320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kle ühekorra juba kuuldi seda, ega nad kindlasti õnnelikud pole selle üle, mis tookord juhtus, a vanade haavade peale soola raputamine ka midagi ei aita..
    FC Otepää II

    Kommentaar


      Viljandi JK Kotkad-FC Tabivere 4:0

      Kommentaar


        kahjuks terve mäng veel noriti selle õnnetuse kallal

        Kommentaar


          misasja kotkastel 4 jalaluud ja tabiverel 0 w?)

          Kommentaar


            kohtunik oli süüdi,et kotkad võitsid,ma arvan

            Kommentaar


              Algselt postitas ilu Vaata postitust
              kohtunik oli süüdi,et kotkad võitsid,ma arvan
              tegid v üritasid nalja teha v

              Kommentaar


                Luunja 5-2 Otepää (2-2) Teist poolaega nägin ainult ja mäng oli päris nauditav ja tempo oli kõrge. Luunja väravatest üks oli ikka päris püss ka Kuuldavasti esimesed Luunja väravad tulid väravavahi pakkidest ka, a ise ei näinud siis täpselt ei tea, a eks asjaosalised räägivad ise lähemalt.
                FC Otepää II

                Kommentaar


                  Järva-Jaani vs Jõgeva Noorus 0:0
                  Lahinguväljal näeme, raisk!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ilu Vaata postitust
                    kohtunik oli süüdi,et kotkad võitsid,ma arvan
                    ei kommeteeri, aga lõpptulemus lörtsiti meie jaoks ära 17 minutil.
                    //

                    Kommentaar


                      elva2 2:1 emü (1:0) väga raske mäng oli. elvakatel oli mitu võimalust skoorida enne kui suutsid 1 ära lüüa. auvärav enam vähem normaalaja lõpus ando h-lt. järgmine kord püüame paremini.
                      pommitaja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas timursem Vaata postitust
                        elva2 2:1 emü (1:0) väga raske mäng oli. elvakatel oli mitu võimalust skoorida enne kui suutsid 1 ära lüüa. auvärav enam vähem normaalaja lõpus ando h-lt. järgmine kord püüame paremini.
                        Tundub, et liiga hilja lõite auvärava, liidu kodulehel on tulemus 2:0 . Aga vahet pole kas 2:0 või 2:1, mul on hea meel, et Elva poisid tunduvad sel aastal heas hoos olema. Meie 2:1 võit tuli ikka läbi ussi, seetõttu arvan, et Elva mängib sel aastal tõsiselt II-III kohale.

                        Kommentaar


                          Kotkad!
                          Meil mure. Nimelt oleme unustanud ühe palli (http://gizmodo.com/images/2006/06/teamgeist.jpg) Teie juurde. Käisime peale mängu veel staadionil luuramas, kuid ei leidnud. Võimalik, et sattus Teie pallide hulka. Pallile on peale kirjutatud ka FCT.
                          //

                          Kommentaar


                            fauna valga 6:0

                            Kommentaar


                              fauna valga mängu kommentaare tahaks?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jethro Vaata postitust
                                Tundub, et liiga hilja lõite auvärava, liidu kodulehel on tulemus 2:0 . Aga vahet pole kas 2:0 või 2:1, mul on hea meel, et Elva poisid tunduvad sel aastal heas hoos olema. Meie 2:1 võit tuli ikka läbi ussi, seetõttu arvan, et Elva mängib sel aastal tõsiselt II-III kohale.
                                Ikka 2:1 jäi see mäng. Parandasin ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X