320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koduka pilt kadus täna umbes 7 paiku õhtul, ka reaalaja koosseisud jäid sinna ootele, seepärast neid täna näha ei saagi.

    Kommentaar


      Vb vana teema juba, kuid kui kedagi huvitab, siis endine florakas Juha Hakola vahetas hollandis klubi (Almelost Willem II-te) ja lõi livescore'i järgi ka värava.
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        super!

        kuidas Tarassil läheb?

        Kommentaar


          Homme kõik staadionile, esimest korda saate näha kuldset mänguvormi, mis piltidelt näeb väga rõve välja
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Homme kõik staadionile, esimest korda saate näha kuldset mänguvormi, mis piltidelt näeb väga rõve välja
            Olen kohal, kas keegi võiks siia teemasse ka selle särgi pildi visata, et fännid ikka fora ära tunneksid
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Olen kohal, kas keegi võiks siia teemasse ka selle särgi pildi visata, et fännid ikka fora ära tunneksid
              Selline see kuldne jubedus on.
              FC Flora

              Kommentaar


                No kurat..lillat värvi sokid koos kollaste triipudega oleks bueno

                Kommentaar


                  Siuke küsimus oleks, et ega seda mängu tv'st üle ei kanna?

                  Kommentaar


                    Seda mängu ei kanta jah üle, aga tallinlased jõuavad veel staadionile minna.

                    Kommentaar


                      Mängus juba alguses paugutama hakatud. 3-2 seis juba Florale.

                      Ja penalt ka tõrjutud Flora poolt

                      Kommentaar


                        Sillamäel on mäng alanud küll põnevalt. 22. minutiks 3:2. Väravad 15, 16, 17, 20 ja 22. minutil. Päris hea.
                        Algselt postitas alehis
                        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                        Kommentaar


                          Kas keegi teab, miks Anieri pole mängijate nimekirjas?

                          Kommentaar


                            Mis Meerits tegi,et 40' väljakult ära saadeti?
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Teine eemaldamine!!!

                              Kommentaar


                                Siin väheke live

                                Kommentaar

                                Working...
                                X