320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
    Ei, ma viisakalt palusin, kui sa tähele ei pannud kohe. Aga kui sa juba nii pädev ennustaja, äkki ütled, millal väravad ka lüüakse ? Oleks tore teada, samas lihtsustaks ka jalkaliidu tööd.
    Ma ei saa aru, kas tegemist on tõesti puberteediga?!
    sigpic

    Kommentaar


      #92
      Keila JK II - JK Leisi 5-1
      Viimsi MRJK - Kärdla LM Dagöplast 3-2
      Taebla JK - PSK Alexela 2-6
      FC Lelle - Läänemaa Jalgpalliklubi
      FC Toompea 1994 - Maccabi 1-4
      JK Läänemaa

      Kommentaar


        #93
        Kivi krt kas tõesti puberteet endiselt kallal
        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Kent Vaata postitust
          Kivi krt kas tõesti puberteet endiselt kallal
          Eksole Kent, sa said ka kohe aru, et asi on puberteedieas, mitte, et selline mängu käigu ennustamine totakas on

          Kommentaar


            #95
            Olen jah tähele pannud ,et sa selline hilise arenguga vend....ärge talle seda pahaks pange
            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Kent Vaata postitust
              Olen jah tähele pannud ,et sa selline hilise arenguga vend....ärge talle seda pahaks pange
              Parem hilja, kui mitte kunagi Toon meistrite liigasse ?

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                Eksole Kent, sa said ka kohe aru, et asi on puberteedieas, mitte, et selline mängu käigu ennustamine totakas on
                miks see totakas on?

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Converse Vaata postitust
                  miks see totakas on?
                  Ennusta Triobetis siis on kasu ka sellest, võidad raha vbla. No seisude ennustamine polegi totakas aga rääkida, et mis mängus juhtuma hakkab on küll absurdne, või ei?

                  Ma käisin vaatamas MRJK - Kärdla mängu 1 poolaeg ja nii rahulikku mängu ei ole ma enne näind 4-s liigas. Kohtunik vilistas 3 korda täpselt 1 poolaeg. Et sellega Blaugrana pani nats rappa. 1 - 1 jäi seis ka.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                    Ennusta Triobetis siis on kasu ka sellest, võidad raha vbla. No seisude ennustamine polegi totakas aga rääkida, et mis mängus juhtuma hakkab on küll absurdne, või ei?

                    Ma käisin vaatamas MRJK - Kärdla mängu 1 poolaeg ja nii rahulikku mängu ei ole ma enne näind 4-s liigas. Kohtunik vilistas 3 korda täpselt 1 poolaeg. Et sellega Blaugrana pani nats rappa. 1 - 1 jäi seis ka.
                    viimati oli veel jalgpall ümmargune

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                      Parem hilja, kui mitte kunagi Toon meistrite liigasse ?
                      Cabayeeee
                      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                      Kommentaar


                        Keila JK II - JK Leisi 5-0
                        Leisi tuleb kaugelt, jalad on mängijatel liiga "pehmed" ning väsivad ka otseloomulikult seetõttu kiiresti. Keila paneb kohe pressi peale ja Leisi ei suuda seetõttu oma suurepärast kontrarünnakutel põhinevat jalgpalli pealtvaatajatele pakkuda.
                        Mina ei tea, meil läks küll mängupilt suht koht kokku kirjeldusega. Seis küll väheke teine 4:0(2:0). I poolaeg panime pressi peale, kuid ka Leisi meeskonnal olid oma võimalused, nagu kirjeldustes öeldud, kontratena. II poolajal oli väheke lihtsam mängida, nimelt aitas sellele kaasa Leisi mees, kes täiesti mõtlematul küünarnukiga meie mehele tõmbas ja punase sai. Siin kohal jääb õhku küsimärk, kas tõesti suutis meie mängija teda nii-võrd provotseerida, et asi peaks lõppema KO-ga? Lõpp tulemuseks 4:0 Kuid Leisi mängib väga hästi enda Kontratel põhinevat jalgpalli, sest neil oli oma 3? 1vs1 võimalust, ent kas ründaja suure üllatusena või väravavahi hea mängulugemise pärast need luhtusid ...
                        Tänud Leisile ja Edu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jakoboy Vaata postitust
                          Mina ei tea, meil läks küll mängupilt suht koht kokku kirjeldusega. Seis küll väheke teine 4:0(2:0). I poolaeg panime pressi peale, kuid ka Leisi meeskonnal olid oma võimalused, nagu kirjeldustes öeldud, kontratena. II poolajal oli väheke lihtsam mängida, nimelt aitas sellele kaasa Leisi mees, kes täiesti mõtlematul küünarnukiga meie mehele tõmbas ja punase sai. Siin kohal jääb õhku küsimärk, kas tõesti suutis meie mängija teda nii-võrd provotseerida, et asi peaks lõppema KO-ga? Lõpp tulemuseks 4:0 Kuid Leisi mängib väga hästi enda Kontratel põhinevat jalgpalli, sest neil oli oma 3? 1vs1 võimalust, ent kas ründaja suure üllatusena või väravavahi hea mängulugemise pärast need luhtusid ...
                          Tänud Leisile ja Edu
                          Vabandan juhtunu pärast, tõsiselt. Eks seda nügimist seal oli ning ega see nii ei olnud mõeldud.
                          Igal juhul edu Keilale.
                          Leisi JK
                          JK Saarepiiga

                          Kommentaar


                            Läänemaa JK poolt siis kolmas võit 2:0 FC Lelle üle. Eks keegi kirjutab pärast pikema ülevaate mängust.
                            JK Läänemaa

                            Kommentaar


                              Lelle ja Läänemaa mängust siis pisut. Oli vägagi füüsiline ja agressiivne mäng ning eelkõige just Lelle mängijate poolelt, kes teenisid ka paar kollast kaarti. Väravad tulid esimesel poolajal ning teine värav penaltist. Mõlemad väravad lõi Mark Kolosov. Lelle väravavaht tegi ka mitu väga head tõrjet. Penalti oleks ta ka peaaegu ära võtnud, aga läbi näppude läks löök sisse. Kaks head tõrjet tegi ka Läänemaa väravavaht, kui kahel korral üks-üks olukorra ära võttis. Need olid ka suht ainsad väga kindlad Lelle võimalused. Ülejäänud kordadest löödi väljaspool kasti ning sealt polnud sihik paigas. Muruväljak ei olnud heas seisukorras ning lühikest söötu oli väga ebamugav mängida ning tänu väljakule tuli väga palju tehnikapraaki sisse, eriti Läänemaa mängijatel, kes tahtsid pigem lühikese sööduga rünnakut üles võtta. Lelle ründas peamiselt üritades pikki palle kaitseliini seljataha.

                              Kommentaar


                                teabla jk - psk alexela 2-1

                                Mängu tomineeris rohkem taebla..alexela vastas kontratega. 1 värav poolelt platsilt löödud ja alexela väravavahi süül kukkus sisse! 2 värav ka kobistati ära...alexela värav löödi kontrast! taebla ei väärinud siit võitu...aga kes lööb rohkem väravaid see võidab edu teablale edaspidiseks!
                                nr 12

                                Kommentaar

                                Working...
                                X