320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta 2020 auhinnad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    4 päeva veel.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #32
      Aasta 2020 kokkuvõte vol 1

      Parim postitaja

      Pints - 4 häält
      telekavaataj - 3
      Punkt, Mõnuagent007 - 2
      taku*, plastic99, mcnamara, kaala, j6u1uv4n4 - 1

      TOP5 postitajad

      Pints, telekavaataja - 12 häält
      Mõnuagent007 - 10 häält
      Punkt, Romario - 6 häält
      Jasper, eika, mcnamara - 4
      j6u1uv4n4, Martin, plastic99, atleticomadrid, Stok, rahvaspordipäev, Marek_T - 3
      H.M Murdock, Leeromeno - 2
      Mainiti ka: allras, rainis007, lorenzo, zelee, Mask, vendetta, staykool, taku*, Jyriöö, LaRaBla, Epic, Marduk, Tofoa, nonoh, cabron, dinero, _AI_, Rein, Sleepwalking, kaala, Nasfal, Linnupoja

      Suurim jobu

      Linnupoja - 7 häält
      kaala - 4
      plastic99, urmar, Ott Järvela - 1

      TOP5 jobud

      Linnupoja, kaala - 10 häält
      Nasfal - 6
      urmar, plastic99 - 4
      Ott Järvela, temp0 - 2
      Mainiti ka: Tofoa, hofnar, allars, Vask, atleticomadrid, Stok, vendetta, ekspert, mcnamara, Piirissaar, Daz Boob, Mõnuagent007, vincent, Sambaz
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #33
        Aasta 2020 kokkuvõte vol 2

        Parim teema

        Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik, Premium Liiga 2020, tähelepanekud elust enesest - 2 häält
        Mainiti ka: Maailma kõige hirmsamad laulud, Liverpool, Miss Soccerneti valimine, Soccernet Pall d'Koroona, õlu vs. viin, Päevapoliitika

        Nõmedaim teema

        Päevapoliitika - 7 häält
        Inglismaa alafoorum 2 häält (+ keevitame juurde Chelsea + Liverpool + Manchester United + Inglise huumor)
        Mainiti ka: Itaalia alafoorumit, F1 karussell, viirused (bioloogilised)

        Parim postitus - 5 häält

        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Oletame, et mul senisest tegevusest villand ja tahaks saada EJLi juhiks.


        Esiteks tuleb aru saada, et see on idiootne ja mõttetu tegevus. Sisuliselt kandideerin ma juhtima organisatsooni, mille on üles ehitanud üks mees ja mida seesama üks mees nüüd sätib uue juhi jaoks paika, mida ta Kaarel Tällile seal podcastis ka rääkis.


        Ehk ma ei kandideeriks Aivar Pohlaku vastu, vaid ma kandideerin terve EJL struktuuri vastu, sest seal on kõik tema inimesed, kes toetavad tema ideid. Lisaks lasevad need inimesed sõelapõhjaks kõik minu säravad ideed, öeldes, et midagi sellist ei saa teha, sest seni on tehtud teisiti ja üldse ka ei saa ja ei saa ja lisaks on mõtted rõvedalt valed kah veel. Kuidas see kandideerija peaks sellise masinavärgiga vaidlema?


        See on siis kontekst.


        Nüüd siis arvab keegi, et ma tulen oma suurte ja säravate ideedega (KTM tuleb peatada!; sisehallid igale poole mujale kui Tallinna!) ja võidan valimised ja saabun sinna organisatsooni või? Naljakoht ju, seal puudub minu suhtes igasugune lojaalsus ja igasugune tahe neid mõtteid ellu viia. Esimese hooga ma peaks seal tõenäoliselt korraliku puhta vuugi tegema, millega peksan minema suure osa senisest know-howst, mis on rumal ja kõik need teed viivad sisuliselt hukatusse.


        Ehk mingis mõttes ma peaks kandideerima juhiks, lisaks ütlema, et Mati on tegevjuht, Urmas on regionaalne juht, Kati on mänedžer ja Piia on noorteosakonna šeff jne... Mis muidugi on pöördvõrdeline entusiasmiga seniste töötajate poolt, sest nad teavad, et ma tahan neid vallandada.


        Aga mis siis saab, küsib mõtlik lugeja?


        Saab see, et Aivar Pohlak määrabki endale järeltulija. See on kindel ja seda ei muuda miski.


        Küll aga avaneb siis võimalus, sest järeltulija on siiski järeltulija ja tema suhtes sellist surematut lojaalsust pole. Nii võiks loota või uskuda, et organisatsooni sees on keegi, kes arvab, et tema sobib sellele kohale rohkem või et see, kes sai, on natuke tobu. Eks neid ikka on, isegi EJLis.


        Ja see on siis esimene kord, kui võib hakata mõtlema alternatiivse vaate toomisest. Väljast endiselt raske, kuid mitte enam nii võimatu. Seest aga kindlasti tuhandeid kordi lihtsam kui praegu.


        Ehk üldse mingi teise mõttemaailma toomine EJLi saab toimida selliselt, et Pohlak on natuke veel, siis määrab asendaja ja selle asendaja kohta hakkab üks või kaks inimest ihkama (loodetavasti org seest) ning suudavad tekitada reaalse konkurentsi.


        Enne seda raiskab mõni suurte mõtetega inimene lihtsalt bitte ja baite.


        Aga rõõmuga näeks, et keegi tõestab vastupidist
        Naljakaim postitus - 6 häält

        Algselt postitas szandor Vaata postitust
        Paljude jaoks on. See on üks väike klubi Põhja-Londonis.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #34
          Aasta 2020 kokkuvõte vol 3

          Kõige ropum kasutaja

          Linnupoja - 6 häält
          Mainiti ka: Nasfal, cannuman

          Kõige intelligentsem kasutaja

          Pints - 4 häält

          mcnamara - 2
          diver, Punkt, Marek_T, Sleepwalking - 1

          Kõige vaimukam kasutaja

          j6u1uv4n4 - 4 häält
          Mõnuagent007, Stok - 2
          Jasper, Nasfal, taku*, Daz Booob, H.M Murdock, mcnamara - 1

          Kõige fännim fänn

          telekavaataja - 3 häält
          Iceman, Punkt, mcnamara - 2
          Indrekolen, Rover, plastic99, atleticomadrid, staykool, Yattara, Jyriöö - 1

          Parim uustulnuk

          Piirissaar - 3 häält
          Tassike, rahvaspordipäev - 1

          Keda igatsed?

          ericbana - 7 häält
          Uuu, Tanel, count - 1

          Foorumlane, keda tahaksid kohata

          Pints - 2 häält
          telekavaataja, Punkt, plastic99, hofnar, j6u1uv4n4 - 1
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #35
            Aasta 2020 kokkuvõte vol 4

            Võidetud nominatsioonid:

            Pints - 3,5
            Linnupoja - 2,5
            telekavaataja - 1,5
            Martin, szandor, j6u1uv4n4, Piirissaar, ericbana - 1
            kaala - 0,5

            Edukat 2021. aastat kõigile!

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #36
              Esmalt suured tänu korraldajale (musid, kallid, kukerpallid) ja vabandused kah, sest endal jäi sootuks hääletamata, kuna peale aastat trussikute väel kodus persetamist pean nüüd uuesti kontoris nägu näitama ning koosolek ajab koosolekut taga. Tegemist polnud kohe kindlasti kalkuleeritud plaaniga, kus ma päev-kaks varem punktid kokku lugesin, sest kasutaja telekavaataja oleks mitmes kategoorias minult hääle noppinud ning minu peo rikkunud ja kes nii arvab on omasooihar-reptiil-liberast-natsipurikas-helbeke. Tegelikult oli hea aasta ja minu asemel oleks võinud vabalt võita vtp, telekavaataja, Punkt, nonoh, -RoMaRiO- , Indrekolen, Rover või keegi kaheksas. Loodan, et nüüd tõlkes miskit kaduma ei lähe aga kasutaks avanenud võimalust, kui terve foorumi pilgud on juba minule suunatud, et teiega jagada kõne otse südamest, mille kirjutasin kunagi ühe Brüsselis toimunud auhinnagala tarvis aga sobib ka siia.

              "Aitäh!"

              Kommentaar

              Working...
              X