 2 nädalane laks on kirjas ka.

          Kõige rohkem ajab närvi, et kui haigeks jään, siis hakkab räigelt pea valutama ja und ei saa. Kõige paremini aitab see, kui lükkan valuvaigisteid sisse õhtul ja siis saab vähemalt 7-8h und, mis lõpp-kokkuvõttes mõjub kõige paremini.

          Lisaks on mul mingid kroonilised liigestevalud, mis ajab täiega närvi. Alates tavapärastest venitustest kuni illibiootilise sideme sündroomini.

          Hmm lisaks veel seedeprobleemid ning igast nahaprobleemid. Seega tervis on kõige tähtsam ja selle arvelt ei tasu elus säästa.
          Teinekord on igast tõved ja häired pärilikud, kuid üldjuhul on võtmesõnaks toitumine, s.h vedeliku tarbimine, korrapärasus ja mõõdukus. Muidugi ei tasu unustada seda, et mehine eestlane läheb arsti juurde siis...kui ta sinna viiakse.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Teinekord on igast tõved ja häired pärilikud, kuid üldjuhul on võtmesõnaks toitumine, s.h vedeliku tarbimine, korrapärasus ja mõõdukus. Muidugi ei tasu unustada seda, et mehine eestlane läheb arsti juurde siis...kui ta sinna viiakse.
            Olen kõigega 100% nõus. Mu paljud häired on alanud täiesti selgest valest toitumisest alates lapsepõlvest. Ja seda on kuratlikult raske muuta.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Aitäh, sa suutsid lihtsalt nii ilusti kirja panna selle, mida ma tahaks koguaeg Mehhanisaatorile ropusti öelda. Moldovas me lihtsalt ei ole retooriaks tugevad ja jutt ei lõpe punktiga vaid paremhaagiga.
              Rahu sõbrakesed, pigem leppige ära ilusti läbi õlleklaasi. Esmaspäeval saab sambaz ja mehhanisaator kokku ja arutavad maailmavalu punkte. Soovitan Nasfali ka tulla.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Rahu sõbrakesed, pigem leppige ära ilusti läbi õlleklaasi. Esmaspäeval saab sambaz ja mehhanisaator kokku ja arutavad maailmavalu punkte. Soovitan Nasfali ka tulla.
                Esmaspäevane õlle pole just kõige tervislikum. Aga leppimine on tore.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #23
                  Mis on see vale toitumine, et inimesel tervisehäired tekitab?
                  Nagu ma aru saan, siis aastal 2018 toitud sa valesti kui ei söö kanafileed, valgupulbrit ja köögivilju hommiku-, lõuna- ja õhtusöögiks.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                    Mis on see vale toitumine, et inimesel tervisehäired tekitab?
                    Nagu ma aru saan, siis aastal 2018 toitud sa valesti kui ei söö kanafileed, valgupulbrit ja köögivilju hommiku-, lõuna- ja õhtusöögiks.
                    No minu peamine probleem oli kogus. Üldiselt mu portsud on alati meeletud olnud.

                    Tervisliku toitumise eestkostjana ei tahaks kõneleda. Olen poolteadlikult vähendanud lihasöömist. Aga see on pigem tingitud elukorraldusest.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                      Mis on see vale toitumine, et inimesel tervisehäired tekitab?
                      Nagu ma aru saan, siis aastal 2018 toitud sa valesti kui ei söö kanafileed, valgupulbrit ja köögivilju hommiku-, lõuna- ja õhtusöögiks.
                      Toitumine ja toit on erinevad asjad. Ehk sa võid süüa tervislikku toitu, kuid koormates liigselt organismi (nt üle süües), siis lähed lihtsalt öeldes rasva. Ma ei pea siinkohal silmas a la kõhu peal olevat rasva, vaid veelgi rohkem sinus sees (organid). See tekitab olukorra, kus keha ei saa vajaminevat kraami piisavalt kätte ja nõrgeneb. Ja mitte ainult füüsis.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        No minu peamine probleem oli kogus. Üldiselt mu portsud on alati meeletud olnud.

                        Tervisliku toitumise eestkostjana ei tahaks kõneleda. Olen poolteadlikult vähendanud lihasöömist. Aga see on pigem tingitud elukorraldusest.
                        Vanaema juba rääkis ammustest aegadest, et kõik tuleb lõpuni süüa taldrikult. Aga üllatav, et sa suutsid ikkagi neid väravaid lüüa TJK eest, olenemata, et sul veidikene see kõhukene oli tõesti suur ( ei midagi isiklikku)

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Vanaema juba rääkis ammustest aegadest, et kõik tuleb lõpuni süüa taldrikult. Aga üllatav, et sa suutsid ikkagi neid väravaid lüüa TJK eest, olenemata, et sul veidikene see kõhukene oli tõesti suur ( ei midagi isiklikku)
                          20% ülekaalus stabiilselt olnud. Pole ime, et liigesed perses on.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Esmaspäevane õlle pole just kõige tervislikum.
                            Kaljula Kalle naeraks kõvasti sihukese jutu peale, tõmbaks kasti sisse ja läheks maratoni jooksma.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Kaljula Kalle naeraks kõvasti sihukese jutu peale, tõmbaks kasti sisse ja läheks maratoni jooksma.
                              Pigem kaks . Kaljula on elav legend
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas budu Vaata postitust
                                Pigem kaks . Kaljula on elav legend
                                Tõsiselt ka või?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X