320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vabandust, et kõrvalt peotäie soola veel peale viskan, aga järgmine loogiline samm Wengeri poolt - kui nägu kõver, siis ikka ju peegel süüdi.

    "I think it (January transfers) should all be completely cut out or limited to two players," Wenger told a news conference. "It is a wrong transfer market. The only teams who sell players are teams who are in financial trouble who sell or players who are unhappy where they are," he added.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      talvine transfer aken on härra arust kogu aeg saatanast olnud, aga ta peaks tegelikult kõige rohkem tänulik sellele võimalusele olema, sest ilmselgelt jäi suvine komplekteeritus kehvaks ja nüüd saaks seda parandada.kahjuks ilmselt seda ei juhtu,aga eks me teadsime ette seda.

      Kommentaar


        Ega see tegelikult päris teada küll ei olnud, et talvises aknas ei tule uusi täiendusi. Vähemalt fännide jaoks mitte. See, mis Wengeri peas toimub, see on juba omaette ooper.

        Kommentaar


          sellesmõttes, et tõsiselt arvasid, et tuleb olulisi täiendusi?

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            sellesmõttes, et tõsiselt arvasid, et tuleb olulisi täiendusi?
            No ei tasu nii pessimistlik ka olla. Ei tule siis ei tule. Mina näiteks arvan, et midagi me näeme sest vaevalt muidu nüüd ka Frimpong laenule oleks saadetud.

            Kommentaar


              Saite Diaby tagasi, mida teil veel vaja on.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Vabandust, et kõrvalt peotäie soola veel peale viskan, aga järgmine loogiline samm Wengeri poolt - kui nägu kõver, siis ikka ju peegel süüdi.
                Kui mõtlema hakata siis on tal ka selles jutus point, kui tervet tema intevjuud sel teemal lugenud oled. Mõtles ta siis seda, et meeskondadel, kes on näiteks Newcastle`iga kaks mängu pidanud on eelisseisuga võrreldes meeskondadega, kes seda teinud ei ole, sest hetkeseisuga on Newcastle pärast talvist akent vaat et täiesti teine (tugevam) meeskond. QPR on arvatavasti samat teed minemas.

                Minu arvates võiks talvine aken olemata olla ja näiteks suvine aken pisut kauem avatud olla.

                Kommentaar


                  pikalt ei ole kahjuks aega lahata, aga ma ütleks, et ta otsib välja negatiivsed küljed.

                  lugesin ka seda Newcastle'i osa, aga kogu jutt mõjuks paratamatult adekvaatsemalt, kui tal endal oleks tõesti tasakaalus ja korralikult komplekteeritud meeskond. praegu jääb mulje, et mees on lihtsalt võtnud pähe mõtte "talvel normaalseid mängijaid ei saa", mis tegelikult ei vasta absoluutselt tõele. kas või näiteks see punkt, et müüakse vaid neid, kes pole praeguses klubis rahul. mis selles siis täpsemalt halba on?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    eino see arutelu,et talvine aken või mitte, ongi paras meiesugustele foorumis maurata ja jaurata, mitte väärika klubi peatreeneril, tema asi oleks tegutseda praeguste võimaluste piires.

                    Kommentaar


                      Kusjuures ma täiesti reaalselt lootsin, et vähemalt 1 tasemel mängija tuuakse vähemalt sisse, sest meeskond ei ole piisaval tasemel komplekteeritud.
                      Aga rääkides siis ka asjast - täna on võimalus näha Wilshere esimest korda platsile jooksmas kaptenina, sest väljas on nii praegune kapten kui ka asenduskapten. Samuti näeb loodetavasti üle pika aja ka väljakul Rozzat.

                      Kommentaar


                        noh tegelikult ma ei näe mingit vahet, kus kohast mees tuuakse.kas ta on top 4 liiga või top 4 klubi.mu pärast kasvõi armeenia teine liiga. mu arust see ei määra küll miskit, kui ta arsenali särgis hästi mängib. see on mingi niisama tuutu-luututamine pigem.

                        Kommentaar


                          Arsenal team: Szczesny, Jenkinson, Mertesacker (c), Koscielny, Santos, Diaby, Ramsey, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Podolski, Giroud

                          subs: Mannone, Sagna, Gibbs, Wilshere, Cazorla, Arshavin, Walcott

                          Wenger roteerib lõpuks!
                          Mind That Gap!

                          Kommentaar


                            Hmm. Iseenesest täitsa sümpaatne värk. Kahju, et Giroudi ega Podolskit ei ole kellegiga vahetada ...
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              küllap arshavin tuleb podolski asemele mingi hetk

                              Kommentaar


                                Sümpaatne ainult paberil kahjuks. Kes on roostes, kes pole vormis ning kõik mängivad nii nagu ei tunnekski teineteist. Me ei suuda nende väljaku poolel omavahel kolme söötu kombineerida.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X