320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nii kaua kui te siin suht sekundaarsete probleemidega tegelete ja võitlete ei muutu siin midagi. pange end ükskord tavainimese seisukorda- küsige temalt lihtne küsimus- miks te pole siiani jõudnud staadionile vaatama Eesti Meistriliiga mänge ja te saate vastuse.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Nüüd see narkovärk tõi vähe seksi juurde aga hetkel kahjuks paus liigas. Nüüd peaks mängijad mingi tuntud tibidega (mingi anu saagim, Ines, Maarjal-Liis Ilus, igasugu superstaarid ja tähed) ka sebima ja igale poole telesse ronima. Rohkem meedia tähelepanu, rohkem huvi.
      Konsa paari aasta pärast kongist välja saab, siis kuhugi jääle tantsima saata ja olemas.

      Kommentaar


        Paljud siin räägivad et käivad klubi "õige" fännina oma klubi mänge vaatamas ükspuha mis ilmaga ükspuha mis staadioni tingimustes. Kui vaadata aga mängude pealtvaatajate arve tekib küsimus- kas need, kes klubis ametlikult kirjas on, kõik klubi funktsionäärid, kõik mängijad ja noormängijad, on ikka oma klubi eest? Kui kõik need klubiliikmed tuleksid oma klubi kodumängule kas meil siis tõesti oleksid pealtvaatajate numbrid alla 100? Ehk kui klubi siin räägib, et ei suuda atmosfääri tekitada staadionil, siis äkki tuleks ikka enda klubi sisse vaadata ja hinnata oma reaalseid võimalusi olukorra muutmiseks.
        Kui ma näen hetkel täieliku kõrvaltvaatajana, et näiteks mingil mängul on 25-40 pealtvaatajat, siis millise signaali ma saan klubist? Klubi tegelikult ei huvita oma fännid. Isegi klubi enda liikmeid ei huvita klubi käekäik. Noored vist käivad ainult mingi klubi trennis, aga tegelikkuses neid klubi esindusmeeskonna mängud ei huvita, ei huvita klubi üldse. Kas nad üldse teavad kes esindusmeeskonnas mängivad? Kas neil on esindusmeeskonnast iidoleid?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Pileti hinnaga on see, et Eesti inimene on kooner!!! Käib poes, vingub, et kõik on kallis. Käib väljas, vingub et on kallis. Jootraha
          kelnerile ei jääta enamasti jne.

          Vanad koondise mängijad on tulnud tagasi Meistriliigasse mängima aga publiku numbrid ei tõusnud ju. Neemelo, Bärengrub, Šišov, Terrehov jne.

          EJL on kamp jutumehi nagu näha. Meistriliiga promo inimesed on aga neist pole MITTE MIDAGI KUULDA. 1 küsistlus koondise mängul tehti aga muidu on vaikus. Tehke suurelt ja avalikult internetis, võtke Soccernet.ee ja a la Delfi taha ning vaadake, mida inimesed ise vastavad.
          Reklaami on teinud TV6, Kalju, Kalev reklaamis oma 1 suurt mängu, Leva reklaamis narko mängu, Tammeka natukene tartu linnas, Kure jagas korra pileteid linna peal, Starmanni vutipäevi reklaamiti. That it. Rohkem midagi.
          Vähem möla, rohkem tegusi!

          Kommentaar


            Algselt postitas HABE Vaata postitust
            Pileti hinnaga on see, et Eesti inimene on kooner!!! Käib poes, vingub, et kõik on kallis. Käib väljas, vingub et on kallis. Jootraha
            kelnerile ei jääta enamasti jne.
            Eesti inimesega on üldjuhul see asi, et tal pole lihtsalt seda üleliigset raha, oo miljonär. Enamus eestlasi elab palgapäevast palgapäevani ja kui just ülemäära kodust vutti ei fänna, siis ega ma ei näegi ühtegi reaalset põhjust, miks ta peaks selle viis eurot Meistriliigale kulutama.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Paljud siin räägivad et käivad klubi "õige" fännina oma klubi mänge vaatamas ükspuha mis ilmaga ükspuha mis staadioni tingimustes. Kui vaadata aga mängude pealtvaatajate arve tekib küsimus- kas need, kes klubis ametlikult kirjas on, kõik klubi funktsionäärid, kõik mängijad ja noormängijad, on ikka oma klubi eest? Kui kõik need klubiliikmed tuleksid oma klubi kodumängule kas meil siis tõesti oleksid pealtvaatajate numbrid alla 100? Ehk kui klubi siin räägib, et ei suuda atmosfääri tekitada staadionil, siis äkki tuleks ikka enda klubi sisse vaadata ja hinnata oma reaalseid võimalusi olukorra muutmiseks.
              Kui ma näen hetkel täieliku kõrvaltvaatajana, et näiteks mingil mängul on 25-40 pealtvaatajat, siis millise signaali ma saan klubist? Klubi tegelikult ei huvita oma fännid. Isegi klubi enda liikmeid ei huvita klubi käekäik. Noored vist käivad ainult mingi klubi trennis, aga tegelikkuses neid klubi esindusmeeskonna mängud ei huvita, ei huvita klubi üldse. Kas nad üldse teavad kes esindusmeeskonnas mängivad? Kas neil on esindusmeeskonnast iidoleid?
              Duubeldan! Siin vahepeal oli suur hala, et lapsevanemad peavad oma klubis mängivaid noori mängule pallipoiste tööle transportima. Kui see tegevus juba nii raske on siis mida veel publikuks olemisest rääkida.

              Samas võib suhteliselt julgelt väita, et noorte side klubiga on Kaljul ML üks paremaid. Paljud noormängijad on regulaarsed mängude külastajad. Nad ainult ei ole kohal vaid ka sektoris aktiivselt kaasa elamas. Oleme Pantrite poolt poisse fänluses julgustanud ja teinekord isegi utsitanud. Osad, nagu näiteks Viinalass, on pantrite seas juba legendaarseks saanud. Samuti on tribüünidel istumas näha ka poiste emasid-isasid.



              Mõni nädal tagasi küsis 00 väljalaske noortetreener, kas oleksime nõus oma fännimeeskonnaga poiste vastu ühe kontrollkohtumise tegema, ennem kui poistel esimene täisplatsi hooaeg tuleb. Olime meeleldi nõus. Kuid niisama kõksimise asemel otsustasime poistele natukene vutiglämmi ka pakkuda. Tegime üritusele promo, kutsusime esindusmeeskonna mängijaid vaatama, fotograafi pildistama, klubi presidendi vilistama ja TV3 kaamera kogu seda lõbusat üritust kajastama. Hiljem on noortelt tagasiside väga positiivne olnud. Lisaks on paljud tulnud Pantrite kommuuni liikmeks. Poisid panid oma satsist kokku südamliku video, kus kasutasid sellelt mängult võetud lahedaid pilte. Kõik need on väiksed sammud, aga iga sellise liigutusega tulevad noored ja nende vanemad klubile lähemale. Vägisi kedagi publikuks ei vea, isegi kui sa ise klubi eest mängid.

              Kommentaar


                Ka meil on noored võrdlemisi asjalikud ja häälekad.
                Keegi pole neid sinna vägisi viinud või meelitanud, poisid on täitsa ise huvi näidanud ja kamba kokku ajanud.
                Lisatud failid

                Kommentaar


                  tõe huvides olgu märgitud, et ka näiteks Levadia lapsi on tribüünil mitu korda silma ja kõrva jäänud.

                  iseküsimus on nende kolme näite põhjal nüüd see, kuhu kaovad need vahepealsed aastakäigud kümnendast-kaheteistkümnendast eluaastast ülespoole.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Leppisime siis kõik kokku, et 5 euri on liiga palju ML mängu eest? Enamus paistab sinna poole tüürivat.

                    Kommentaar


                      Eks suhtumine algab ka meist enesest. Ettepanekule väärtustada Eesti klubivuti pallureid oma alajaotusega vastati järgnevalt:

                      Eraldi foorum ainult nende mängijate jaoks on mõttetu ja jääks ilmselt väga tühjaks. Neid mängijaid, kellest regulaarselt arutada on midagi, on väga vähe.

                      ML ja Esiliiga peale on kokku ca 260 mängijat. Seda on kordades rohkem kui välismaal mängivaid pallureid. Aga ometi leitakse, et ennem ei ole nendest mitte midagi arutada, kui nad välismaale kolivad. Miks? Mis signaali saadab see mängijatele endile, kes on paljud ka aktiivsed foorumi lugejad. Ikka selle, et siin mängid oled mõtetu - välismaale kolid siis oled tegija!

                      Kure puurilukk Lavrentjev sai oma teema alles peale peale marginaalsesse Norra kolmanda liiga klubisse kolimist. Kas ma olen ainuke kellele selline suhtumine vastukarva on? Järjekordne näide, et me saaksime ka ise palju ära teha, et kohaliku klubivutti väärtustada, aga mingil põhjusel me seda ei soovi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                        Eks suhtumine algab ka meist enesest. Ettepanekule väärtustada Eesti klubivuti pallureid oma alajaotusega vastati järgnevalt:

                        Eraldi foorum ainult nende mängijate jaoks on mõttetu ja jääks ilmselt väga tühjaks. Neid mängijaid, kellest regulaarselt arutada on midagi, on väga vähe.

                        ML ja Esiliiga peale on kokku ca 260 mängijat. Seda on kordades rohkem kui välismaal mängivaid pallureid. Aga ometi leitakse, et ennem ei ole nendest mitte midagi arutada, kui nad välismaale kolivad. Miks? Mis signaali saadab see mängijatele endile, kes on paljud ka aktiivsed foorumi lugejad. Ikka selle, et siin mängid oled mõtetu - välismaale kolid siis oled tegija!

                        Kure puurilukk Lavrentjev sai oma teema alles peale peale marginaalsesse Norra kolmanda liiga klubisse kolimist. Kas ma olen ainuke kellele selline suhtumine vastukarva on? Järjekordne näide, et me saaksime ka ise palju ära teha, et kohaliku klubivutti väärtustada, aga mingil põhjusel me seda ei soovi.
                        Võtad seda asja natuke liiga mustvalgelt. Tegelikult on asi natuke lihtsam - kui pallur välismaale mängima läheb ja keegi tema kohta foorumis midagi kirjutada soovib, siis tulebki ju vastavale mängijale eraldi teema teha, Meistriliiga mängijate kohta räägitakse aga üldjuhul tema klubi teemas. Ei ole vaja nii suurt tonti näha kohas, kus seda ei ole.
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                          Võtad seda asja natuke liiga mustvalgelt. Tegelikult on asi natuke lihtsam - kui pallur välismaale mängima läheb ja keegi tema kohta foorumis midagi kirjutada soovib, siis tulebki ju vastavale mängijale eraldi teema teha, Meistriliiga mängijate kohta räägitakse aga üldjuhul tema klubi teemas. Ei ole vaja nii suurt tonti näha kohas, kus seda ei ole.
                          Kui mängija mängib kohalikus klubis ja siis välismaale siirdub, siis oleks maruhea ta teema koos naha ja karvadega uude alajaotusesse tõsta. Siis on hästi talletatud kogu ajalugu, mitte välismaale siirdumise hetkest. Ma ei näe küll, et meil midagi selle uue alajaotusega kaotada oleks. Pigem võita. Võib ju teha näiteks testperioodi poole hooajani. Kui tõesti kedagi ei huvita nagu väidetakse, siis saab mõne alajaotusega ära siduda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                            Kui mängija mängib kohalikus klubis ja siis välismaale siirdub, siis oleks maruhea ta teema koos naha ja karvadega uude alajaotusesse tõsta. Siis on hästi talletatud kogu ajalugu, mitte välismaale siirdumise hetkest. Ma ei näe küll, et meil midagi selle uue alajaotusega kaotada oleks. Pigem võita. Võib ju teha näiteks testperioodi poole hooajani. Kui tõesti kedagi ei huvita nagu väidetakse, siis saab mõne alajaotusega ära siduda.
                            Kas sa tahaksid siis kõikidele mängijatele oma teema teha? Või kuidas valida need, kellele oma teema teha? Ma kahtlustan, et Meistriliigas ei ole lihtsalt üksikutest mängijatest nii palju rääkida, et oma teema tarbekas oleks. Praegune lahendus on minu meelest päris hea.
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                              Eks suhtumine algab ka meist enesest. Ettepanekule väärtustada Eesti klubivuti pallureid oma alajaotusega vastati järgnevalt:

                              Eraldi foorum ainult nende mängijate jaoks on mõttetu ja jääks ilmselt väga tühjaks. Neid mängijaid, kellest regulaarselt arutada on midagi, on väga vähe.
                              Aga nii ju ongi. Pagan võtaks. Ma tean tänu paarile Hollandi liiga entusiastile (eelkõige foorumikasutaja midfielder) Hollandi liiga jalgpalluritest ja taktikast rohkem kui Meistriliiga jalgpalluritest. Sealjuures pole ma sellel kalendriaastal ühtegi Hollandi liiga mängu vaadanud, vastupidiselt Meistriliigale.

                              Ma tõesti ei saa aru, mis senini takistab kasvõi sinul rääkida Kalju mängijates. Aasta jooskul pole ükski Meistriliiga klubifänn viitsinud sisuliselt sõnagi oma koduklubi mängijatest, taktikatest ja muust mängulisest rääkida. Kus on kasvõi mingi paarisajatähemärgine hooajalõpu postitus sellest, kes sellel hooajal oli äge ja kes feilis ja kes on tulevikulootus (kui Soccernet aastalõpuhääletust ei teeks, siis oleks antud teema täiesti null). Vägisi jääb mulje, et Meistriliiga on koht, kus turvameestega kembelda, vastasfännid perse saata ja püro teha. Kes ja mida platsil teeb on täiesti üheksandajärguline, välja arvatud juhul, kui mängija, kes sai perse saadetud julgeb midagi vene keeles vastu öelda. Siis võib mängijast rääkida küll.

                              Kui ma tulen staadionile ja näen Mööli või Antonovit või Meltsa tegemas head mängu, siis mul pole õrna aimugi, kas tegu on lihtsalt ühe hea mänguga või on mängija näol tegemist tulevikulootusega. Ja need on faking Eesti koondise piirimail olevad mängijad, kes mängivad Eesti ühes kolmest tippklubist. Isegi kui oleks eraldi foorumisektsioon Eesti mängijad ja seal teema Mööl (jup, ma ei tea isegi Möölu eesnime), siis ma huuj ju loeksin seda.

                              Võib-olla ma ülehindan foorumit kui sellist. Aga minu meelest võiks siinsele 17 702le registreerunud väga selgelt jalgpallihuvilisele kasutajale oma lemmikklubi mängudest muljetamine olla üks esimesi lükkeid, kuidas jalgpallihuvilistesse inimestesse Meistriliiga huvi tekitada. Ja aastapikkune "turvamehed kiusasid, kui me seisime viiekesi lumehanges ja tahtsime püro teha" hala töötab potensiaalsele huvitekitamisele väga selgelt vastu.

                              Kommentaar


                                Ma arvan ka, et pole vaja foorumit killustada rohkete uute miniteemade lisamisega, et siis keegi saaks sinna lisada, et see lõi täna värava ja ülejäänud huvilised peavad igaks juhuks klikkima, et näha seal siis seda teadet. Praegune süsteem on hea ja probleem on ju publikuarvu, mitte foorumi teemade suurendamisega.

                                Ma olen jälle kuulnud sellist põhjendust, et on inetu teha feisbukis sellist allahindlust ja on selliseid inimesi, kes sellest kuuldes on otsa ringi pööranud ja ei tulegi vaatama, kui mingeid lisakanaleid mööda poole odavamalt saab. Paraku ei kasuta kõik aktiivselt internetti.

                                Mul Rakvereski mitmeid tuttavaid, kes küsivad mult õhtul tulemuse ära, kui Tarvas võõrsil mängib ja kodumänge vaatavad aia tagant, ei tea nad facebukist ja teistest soodustustest midagi. Rakveres on muidugi kalleim piletihind vaid 1 eurot ja seda kummalisem, et ikka vaadatakse kunstil toimuvaid mänge ka aia tagant.

                                Minu arvates oleks õiglasem ühtne hind kõigile, kes soodustust tahab, see võib ju hooajakaardi osta, kui nagunii alati kohal on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X