320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimsi MRJK-Läänemaa Jalgpalliklubi 2-4

    Lihula JK-Kärdla LM Dagöplast 1-1

    FC Lelle-PSK Alexela 3-1

    FC Toompea 1994-Taebla JK 1-2

    FC Haiba-Keila JK II 3-2
    JK Läänemaa

    Kommentaar


      mis viimsil küll juhtus et siuke saun saadi???:S
      nr 12

      Kommentaar


        Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
        Maccabi-JK Leisi 4-0

        Viimsi MRJK-Läänemaa Jalgpalliklubi 2-1

        Lihula JK-Kärdla LM Dagöplast 1-3

        FC Lelle-PSK Alexela 2-2

        FC Toompea 1994-Taebla JK 0-0

        FC Haiba-Keila JK II 1-3
        Kõik puus jälle

        Kommentaar


          alexela - lelle 0-3 ! krt kui me lelle k2est ka peksa saame siis ma arvan et meie koht on rahvaliigas:S
          nr 12

          Kommentaar


            Viimsi ja Läänemaa mängust pisut. Mõlemad meeskonnad mängustiililt väga sarnased. Lühikesed söödud jne. Väga harva pandi konkreetselt pikka palli. Läänemaa läks varakult juba 3-0 juhtima. Enne seda jäeti ka kindel penalt andmata Läänemaale. Seejärel lõid Viimsi kutid ühe nurgalöögijärgsest olukorrast tagasi. 3-1 pealt teenis Läänemaa pennu ning Viimsi väravavaht sai punase kaardi kindla väravavõimaluse takistamise eest. Sealt alates oli Viimsil vaid mõned üksikud kontra võimalused ning üldjoontes oli pall Läänemaa valduses ja sealt need väravad ka tulid.

            Kommentaar


              Oot, mis mõttes,et Kui te Lelle käest ka peksa saate? Võiks vastast ikka natuke austada.
              Miks te ehitate kui te ei ehita?
              Ma ei jõua igale poole, jumal hoidku!

              Kommentaar


                Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
                alexela - lelle 0-3 ! krt kui me lelle k2est ka peksa saame siis ma arvan et meie koht on rahvaliigas:S
                Kohtunik jõudis ikka teie tempoga kaasa joosta?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  ei tea ei käinud mängul tänu eelmise mängu super kohtunikule(Y)
                  nr 12

                  Kommentaar


                    FC Lelle - PSK Alexela: Mäng algas suhteliselt võrdselt, lelle lõi esimese 10 minutiga 3 väravat, nendest üks luges, teised 2 suluseisust. Ehk läksime 1:0 juhtima. Ülejäänud esimesest poolajast läks suhteliselt 50:50 sammul võimalusi mõlemale poole,aga mitte väga 100 protsendilisi. Teine poolaeg hakkas väikse alexela survega ,aga see suht kohe ka leebus ja jälle 50:50 mõlemale poole. Siis lelle lõi mingi hetk 15-10 minutit enne lõppu 2:0 ,5minutit peale seda sai Alexela penalti,aga lelle väravavaht Emberg tõrjus. Siis . Natuke peale seda sai lelle veel ühe väga hea võimaluse, aga lelle mängija lõi üle värava. Viimasel lisaminutil enne vahetusest tulnud Villu(vanus 49) lõi 3manda värava kui äärelt sai keskele söödu ja keegi ei olnud markeerinud teda. ja nii kohe ka mäng lõppes, Kohtumine oli suht vaiken,mõlisemist nagu ei olnudki ,ja kohtunik oli täitsa OK.

                    Kommentaar


                      Haiba-Keila 1-0(1-0)

                      Nightmare ilm. Muidu ok.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas s7rik3r Vaata postitust
                        FC Lelle - PSK Alexela: Mäng algas suhteliselt võrdselt, lelle lõi esimese 10 minutiga 3 väravat, nendest üks luges, teised 2 suluseisust. Ehk läksime 1:0 juhtima. Ülejäänud esimesest poolajast läks suhteliselt 50:50 sammul võimalusi mõlemale poole,aga mitte väga 100 protsendilisi. Teine poolaeg hakkas väikse alexela survega ,aga see suht kohe ka leebus ja jälle 50:50 mõlemale poole. Siis lelle lõi mingi hetk 15-10 minutit enne lõppu 2:0 ,5minutit peale seda sai Alexela penalti,aga lelle väravavaht Emberg tõrjus. Siis . Natuke peale seda sai lelle veel ühe väga hea võimaluse, aga lelle mängija lõi üle värava. Viimasel lisaminutil enne vahetusest tulnud Villu(vanus 49) lõi 3manda värava kui äärelt sai keskele söödu ja keegi ei olnud markeerinud teda. ja nii kohe ka mäng lõppes, Kohtumine oli suht vaiken,mõlisemist nagu ei olnudki ,ja kohtunik oli täitsa OK.
                        Tyypiline Alexela siis. Alguses kohe kaks null taha ja siis hakkavad suruma ja vahetustega kasu tooma mängu. Enne tuleb lõpuvile kui järgi jõuavad ainult Aga jätkake samas vaimus. Kaitseliin keskjoonel ja küll ta tuleb...vastastele

                        Kommentaar


                          FC Toompea 1994 - Taebla JK 0-3 (0-1)

                          Mäng algas Taebla tugeva survega ja kiirelt löödi ka kaugköögist 1-0 ära. Toompea ei suutnud esimese 20 minutiga midagi suurt korda saata, siis hakkasid nemadki palli hoidma ja survet tegema, mis vilja ei kandnud. Esimese poolaja keskel hakkas sadama ja sadu läks mängu lõpuks väga hulluks. Teine poolaeg algas sarnaselt esimesele, Taebla surus, Toompea hoidis ära. Teisel poolaja TJK väravavahil polnud midagi muud teha, kui külmetada väravas. Mängu lõpus möödi 5-10 minutiga kaks väravat. 2-0 sündis sisuliselt 1-1 olukorrast, kui TJK mängija esimese jõuga löögiga sai pihta vastaste väravavahile Ivar Jurtsenkole ja seal edasi sai palli väravasse. 3-0 tuli Toompeale väga õnnetult, kui TJK kaitsja omalt poolelt palli puhtaks lõi, mis vahetult enne vastaste väravavahti maha põrkas ja üle tema lendas ning TJK ründaja palli sisse suunas. Lõppseisuks 3-0 TJK-le siis! Mäng oli viisakas ilma kaartide ja suureme mulinata !
                          Edu edaspidiseks !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
                            alexela - lelle 0-3 ! krt kui me lelle k2est ka peksa saame siis ma arvan et meie koht on rahvaliigas:S
                            Ega vastu ei vaidle!
                            JK Läänemaa

                            Kommentaar


                              Alexelal tundus olevat raskusi Lelle väljakuga, lisaks lühike pink.
                              Olen näinud neid tunduvat ilusamat jalgpalli mängimas, kui pühapäevane mäng.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Alexelal tundus olevat raskusi Lelle väljakuga, lisaks lühike pink.
                                Olen näinud neid tunduvat ilusamat jalgpalli mängimas, kui pühapäevane mäng.
                                Väljak on hetkel suht koledalt künklik veel jah(kuigi parem kui läänemaaga mängul), aga üritame parandada seisukorda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X