320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Aga kõikjal on ju perverid ja icemanid!
    fack off

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Aga kui metroopeatus oleks 10min kaugusel kodust ja 5min kaugsel töökohast ja peale tööd trenni ei saaks vapsjee metrooga? Lisaks vihm, tuul, teised inimesed, ootamine ja muu pask. Samal ajal autoga saaksid ikka otse ukse ette? Et kas tegelikult oleks vahet?
    Mida sa ajad? miks poleks võimalik metrooga tagasi sõita? Tuleks metroo, ma igaljuhul hakkaks tihedalt metrooga sõitma ja jätaks auto.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Oman autot, käin sellega artus igapäevaselt tööle. Puhtalt mugavusest (jala läheks umb 30-40min). Eelmine aasta käisin päris pikalt jala tööle. Novembrist asun tööle Tallinna ning esialgu põiklen kahe linna vahel, edaspidi ilmselt jään pealinna. Autoga tööle käima ei tahaks hakata, ühistranspordiga veel vähem...otsin elamist töökoha ligidale. Autot aga ära ei anna/maha ei müü, kuna kolmel aastaajal on vaja maale muru niitma minna ning vahel lustisõitu teha. Minu kaks senti.

      Kommentaar


        Mina avastasin muuseas, et ma maksan iga kuu parkimiskoha eest raha. Autot mul muidugi pole. Et kui keegi tahab kesklinnas autot parkida, siis võin pakkuda

        Kommentaar


          Tingimused Tallinna liikluses peaks väga keeruliseks minema, et loobuksin autost. Hetkel ikka väga mugav kõik toimetamised autoga läbi ajada ning ühistransport seda küll ei saa kuidagi asendada. Meeletuid ummikud ei ole, parkimine on igalpool olemas jne.

          Kommentaar


            Mnjaa, igavene teema paljudes foorumites vist.

            Meil on perel auto olemas (2,5 aastat vana) aga kasutame põhimõtteliselt ainult vanemate juures käimiseks ja suuremate asjade veoks vms. Lisaks hea varuvariant naisele kui sita ilma korral on vaja lasteg kuhugi minna. Ehk siis auto sõidab ca 2-4 korda kuus.

            Olen alati seltskondades promonud jala käimist ja ühistransporti. Aga tõele au andes on mul kogu senise tööelu (ca 10 aastat) jooksul ka kõvasti vedanud. Esimene töökoht oli elukohast jalgsi 15 minuti kaugusel, teine töökoht jalgsi 20 minuti kaugusel ja praegune töökoht võtab rongiga ca 15 minutit sõitu ja siis 10 minutit jalutamist (elan Balti jaamast ca 4-5 minuti jalutuskäigu kaugusel). Ja hommikuti rongiga tööle commutides tekib päris suurlinna tunne aga jh, mul on vedanud.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              Mnjaa, igavene teema paljudes foorumites vist.

              Meil on perel auto olemas (2,5 aastat vana) aga kasutame põhimõtteliselt ainult vanemate juures käimiseks ja suuremate asjade veoks vms. Lisaks hea varuvariant naisele kui sita ilma korral on vaja lasteg kuhugi minna. Ehk siis auto sõidab ca 2-4 korda kuus.

              Olen alati seltskondades promonud jala käimist ja ühistransporti. Aga tõele au andes on mul kogu senise tööelu (ca 10 aastat) jooksul ka kõvasti vedanud. Esimene töökoht oli elukohast jalgsi 15 minuti kaugusel, teine töökoht jalgsi 20 minuti kaugusel ja praegune töökoht võtab rongiga ca 15 minutit sõitu ja siis 10 minutit jalutamist (elan Balti jaamast ca 4-5 minuti jalutuskäigu kaugusel). Ja hommikuti rongiga tööle commutides tekib päris suurlinna tunne aga jh, mul on vedanud.
              Õudne ja vastik lugeda.
              Kas sellist õnne ja vedamist kuidagi maksustada ei saaks?
              Ossinovski (varjunimi oli vist jaalo/daalo), kui sa seda siin loed, siis palun vii selliste rõõmurullide töökohad Lätti.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                Mnjaa, igavene teema paljudes foorumites vist.
                Meil on perel auto olemas (2,5 aastat vana)
                .auto sõidab ca 2-4 korda kuus.
                Päris mõitlik uus auto liisingusse võtta ja siis mitte kasutada. Rikas rahvas oleme.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Päris mõitlik uus auto liisingusse võtta ja siis mitte kasutada. Rikas rahvas oleme.
                  Kahe lapsega ilma autota ei saa ja nii rikas ei ole, et odav auto osta. Kui ma hakkan rääkima miks ma uue auto võtsin siis ma triggerdan siin kohe vaidluse "uus auto vs kasutatud auto liisingusse".

                  Olemegi ju tegelikult okeil elujärjel rahvas, kõik võimalused on enamusel inimestel olemas, elada peab oskama lihtsalt.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Päris mõitlik uus auto liisingusse võtta ja siis mitte kasutada. Rikas rahvas oleme.
                    Täiesti teemast mööda küll, aga mul on üks hea sõber Itaaliast, ta elanud siin mingi 8 aastat ja tüüp on elanud veel sitaks teistest
                    endistest nõuka riikides ja nii edasi ja mingi eelmine nädal rääkis, et ala see, millised autod ja kuidas eestlased kulutavad ja laenavad ja liisavad ja ostavad ja kaubanduskeskused on alati rahvast täis, siis ta sellist pulli ei näinud, Lätis, Leedus, Armeenias, Gruusias, Ukrainas ja nii edasi, ehk siis jutu idee, et eestlane on kõige arenenum riik endistes nõuka riikides ja sitaks rikas!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Kahe lapsega ilma autota ei saa
                      nõus

                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Olemegi ju tegelikult okeil elujärjel rahvas, kõik võimalused on enamusel inimestel olemas, elada peab oskama lihtsalt.
                      nõus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Täiesti teemast mööda küll, aga mul on üks hea sõber Itaaliast, ta elanud siin mingi 8 aastat ja tüüp on elanud veel sitaks teistest
                        endistest nõuka riikides ja nii edasi ja mingi eelmine nädal rääkis, et ala see, millised autod ja kuidas eestlased kulutavad ja laenavad ja liisavad ja ostavad ja kaubanduskeskused on alati rahvast täis, siis ta sellist pulli ei näinud, Lätis, Leedus, Armeenias, Gruusias, Ukrainas ja nii edasi, ehk siis jutu idee, et eestlane on kõige arenenum riik endistes nõuka riikides ja sitaks rikas!
                        ta sellest ei räääkinud et autopark on koguni Itaaliaga võrrelduna tunduvalt uhkem? tõsi, eks neil ole ka igasugu Lambosid ja Ferrarisid jne. teedel liikumas, kuid tavainimese auto on mingi väike Fiat 500 vms..
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Eks see ole tavalise eestlase tunnus, et elatakse kasvõi 2 toalises Lasnamäe üürikorteris, aga auto peab olema tutikas sakslane. Kust kujunevad sellised üldised prioriteedid meie inimestesse on juba omaette küsimus.

                          Kommentaar


                            See 300€, mis tutika sakslase liising+kasko maksab ei tee küll kedagi siin ilmas nii palju rikkamaks või vaesemaks, et saaks omale lasnamäel korteriüürimise asemel mõnda Tallinna "meeldivasse" piirkonda kodu osta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                              See 300€, mis tutika sakslase liising+kasko maksab ei tee küll kedagi siin ilmas nii palju rikkamaks või vaesemaks, et saaks omale lasnamäel korteriüürimise asemel mõnda Tallinna "meeldivasse" piirkonda kodu osta.
                              300 on isegi vähe pakutud, aga point oli selles, et ennem taotakse see raha uhkete autode peale kui sellepeale, et investeerida see uue elamise sissemakseks-kodulaenuks-kodulaenu kiiremaks tagasimakseks vms.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                300 on isegi vähe pakutud, aga point oli selles, et ennem taotakse see raha uhkete autode peale kui sellepeale, et investeerida see uue elamise sissemakseks-kodulaenuks-kodulaenu kiiremaks tagasimakseks vms.
                                naabrist-parem sündroom. post-sovjetismi tagajärg. midagi ei ole teha, tuleb lihtsalt läbi põdeda. nagu näha ka siin foorumis, siis on juba ka paranemise märke. eks ta mingi 20-30 aastat võta aega
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X