320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Sest Uljanov oli selleks ajaks ammu paigal juba, kui sa vaatad videost siis sa näed, et see on Caprioli, kes libiseb ise Uljanovile sisse ja n-ö läbi.
    Nuuu... Videost selgelt näha juu, et Caprioli mängis palli ära ja siis vastane niitis tema selga korkidega

    Kommentaar


      Uljanov on selleks hetkeks ammu paigal ju. Ma saan aru, et optiliselt on seda raske mõista, aga sa ju näed videost, et Uljanov on enne maas libistamas kui Caprioli. Kui Uljanovil just pole võimsaid persekarvu, millega rohulibledest kinni haarata ja ennast edasi lohistada nagu mingi haiglane meritäht, siis tema n-ö liikumine on selleks hetkeks ammu läbi kui Caprioli temani jõuab. Ehk, kes sisuliselt ise ennast talle sisse libistab.

      Kommentaar


        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
        Uljanov on selleks hetkeks ammu paigal ju. Ma saan aru, et optiliselt on seda raske mõista, aga sa ju näed videost, et Uljanov on enne maas libistamas kui Caprioli. Kui Uljanovil just pole võimsaid persekarvu, millega rohulibledest kinni haarata ja ennast edasi lohistada nagu mingi haiglane meritäht, siis tema n-ö liikumine on selleks hetkeks ammu läbi kui Caprioli temani jõuab. Ehk, kes sisuliselt ise ennast talle sisse libistab.
        See on see miks ma olen siin foorumis üle 10 aasta juba!
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          See on see miks ma olen siin foorumis üle 10 aasta juba!
          +1

          Kasutaja nonoh postitab harva aga toodab kvaliteeti.
          Keegi võiks selle postituse nomineerida auhinnale.

          Kommentaar


            ma tõmbasin toidu kurku seda lugedes

            Kommentaar


              Mille pärast see Koskori värav ära võeti? Seal oli km-tega suuseis kaugel ju?

              Kommentaar


                Teeks ettepaneku Andrei Karhu uueks hüüdnimeks 6 minutit.
                reisisell.ee

                Kommentaar


                  Mängu lõppu ei näinud. Oli 6 minutil mingit alust ka?

                  Kommentaar


                    Oli.

                    --
                    Algselt postitas tank
                    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                    Kommentaar


                      ''Kohtunik on mängule lisanud vähemalt kuus minutit......millegi pärast''

                      Imestasin ka ise, et selline Eestis üldse mitte tavapärane number pandi juurde. Tahtsin siis teada saada, kas inimeste reaktsioon oli üleliigne ja teadustaja oli ebaprofessionaalne või lasid kohtunikud ennast Flora pingi poolt ära suruda lisaaja juurde nõudmisega.

                      Teisel poolajal tehti 6 vahetust, millest üks oli Juhkami vigastuspausi ajal ning teisel puhul oli Allik juba väljakult lahkunud. Seega sinna aega ei kulunud. Alles jääb 4 vahetust, mille pealt tuleb juurde 2 lisatud minutit.

                      Teisel poolajal oli 3 pausi, kus med personal tuli väljakule:
                      58. minutil, kui Juhkami raviks kuluks 1min10sek
                      69. minutil, kui Alliku võika vigastuse järel oli paus 1min40sek
                      88. minutil, kui Marin pani pead kokku ning vajas abi 1min30sek

                      Kui mu arvutusoskused on veel alles, siis peaks see olema 6 minutit ja 20 sekundit vahetuste ja vigastuspauside peale. Lisaks siia veel ka väiksemad viivitused nagu Nõmme 3 värava eest lahtilööki, mis võtsid aega 28-25-27 sekundit või Kase krambid 68min, siis ma pigem ütleks, et kohtunikud oleks pidanud sellele mängule lisama 7 minutit.

                      Kommentaar


                        Teadustaja, kelleks on siinkõneleja, oli ebaprofessionaalne, on aus vastus. See "mingil põhjusel" polnud mõeldud avalikkusele, aga mikrofoni väljalülimise nupp vedas õigel hetkel alt ja "eetrisse" see läks. Täiesti tahtmatult. Olen saanud koslepi kätte selle intsidendi eest ja selle ka vaidlemata vastu võtnud.

                        Kommentaar


                          Ma liiga laisk, et panna Xhakalaka andmeid võrdlusesse teiste mängudega, sest õnneks mängu tulemus sellel korral sellet ei muutunud.
                          Kui nüüd sekundite ja meetrite mõõtmiseks läks. Kuidas oleks nende meetritega, millest sai lisaaja kõige ohtlikum olukord. Kust läks palll auti ja kust, see mängiti välja. Videos 1:52:05. https://www.youtube.com/watch?v=yvrVe5wfSyk
                          reisisell.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Teadustaja, kelleks on siinkõneleja, oli ebaprofessionaalne, on aus vastus. See "mingil põhjusel" polnud mõeldud avalikkusele, aga mikrofoni väljalülimise nupp vedas õigel hetkel alt ja "eetrisse" see läks. Täiesti tahtmatult. Olen saanud koslepi kätte selle intsidendi eest ja selle ka vaidlemata vastu võtnud.
                            Vana hea, sai isegi kunagi sellel õhukesel jääl mängitud. Raske on olla erapooletu kui ise oled selle klubi fanatt. Ja tegelikult see ju publikule meeldib kui veidi üle võlli lasta, ainult liidule ei meeldi
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                              Vana hea, sai isegi kunagi sellel õhukesel jääl mängitud. Raske on olla erapooletu kui ise oled selle klubi fanatt. Ja tegelikult see ju publikule meeldib kui veidi üle võlli lasta, ainult liidule ei meeldi
                              Täpselt nii. Ma olen korra ikka täiesti lappesse läinud, tunamullu. Siis oli väga suur pahandus ja ega ma uhke ei ole selle üle, olen sellest ajast saati ennast väga tugevalt käsile võtnud. Kolmapäevane oli tõesti lihtsalt õnnetus.

                              Teadustajal on tegelikult jube suur jõud rahvamassi üle. Sellega peab oskama ümber käia.

                              Kommentaar


                                Huvitav olukord Tšeresov vs Edur. Kas ma olen ainuke, kellele tundus, et pigem tegi vea hoopis Edur, mistõttu oleks pidanud Tulevik hoopis Transi asemel vähemusse jääma? Täna küll saatuslikuks ei saanud, aga mängu muutis palju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X