320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lähen magama ära, hea mäng.

    Nädala lõpuks on reaalne prospekt 1 võit viimasest 5st. Ja väga ei taha lähitulevikku vaadata, kergeid mänge ei ole. Võib kriisist rääkida küll juba. Kos the owngoal boss.

    Positiivsest ka, away support. 0:3 ja muudkui laulavad.

    Kommentaar


      Mina loll veel analüüsisin eelmisi mänge ja arvasin et teen suure lolluse kui täna readingule panustan, aga võta näpust selline ülesõit mida poleks osanud uneski näha

      Kommentaar


        Ühe värava lööte ikka täna, võib-olla ka 2.

        Kommentaar


          4-0

          Kommentaar


            Päris hea
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Pole midagi nauditavam vaadata kui seda kuidas Arsenal räigelt **** saab

              Kommentaar


                Ah selle eest siis makstaksegi palka 50k nädalas nendele meestele? Poolte meeste puhul ei aita siin muud, kui tuleb hellalt pead silitadades teha halastuslask kuklasse ja nad vaevast päästa.

                0-4 on tõsiasi noh.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Koondise mehed söödavad palle otse auti. Müstika. Mängulise põnevuse mittekadumise pärast 2poolajal loodan, et Wenger nad läbi peksab riietusruumis vaheajal ! See ei ole jalgpall !

                  Kommentaar


                    kra praegu igatsen isegi denilsone bendtnereid ja velasi taga olid raisad ka etemad

                    Kommentaar


                      Õige aeg nüüd Arsenali peale panustada.

                      Kommentaar


                        Keskväli oli null, noortes keskväljurites pole paraku seda kindlust/kvaliteeti või siis oleks neile vaja olnud ühte kogenud meest seltsi.
                        Mängu esimestel sekunditel kaotati kohe pall ning lasti nurgalöök posti lüüa. Peale seda enne 0:3 seisu üle poole platsi, saati siis löögile, ei saadudki. Lihtsad väravad, pall äärele, sealt värava ette ja voilaa.
                        Mehed palli ees on ääretult staatilised. Arshavin ja Jenkinson natukene näevad jalgpallurite moodi välja.

                        Vastas on ka muidugi korralik Premieri alumise otsa sats, küll nad juba lüüa oskavad, kui ikka üle 50% palli lastakse hoida. Eks see mingi 6:2 jääb lõpuks.

                        Ääretult morn Tony Adams tribüünidel. Kardan, et too võib selle mängu peale taas jooma keerata.

                        Kommentaar


                          soh... kes meie värava lõi? pilt kadus ära

                          Kommentaar


                            Theo pani ühe tagasi, hea lõpetamine temalt.

                            Aga poolajast rääkides siis Coq ja Pong peaks ju ideepoolest "kaitsvad poolikud" olema, näha pole. Need kaks palun riietusruumi jätta ning tuua keskele mehed kes suudavad palli hoida ja liigutada. Giroud ka palun Chamakhi asemele. Pole elusees ebavajalikumat jalgpallurit näinud vist.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Pole midagi nauditavam vaadata kui seda kuidas Arsenal räigelt **** saab
                              Ole hea laps ja tee midagi kasulikku, mine näiteks ürita oma emale selgeks teha et tal on sind vaja. Või veel parem, mine magama, kõige parem laps on magav laps. Mina lähen kaa.

                              Hommikul paluks üks 4:5 numbrikombinatsioon mu kuvarile, aitähh.

                              Kommentaar


                                Readingu staadionilt on Emirates staadionini ca 49 miili. Paras oleks see ahvikari peale mängu jala sinna saata.
                                Küllap leiaks Wenger selleks ajaks, kui nad sinna jõuavad, mingi nurga, kus nad herneste peale põlvitama panna, nii 10 tunniks umbes. Herned on minu poolt.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X