320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Tagantjärgi alati hea vastu rinda taguda ja see ei maksa midagi, aga ma aimasin täna, et Saksamaa näitab klassi ja oleks pidanud kohe esialgse mõtte juurde jääma ja single beti tulistama, aga noh see pole ei esimene ega ammugi teine kord, kust kohe esimesele mõttele ei pane ja pärast näppu imen.

    Ei taha nina alla hõõruda, aga ma läksin sammukese kaugemale. Portugalisse ma ei usu.

    saksamaa.jpg
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

    Kommentaar


      Algselt postitas nasfal Vaata postitust
      paneme kaks panust veel

      poola üle 0.5 @2.95 panus 50 eurot

      60.minutiks väravate arv üle 1.5 @2.39 panus 50 eurot

      poola peab minema allini ja on hispaania kaitses neid auke. Samamoodi poola kaitse rebeneb veel hullemini ja hispaania on täna enesekindlam seega emmast kummast otsast ma usun tuleb suht ruttu teisel poolajal.
      booyaka forca lewandowskiiiiiii

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Hispaania vs Poola

        1)Penalti @3.25 panus 50 eurot. Tuleb hästi närviline mäng just Poola jaoks ning Hispaania kaitse jättis ka väga närvilise mulje.



        3) Poola Yellow Cards üle 1.5 @1.8 panus 100 eurot
        Booyakaaaaaaaa kollane, viga kastis, penalti mõlemad sama ajaga pihta.

        Kommentaar


          Teen kokkuvõtte ka ära

          1) Tänane kombo läks mööda ehk -100 ja kontoseis kukkus 557 peale

          Hispaania vs Poola

          1) Penalti eest +112.5, kollaste kaartide eest +80, 1 poolaja väravad -50, matchi tulemus 30 minutiks + 77.5, poola värav +97.5, ja värav 60 minutiks + 69.5

          Kontoseis 944

          Kommentaar


            Ei suuda rahule jätta

            Poola on mega hype ja nagu vanasõna ütleb, et kui ise ei löö (penalti), siis lüüakse sulle

            Poola üle 1.5 @5 panus 44 eurot

            Kommentaar


              Tänane kombo

              Türgi üle 0.5 + Itaalia AH-1 @3.16 panus 100 eurot

              Šveitsi pidi reisima Bakuusse ning Türgi saab algusest peale lõpuni pohhuilt rünnata+Šveits peab riske võtma. Wales pidi samamoodi reisima ning neil tegelikult edasipääs kindel ja rotateerumisel läheb see kaalukauss veel rohkem Itaalia poole tänu pingile.

              Kommentaar


                Täitsa p*****s palju reisimist on

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Jõuluvana ei võta isiklikult ma arvan, ta pakkus et Itaalia ei vöida türgit ka

                  Jätsin Prantsuse puutumata, sest Ungari mängis väga hingestatult kodustaadionil täismaja ees, nii võib köike juhtuda. Portugali peale panin ise ka ja ffs rikkus mo combod ära

                  Pen Hispaania mängus hea bet, ise pakun et venemaa - Taani tuleb punane kaart
                  Türgi võidab täna

                  Kommentaar


                    Live peale Walesi punast Itaalia EH -1 @1.68 panu 200 eurot

                    Enamikes mängudes vajutab Itaalia mõne veel sõltumata, kas on vajadus või mitte.

                    Kommentaar


                      No tra mida veel vaja on, et see pall sisse panna no nahhui küll

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Live peale Walesi punast Itaalia EH -1 @1.68 panu 200 eurot

                        Enamikes mängudes vajutab Itaalia mõne veel sõltumata, kas on vajadus või mitte.
                        Et see oleks võitnud, siis oleks pidanud ITA 2 väravat veel lööma?

                        Kommentaar


                          Ühe ikka, koefi vaadates.

                          Kommentaar


                            AH tundub loogilisem

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              AH tundub loogilisem
                              AH on selline vaga vesi sügav põhi. Jäetakse panustajale mulje, et sul igasugused Lose half/Push/Win Half võimalused, mis jätavad nagu backdoor ukse lahti, aga kui saadki tulemuse millele panustasid, siis saad sandikopikaid võrreldes EH'ga.

                              Minu viga oli täna see, et ma olin kuumaga vessarit tehes ja gini juues liiga uimane ja oleksin pidanud esialgsele piletile väga kõva profitiga cashouti tegema vms, sest mul oli kaks panust lõpus sama asja peal. Debiilne missklick (bettimise mõttes).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                AH on selline vaga vesi sügav põhi. Jäetakse panustajale mulje, et sul igasugused Lose half/Push/Win Half võimalused, mis jätavad nagu backdoor ukse lahti, aga kui saadki tulemuse millele panustasid, siis saad sandikopikaid võrreldes EH'ga.
                                Võit on väiksem loogish, sest risk raha kaotada on väiksem. Mingit muud mulje jätmist seal ei ole, matemaatiliselt on ta funktsioon euroopa händikäppidest, a la AH-2 on sama mis osa summast panustada EH-1 ja osa EH-2, AH-1 on sama mis EH-1 ja võit (EH 0) jne. Sellega kuidagi sind rohkem ei lüpsta sellega et aasia händikäpi võtad. Eks see juba maitseasi, kes eelistab mängida 2.5 oddse, kes 1.9 oddse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X