320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    väljas juba mõnda aega täna

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
      väljas juba mõnda aega täna
      "
      Postitus algas küll jube äkiliselt nagu oleks nädalaid väljas olnud .. ja siis on lõpus "täna"...

      Kommentaar


        #33
        tahtsin ülbe olla

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
          tahtsin ülbe olla
          Mhm... kui ülbe SA oled... aga no foorum ongi see koht kus näidata et jube ohtlik oled

          Kommentaar


            #35
            Tegu siis FIFA 12/13. Pigem vaadake see aasta PES-i poole, see pidi palju korda parem tulema. Või siis next gen FIFA.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust

              Palju legende on puudu nagu Maradona, Ronaldo jt. Ma ei usu, et ükski "lihtsurelik" FUTi mängija suudab neid endale lubada(imo hinnad algavad u.5 miljonist).
              Oleks tahtnud Oliver Kahni näha :/ Hiljem proovin ka ise Fifa14 demo ära, praegu lähen ja panen downloadima :P
              FC Bayern München!

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                Tegu siis FIFA 12/13. Pigem vaadake see aasta PES-i poole, see pidi palju korda parem tulema. Või siis next gen FIFA.
                iga aasta räägitakse, et see aasta PES tuleb ja teeb :/ .. reaalsus on, et viimased aastad on PES teinud ikka jubeda taandarengu. gameplay on halvem, kui 6 aasta taguses mängus (pes12 meeste liikumine oli ikka nii puine ja kole, et mina seda üle 20minuti mängida ei suutnudki). seega mul on raske uskuda, et konami see aasta mingi ime korda saatnud on.

                Kommentaar


                  #38
                  Mängimisest midagi ei tea, aga jäi silma FIFA 14 soundtrack. Mis hetkedel seal seda muusikat lastakse ning kui pikalt, sest nimekiti on päris mitmekesine.
                  American Authors — Hit it
                  Amplify Dot – Get Down
                  Bloc Party – Ratchet
                  Chvrches – We Sink
                  Crystal Fighters – Love Natural
                  Dan Croll – Compliment Your Soul
                  David Dallas – Runnin
                  De Staat – Down Town – (Released Soon)
                  Disclosure – F For You
                  Empire of The Sun – Alive
                  Foals – My Number (Trophy Wife Remi)
                  Grouplove – I’m With You
                  Guards – I Know It’s You
                  Illya Kuryaki & The Vaderramas – Funky Futurista
                  Jamie N Commons – Marathon – (Released Soon)
                  John Newman – Love Me Again
                  Karol Conka — Boa Noite
                  Los Rakas — Hot – (Released Soon)
                  Marcelo D2 — Voce Diz Que O Amor Nao Doi
                  Miles Kane — Don’t Forget Who You Are
                  Nine Inch Nails — Copy of A
                  OK Kid — Am Ende
                  Oliver — Mechanical
                  Olympic Ayres — Magic
                  Portugal. The Man — Purple Yellow Red and Blue
                  Robert Delong — Here
                  Rock Mafia feat. Wyclef Jean & David Correy — I Am – (Released Soon)
                  Smallpools — Dreaming
                  The 1975 — The City
                  The Chain Gang of 1974 — Miko
                  The Colourist — Little Games (St. Lucia Remix)
                  The Naked and Famous — Hearts Like Ours
                  The Royal Concept — On Our Way
                  Vampire Weekend — Worship You
                  Wretch 32 — 24 Hours – (Released Soon)
                  You Me At Six — Lived A Lie


                  <span style="color: rgb(85, 85, 68); font-family: BentonSans, sans-serif; font-size: 15px; line-height: 16px;">

                  Kommentaar


                    #39
                    Esimesed ja ajapuuduse tõttu ilmselt viimased 3 mängu demos tehtud. Üht-teist on nagu paremaks muutunud, gameplay paistab esmamulje järgi mõnus sujuv ning graafika samuti, muru on küll ilusam kui eelmises versioonis. Menüü on ka kompaktne ning mängu ajal on formatsioonide muutmine lihtsam.

                    Aga jah, mingit suurt pilti ei näinud ja midagi oleks nagu veel puudu. Ootan huviga täisversiooni, eks näeb, mida seal näppida annab veel, demo on ikka väga piiratud.

                    Pro tasemega tegin siis 3 mängu, Milaniga viigistasin Barcaga 1-1 , City ridades kaotasin Dortmundile 0-1 ja PSG särgis kaotasin Tottenhamile 1-2.
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      #40
                      Kas xboxil on niimodi et need kellel on gold-kaart saavad demo täna mängida ja teised hiljem?
                      Algselt postitas Blue Moon
                      Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                      Kommentaar


                        #41
                        Huvitav,kas Dortmundi Kuba on nyyd ikka olemas?
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          #42
                          Tõmbasin, proovisin 1 mängu Tottenham vs City.. võitsin pennaldega.
                          Mingit muljet ei jäänud ... kohati kohapeal "triblades" jäi silma see et oli võimalus ka pall kaotada.. veeres jalajuurest lihtsalt eemale.
                          mõningad muud asjad ka .. häiris see et practice area vms oli löögi heli naljakas ja kui vv püüdis käis ka nagu mingi heli.. imelik
                          Lisaks latiga oli ka mingi naljakas heli

                          aga siin paar postitust üleval öeldi et nagu fifa 12 ja 13.. et see aasta minna üle PES peale.. vastus sulle:

                          KINDEL EI... olen eluaeg olnud PlayStationi inimene (olen omanud järjest neid kõiki PS1, PS2, PS3 ).. seega ei olnud ka raske otsus kas osta endale uus PS4 või XBox One
                          siis võid ka siit tuletada kas ostan endale FIFA14 või PES 2014 vms ta on .. usun et siililegi selge kumma ma võtan

                          Kommentaar


                            #43
                            Tegin siis paar mängu demos arvuti peal ja peaks ütlema, et üsna jama on. Graafiliselt ikka sama mis 13. Mõned uued celebrationid, animatsioonid ja väravad aga suurt ikkagi midagi.

                            Kommentaar


                              #44
                              Ma olen väga positiivselt üllatunud. Fifa igav gameplay oli juba väga kopa ette visanud. Default sliderid olid vanasti naljanumber, aga nüüd tundub kõvast rohkem random factorit sees olevat ja muudetud slideritega saab see ainult paremaks minna. Animatsioone on sujuvamaks tehtud ja löögivärke muudetud. Kõik väga hea. Sitt on endiselt mitte skipitavad cutscene'id vahetustel ja kollaste kaartide puhul. Mõlemad on frustreerivad. Mingid imelikud bugid on ja mängijad teevad imelikke asju vahepeal, aga no see on igas jalkamängus. Pall veereb kuidagi väga kiiresti välja valesöötude puhul. Pole kindel, kas see on hea või halb. triblada on palju raskem, mis vist hea, kuigi ma olin enne ka halb selles. Graafika on endiselt sama cartoony pask ja muru asemel on roheline plastik. Kui PES 2014 sellest parem on, siis väga bueno, kui pole, siis väike pettumus, aga eks see uus rehash peab mind lohutama.

                              Kommentaar


                                #45
                                No fakt on see, et mind on konksu otsa saadud ja järgmine aasta tuleb ümber veeta FIFA 14 otsas... ostmisega venitan täpselt niikaua kuni PS4 on käes (Tellitud, ootan kõnet kuni võin järgi minna ), seniks hakkab nädala pärast ootamist leevendama väljatulev GTA5 mille ostan siis viimase mänguna PS3 peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X