320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gotsu on siin mainitud?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Rakveres midagi head ka on?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ma ei tea, kui harjunud Sa vene köögiga oled, aga mulle meeldis: http://www.12kuud.ee/services.html
        +1
        Kui Sushit sööd, siis Sushi Tiger oli ka täitsa OK minu arust.
        Rakveres on paraku üsna palju kusiseid kohti ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Rakveres midagi head ka on?
          Oleneb mida. Kui Burgerit siis Grillers. Kui lihalaadset siis Ararat (portsud suured), Sarvik virma kõrval on päris hea, Berliini Trahter keskväljaku kõrval samamoodi. Saab päevaprae kõrvale salatit tõsta niipalju kui süda ihaldab.

          Kommentaar


            Tänud, vaatan üle teie pakutud variandid.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              ararat on valusalt allakäinud, pigem läheks sarvikusse siis juba jah. niisama suhteliselt lihtsat, aga täitsa okeid sööki saab rohuaia kohvikust.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ma ei tea, kui harjunud Sa vene köögiga oled, aga mulle meeldis: http://www.12kuud.ee/services.html
                12kuud : D

                Kommentaar


                  Ma arvasin, et vaid Sämmi Grillis on tohutud portsjonid (saab alati muidugi poole väiksema tellida), aga käisin hiljuti Paides asuvas Kreisi Trahteris (endine Parkali Lokaal) ning üllatusin - ka seal on suured portsjonid tõesti sellised, et ägised lõpuks. Ahjukartulite asemel toodi friikad, piima üldse polnud ja keefiriga oli nii, et seda sai väikese klaasi jagu, muus osas igati tibens-tobens.

                  Kommentaar


                    Siiamaani oli minu lemmik töölõuna kogemuseks kunagine käik crill restauranti Caravan, kus hargnes järgnev vestlus:
                    - mis teil päevapraeks on?
                    - ma ei tea, meil pole kokk veel tulnud.

                    Nüüd sai see tabel uue liidri, sest tuletõrjeõppuse aegu otsustasime minna New York Pizza kohvikusse, mis asub meist otse üle tee, aga kus keegi kunagi kedagi näinud pole.

                    Astusime neljakesi kohvikusse sisse ja esialgu polnud seal hingelistki, sh. teenindajat. Korraga astus veetlev blond noormees tualetist välja ja sai meid nähes peaaegu südari. Seejärel tuli leti taha ja vaatas küsivalt: "Mida teile?"
                    "Võtaks selle suure spicy pitsa."
                    "On see kõik," läheb ta vaikselt juba kassaaparaadi juurde.
                    "Jah," vastan.
                    Näpud liginevad nuppudele ja ütleb muuseas: "Aga sellega läheb vähemalt 40 minutit, mul pole tainast."
                    Sinna see jäi. Selleks ajaks oli pitsabaar avatud olnud 45 minutit.
                    Lahkusime.
                    /nüüd tuleb minu fantaasia/
                    Noormees haarab telefoni: "Serjooža, me vist jäime vahele..."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Siiamaani oli minu lemmik töölõuna kogemuseks kunagine käik crill restauranti Caravan, kus hargnes järgnev vestlus:
                      - mis teil päevapraeks on?
                      - ma ei tea, meil pole kokk veel tulnud.

                      Nüüd sai see tabel uue liidri, sest tuletõrjeõppuse aegu otsustasime minna New York Pizza kohvikusse, mis asub meist otse üle tee, aga kus keegi kunagi kedagi näinud pole.

                      Astusime neljakesi kohvikusse sisse ja esialgu polnud seal hingelistki, sh. teenindajat. Korraga astus veetlev blond noormees tualetist välja ja sai meid nähes peaaegu südari. Seejärel tuli leti taha ja vaatas küsivalt: "Mida teile?"
                      "Võtaks selle suure spicy pitsa."
                      "On see kõik," läheb ta vaikselt juba kassaaparaadi juurde.
                      "Jah," vastan.
                      Näpud liginevad nuppudele ja ütleb muuseas: "Aga sellega läheb vähemalt 40 minutit, mul pole tainast."
                      Sinna see jäi. Selleks ajaks oli pitsabaar avatud olnud 45 minutit.
                      Lahkusime.
                      /nüüd tuleb minu fantaasia/
                      Noormees haarab telefoni: "Serjooža, me vist jäime vahele..."
                      Mingil üllataval kombel sai 2 nädalat tagasi sealt pizza ostetud. Kuna olin parajalt ebaadekvaatne, siis kvaliteeti hinnata ei oska. Tookord oli teenindajaks neiu ja tal läks aega 15-20 min. Tellisime kõige väiksema.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Pitsa kohtade värk, hommikul unustad ahju sisse lülitada või eelmine õhtu unustati tainas ette teha, siis ei saagi esimest pitsat kiiremini. Trt mtn New York pizzal nüüd klientidest puudust küll ei tohiks olla.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Pitsa kohtade värk, hommikul unustad ahju sisse lülitada või eelmine õhtu unustati tainas ette teha, siis ei saagi esimest pitsat kiiremini. Trt mtn New York pizzal nüüd klientidest puudust küll ei tohiks olla.
                          See on Jõe tänaval. Ja avati resto 11.00, meie läksime mingi 1145. Et, noh, miski oleks võinud juba töös olla.

                          Kommentaar


                            Ma eeldan, et inimesed on selle juba üles leidnud, aga kui pole siis viskaks siia soovituse - Linnu Tee kohvik.

                            Asub sellest "bermuuda Laborist" otse üle tee, ehk Suur-Karja tänaval (seal kus kunagi oli "Hullumaja" ja siis veel ka mingi hetk "teine Labor"). Tehakse väga hääd burgerit. See standard on "Linnu tee klassika" - mõnus mahlane pihv ja kõik muu ka häste tehtud. Maksab viieka. Teenindus sõbralik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              See on Jõe tänaval. Ja avati resto 11.00, meie läksime mingi 1145. Et, noh, miski oleks võinud juba töös olla.
                              Millestki ilma ei jäänud. Kõige kohutavam pitsa Tallinnas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                See on Jõe tänaval. Ja avati resto 11.00, meie läksime mingi 1145. Et, noh, miski oleks võinud juba töös olla.
                                Lihtne töötaja viga, seda tuleb ka teistes pitsa kohtades ette. Oleneb masinast, aga mõnes kohas võtab ikka veel korraliku taigna tegemine 1 tund aega, kuigi jah, poole pealt saab ka paar pitsat teha, (Normaalne teenindaja vabandab ette ja taha muidugi)

                                Aga mis kuradi ajast seal kuskil new york pizza on??? Kuskilt kolisid sinna?

                                edit: normaalne nii ongi.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X