320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Telefoniga ei maksa.
    Ok See on jah vist selline asi mis kui korra proovid, siis enam ei suuda ilma Igatahes, kuradi mugav!

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Ok See on jah vist selline asi mis kui korra proovid, siis enam ei suuda ilma Igatahes, kuradi mugav!
      Kuidas see toimib?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        ilmselt räägib swedbanki mobiilsest viipemaksest

        Kommentaar


          Hei nutiprod, andke nõu.

          Oleks vaja emale uus nutitelefon leida, praegu tal vist Huawei P9 lite (ehk väga basic ja lihtne jubin).
          Kurtis et muidu väga miski ei häirigi, aga aku läheb kiirelt läbi ja kaamera on kehv.

          Muidu hoiab tehnikat hästi ja arutasime, et ehk oleks mõistlikum mingi midrange telefon osta, flagship oleks selge overkill.. ka midrange kestaks tal päris kaua.

          Ise olen nüüd 1,5a kasutanud OnePlus 6 telefoni ja üks mõte oli talle nüüd sama osta - pole enam kõige uuem mudel, aga olen igas olus testinud ja väga rahul. Alternatiivina kaalunud ka Pixel 3a'd... kuidas need variandid kõlaks ? või on mingi kolmas hea variant pakkuda. Hind võiks olla mingi 400-500 eurtsi juures.

          Kommentaar


            kellel s10 on võib ka enda viha siia välja laduda, huvitab mis ei meeldi.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Hei nutiprod, andke nõu.

              Oleks vaja emale uus nutitelefon leida, praegu tal vist Huawei P9 lite (ehk väga basic ja lihtne jubin).
              Kurtis et muidu väga miski ei häirigi, aga aku läheb kiirelt läbi ja kaamera on kehv.

              Muidu hoiab tehnikat hästi ja arutasime, et ehk oleks mõistlikum mingi midrange telefon osta, flagship oleks selge overkill.. ka midrange kestaks tal päris kaua.

              Ise olen nüüd 1,5a kasutanud OnePlus 6 telefoni ja üks mõte oli talle nüüd sama osta - pole enam kõige uuem mudel, aga olen igas olus testinud ja väga rahul. Alternatiivina kaalunud ka Pixel 3a'd... kuidas need variandid kõlaks ? või on mingi kolmas hea variant pakkuda. Hind võiks olla mingi 400-500 eurtsi juures.
              Mul endal on pocophone. Aku peab kenasti ka aasta pärast ostmist. Ma laen iga õhtu ja kasutan palju ka, aga kui ei laeks, siis peaks ilmselt veel lõunani ka vastu. Digitunnis räägitaks häati ka pixel 2st ntx.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Mul endal on pocophone. Aku peab kenasti ka aasta pärast ostmist. Ma laen iga õhtu ja kasutan palju ka, aga kui ei laeks, siis peaks ilmselt veel lõunani ka vastu. Digitunnis räägitaks häati ka pixel 2st ntx.
                Okei, Poco tunduks nagu päris hää variant. 2 küsimust seoses sellega -

                1) Kas plastikraam ei ole mingeid probleeme põhjustanud seni (kas on maha kukkunud, mis juhtunud on, kas pärast aastast kasutamist näeb veel aktsepteeritav välja?)
                2) Kas on kogemust talvise ilmaga väljas liikudes? Mul endal oli ka enne Huawei P9 lite, aga sellega oli konkreetne case, et kui väljas oli näiteks juba -10c siis võisid 80% akuga toast välja astuda, aga kui võtsid telefoni kätte, et helistada või mingi podcast mängima panna, siis oli paari minutiga pilt kotis. Samas OnePlusil pole nagu suurt vahetki, kas olen +30s või -20s, aku toimib (tsipa display läheb aeglasemaks ainult).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  kellel s10 on võib ka enda viha siia välja laduda, huvitab mis ei meeldi.
                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  või on mingi kolmas hea variant pakkuda. Hind võiks olla mingi 400-500 eurtsi juures.
                  Mul siin ümberringi on s10 ja Note10+ ning polegi midagi halba kuulnud nende suust. Küll aga on/oli suurem teema sellega, et ekraanil olev sõrmejäljelugeja laseb teatavata tingimuse korral igal suvalisel kasutajal seda edukalt kasutada.

                  Ise kasutan ja soovitan s10e'd, mis täna on vast isegi saada 500€ eest. Mis siis on s10'st väiksem, taga kahe (ent siiski lainurk) kaameraga. Ja sõrmejälje lugeja telefoni küljel, mis mu arust on parem lahendus, kui ekraanil asetsev. Aku ka mõistagi väiksem. Rohkem nagu vahet polegi.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Mul siin ümberringi on s10 ja Note10+ ning polegi midagi halba kuulnud nende suust. Küll aga on/oli suurem teema sellega, et ekraanil olev sõrmejäljelugeja laseb teatavata tingimuse korral igal suvalisel kasutajal seda edukalt kasutada.

                    Ise kasutan ja soovitan s10e'd, mis täna on vast isegi saada 500€ eest. Mis siis on s10'st väiksem, taga kahe (ent siiski lainurk) kaameraga. Ja sõrmejälje lugeja telefoni küljel, mis mu arust on parem lahendus, kui ekraanil asetsev. Aku ka mõistagi väiksem. Rohkem nagu vahet polegi.
                    +1 Kiidaks, ka S10e-d.

                    Minu jaoks suurim eelis muidugi suurus, et ei ole Note 10 taoline labidas, vaid mõistliku suurusega - ühe käega saab asjad ära ajada ja mahub normaalselt teksade taskusse ära. Samas performance mõttes väga vähe järeleandmisi võrreldes näiteks S10-ga.

                    Kuna naised üldjuhul telefoni vist taskus ei kanna, siis ei pruugi muidugi mõõtmed olla üldse teema, kui emale vaatad...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Okei, Poco tunduks nagu päris hää variant. 2 küsimust seoses sellega -

                      1) Kas plastikraam ei ole mingeid probleeme põhjustanud seni (kas on maha kukkunud, mis juhtunud on, kas pärast aastast kasutamist näeb veel aktsepteeritav välja?)
                      2) Kas on kogemust talvise ilmaga väljas liikudes? Mul endal oli ka enne Huawei P9 lite, aga sellega oli konkreetne case, et kui väljas oli näiteks juba -10c siis võisid 80% akuga toast välja astuda, aga kui võtsid telefoni kätte, et helistada või mingi podcast mängima panna, siis oli paari minutiga pilt kotis. Samas OnePlusil pole nagu suurt vahetki, kas olen +30s või -20s, aku toimib (tsipa display läheb aeglasemaks ainult).
                      1) Mulle meeldivad kaaned. Mul on sisuliselt esimesest päevast kaaned ümber ja telefon on korras. Seega aidata ei oska.
                      2) Ma ei ole täheldanud. Ma käin koeraga jalutamas ja kuulan podcaste ja pole täheldanud. Samas väga külmaga väga ei näpi, sest endal hakkab ka külm. Kuna ei mäleta, siis ilmselt vist mingeid erilisi probleeme pole olnud. Bluetooth on ka kogu aeg sees.

                      Oma hinna eest on telefoni küllalt. Ma mäletan, et One+ one oli selleks ajaks juba pool jõudlusest kaotanud. Hetkel, ma ei oska midagi halba öelda. Osad ütlevad, et NFC puudumine on probleem. Ma pole veel puudust tundnud ja vaevalt, et su ema ka seda kasutama hakkaks. Mulle väga meeldib sõrmejälje lugeja ja ekraanil koputamise võimalus, et kella näha. Ta ei ole mingi ülikõva telefon, aga minu vajadused on ilusti kaetud.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Pocophone F1 on nii 2018. Suvel ostsin Galaxy A70. Täna soovitan kõigile Xiaomi Mi9. Parim mid-range telefon täna.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          1) Mulle meeldivad kaaned. Mul on sisuliselt esimesest päevast kaaned ümber ja telefon on korras. Seega aidata ei oska.
                          2) Ma ei ole täheldanud. Ma käin koeraga jalutamas ja kuulan podcaste ja pole täheldanud. Samas väga külmaga väga ei näpi, sest endal hakkab ka külm. Kuna ei mäleta, siis ilmselt vist mingeid erilisi probleeme pole olnud. Bluetooth on ka kogu aeg sees.

                          Oma hinna eest on telefoni küllalt. Ma mäletan, et One+ one oli selleks ajaks juba pool jõudlusest kaotanud. Hetkel, ma ei oska midagi halba öelda. Osad ütlevad, et NFC puudumine on probleem. Ma pole veel puudust tundnud ja vaevalt, et su ema ka seda kasutama hakkaks. Mulle väga meeldib sõrmejälje lugeja ja ekraanil koputamise võimalus, et kella näha. Ta ei ole mingi ülikõva telefon, aga minu vajadused on ilusti kaetud.
                          NFC puudumine on tema puhul selgelt positiivne.
                          Vahel kui küsib abi telefoniga, siis on kogemata selle sisse lülitanud ja sööb tühja akut.... parem kui sellist võimalust pole

                          Ilmselg külmaga siis suurt issue't pole ikkagi. Ega ma pidanduki silmas, et peaks üle öö 30 c külma käes vastu pidama.

                          Muidu OnePlus uute mudelite kohta võin öelda, et OnePlus 6 on aasta ja 3 kuud vastu pidanud ja seni as good as new, ilmselt selle esimese mudeliga oli mingi beebihaigus küljes.
                          ----------------------------
                          Aga praegu on endiselt valikus seega suurematest kolakatest Poco F1 (ca 300); OnePlus 6 (ca 420) ja mööndustega OnePlus 7 (500) (veidi kallim ega pole kindel kui palju lisandväärtust annaks) Xiaomi Mi9 (ca 280) (kuigi see tundub vähemalt piltidelt üsna plastik ja veider, tahaks proovida käes hoida).
                          Väiksematest Pixel 3a (ca 420) (soovitet Pixel 2'te ei müüda enam Eestis väga) ja Samsung S10e (ca 510) (mis tundub pigem kallima otsa poole minevat sellel skaalal).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Pocophone F1 on nii 2018. Suvel ostsin Galaxy A70. Täna soovitan kõigile Xiaomi Mi9. Parim mid-range telefon täna.
                            Jep, ise googeldades jõudsin ise ka xiaomi Mi9 juurde, aga piltidelt tundub jõhker selline plastikulärakas.
                            Plus Pocost oluliselt kehvem aku... seega veidi küsimärgiga.

                            Selles mõttes, et millegi "so 2018" olemine on jumala fine, pensionieelikust ema ei ole selles osas hullult trenditeadlik ja "hip", samuti mitte kõige nõudlikum kasutaja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Jep, ise googeldades jõudsin ise ka xiaomi Mi9 juurde, aga piltidelt tundub jõhker selline plastikulärakas.
                              Plus Pocost oluliselt kehvem aku... seega veidi küsimärgiga.

                              Selles mõttes, et millegi "so 2018" olemine on jumala fine, pensionieelikust ema ei ole selles osas hullult trenditeadlik ja "hip", samuti mitte kõige nõudlikum kasutaja
                              Mõlemal 4000mah aku ju? Mul endal muidu mingi teine veel odavam Xiaomi sarnase akuga, peab vastu u 16 tundi järjestikust videostriimimist üle wifi. Nisanäplasena kukub üle päeva maha ka, mingeid kriimustusi vms veel pole.

                              Kommentaar


                                S9 peaks alla 500 kätte saama juba. Selle raha eest telefoni rohkem kui ta kasutada suudab. Lisaks tarkvarauuendused ka ühena esimestest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X